skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@YoNoEntiendoNada Manipulujesz. Nie wyznaczam definicji inteligencji bo nie jestem od tego ani ja ani ty, tylko wyrażam własne zdanie do czego mam prawo. Więc nie zarzucaj mi czegoś czego nie robię.
Po drugie, w swoich wypowiedziach zwracam uwagę na to, że można na temat wykształcenia spojrzeć z innej strony, o której już się na tyle rozpisalem ze dłużej mi się nie chce. Każdy wyciągnie swoje wnioski.
0
@messiandiniesta to że większość miliarderów ma wyższe, nie oznacza że są miliarderami dzięki temu ze maja wyzsze. Gdyby uczelnie faktycznie uczyły takich rzeczy które pozwalają zostać miliarderem, to mielibyśmy na świecie samych miliarderow, a nie korposzczurów :) więc dla mnie (podkreślam że to tylko moje zdanie) jedno nie za bardzo ma związek z drugim. Inna sprawa, to czy kierunek który ukończyli miliarderzy na ktorych się powołujesz, ma jakikolwiek związek z prowadzoną przez nich działalnością. Bo jeśli na przykład ktoś kończył turystykę i rekreację, a ma dajmy na to firmę w branży IT, to jest to nic innego jak sztuczna statystyka ktorej używasz jako swoją mityczną WIĘKSZOŚĆ :) ja dla przykładu jestem po dziennikarstwie, a mam firmę zajmujacą się sprzedażą w Internecie. Gdybym został miliarderem, to też bym sie liczył do statystyk bo przecież mam wyższe i byłbym w większości, co z tego że pomiędzy kierunkiem studiow a profilem firmy nie ma żadnej korelacji.
1
@Rewolucja123 MATS musi łapać rytm meczowy więc raczej nie ma szans :)
0
@wajcha zgadzam się z Tobą, jedyne co wynioslem z uczelni to rozwinięcie życiowego cwaniactwa w pozytywnym tego słowa znaczeniu i umiejętności załatwiania spraw. Nic poza tym
3
@nitey mnie nic nie boli, może poza tym ze Rychu Peja ma szansę uczciwie zarobić :) a poważnie to nie zgadzam się i mam prawo do swojej opinii, mam również swoje życie w którym widzę konkretne przykłady na to że nie do końca jest tak jak piszecie, więc się nimi dzielę ;)
5
@messiandiniesta znam ludzi bez żadnego wykształcenia, nawet bez matury, o ogromnej inteligencji ale przede wszystkim pracowitości która pozwoliła im stworzyć super prosperujące firmy. Więc całą tą korelację w prawdziwym świecie możesz sobie wyrzucić do kosza. Z drugiej strony znam ludzi mających wyższe wykształcenie, porobione podyplomówki, którzy albo nic nie osiągnęli w życiu, albo ciągle szukają odpowiedniej pracy dla siebie bo są wielce zdziwieni jak to możliwe że z takimi papierami go nie chcą od razu na prezesa, a do byle jakiej roboty nie pójdzie, albo takich których największym życiowym osiągnięciem jest praca w korpo za 4 brutto. Kto jest dla mnie bardziej inteligentny? Nie jest tak, że bardziej inteligentny powinien być ten który lepiej potrafił wykorzystać swoje zasoby? Odpowiedz jest oczywista. Więc gdzie ta korelacja? Bzdury i tyle.
0
@Kusco15 idiotyczne stwierdzenie
37
@YoNoEntiendoNada Śmieszne że są ludzie którzy uważają wykształcenie za jakiś wyznacznik bycia lepszym od innych. Sam mam wyższe, co jest banalne do osiągnięcia dla każdego. Ale nie czuję się z tego powodu lepszy od innych bo wiem że realnie NIC to nie oznacza. W życiu liczy się to co umiesz oraz jak potrafisz wykorzystać to co umiesz. Jeśli jedyne co masz to papier wyższej uczelni to współczuję - jesteś wtedy tylko jednym z hordy przeintelektualizowanych głupków nie mających tak naprawdę żadnych umiejętności przydatnych w prawdziwym życiu, ale za to chętnie patrzących z góry na innych bo "oni to głupi so, niewyksztalceni".
1
@YoNoEntiendoNada XXI wiek, lata 20-te, a niektórzy nadal uważają wykształcenie za jakiś wyznacznik bycia lepszym od innych, przerażające :)
0
@DaPi I właśnie po to żeby zobaczyć kwik takich ludzi jak Ty kibicuję Trumpowi :)
2
@NeroTFP Nie rozumiem fenomenu Wieniawy, ani tej Ester Exposito. Pierwsza brzydka, druga nic specjalnego, a 90% chłopa zajaranych max
0
@Elosek Messi powinien usiąść na ławce, może mecz przerwy zrobi mu lepiej niż próba odblokowania się ze słabym rywalem, poza tym jesteśmy w trakcie maratonu a on nie jest już młodzieniaszkiem :)
0
@Rewolucja123 Tutaj się zgodzę co do liczenia tych podań, natomiast podałem przykład z Pedrim między innymi po to żeby pokazać że statystyki są trochę jak spódniczka mini - pokazują wiele ale tego najważniejszego jednak nie. I swojego zdania na temat Griezzmana narazie nie zmieniam, bo uważam że jego wkład w grę jest za mały w stosunku do tego jaki powinien być i pojedyncze przebłyski tego nie przykrywają. Natomiast uczciwie muszę powiedzieć, że dwa ostatnie mecze z Juve i Alaves jak na niego były niezłe, zwłaszcza ten pierwszy bo miał trochę pecha że nie skończył z dubletem, a i w samej grze wyglądał fajnie.
0
@Rewolucja123 Które nie przełożyły się na nic produktywnego poza przytoczonymi przez Ciebie statystykami. No nie udawaj że nie wiesz o co chodzi :)
Edit. Kluczowe piłki Pedriego - takie miał statystyki w ostatnim meczu. Ja nie wchodziłem w analizę jaką piłkę zaliczyli Griezzmanowi jako kluczową :)
Edit 2 bo widzę że znowu poprawiłeś: Za to Griezzman daje takie loby za linię obrony co 5 minut :)
0
@kamilo0066 Maksymalnie.
0
@Rewolucja123 Z Villareal rzeczywiście masz rację, wyleciał mi z głowy ten mecz. Reszta spotkań moim zdaniem naciągana, skoro za występ na miarę oczekiwań w stosunku do piłkarza który jest Mistrzem Świata i kosztował 120 mln euro uznajesz taki w którym strzelił gola lub zaliczył kluczowe podanie, a przez resztę meczu był niewidoczny, jak chociażby we wspomnianym meczu z Napoli. Nie zrozum mnie źle, ale Francuz jest napastnikiem w Barcelonie, tutaj się po prostu nie da co jakiś czas nie strzelić gola czy zaliczyć asysty, Pedri ostatnio wszedł na 45 minut i posłał 4 kluczowe piłki, a Ty za udane występy piłkarza o randze światowej klasy podajesz takie w których dołożył nogę i posłał jedną taką piłkę przez 90 minut. Na miarę oczekiwań zagrał rzeczywiście z Villarealem i Betisem. Reszta przytoczonych spotkań to wyciągnięte pojedyncze nie spartolone przez Griezza występy, w których po prostu nie był niewidoczny jak przez większość jego przygody z Barcą.
1
@Rewolucja123 Podaj mi choć jeden inny występ Griezzmana który był na miarę oczekiwań (taki jak z Betisem), ale nie taki w którym jedyne co pokazał to mityczne bieganie za piłką, bo to dopiero są bzdury.
0
@DonAndresFCB To był jedyny udany występ tego zawodnika w naszych barwach.
7
@escarabajo szkoda że Suarez strzelił gola w tym meczu
3
@BarcaInfo jak tak dalej pójdzie to nie za kilka lat, tylko za kilka miesięcy :)
0
@Transu96 aż się chyba przejdę dziś wieczorem pod Jasną Górę i cyknę sobie fotę z naszym rycerzem Najmanem :D
1
@VamosRakieta mam dobry kontakt do Chinczyka, jakość 1:1, cena 15-20$. Biorę od niego co roku od 3 lat i są spoko. Jak chcesz mogę Ci podesłać kontakt na priv.
1
@Rewolucja123 zdążył* :)
2
A Suarez dalej bez gola na wyjeździe w Champions League...
1
Oglądanie Pedriego to jest czysta przyjemność.
11
Dzień dobry. Ja chciałem tylko przypomnieć, że w dniu wczorajszym Josep Maria Bartomeu podał się do dymisji. Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia
0
@kuz to proste, wystarczy spojrzeć co sie dzieje we wszystkich tego typu sytuacjach już od początku poprzedniego sezonu
1
@kamiVeB moim zdaniem zagrał beznadziejnie
0
@BigVu jesteśmy słabsi od drugiego garnituru Szachtara
0
Efekt nowej miotły błyskawicznie minął i znów gra wyglada jak za Setiena. Beznadziejna druga połowa, tragiczne zmiany, Real ograł nas jak dzieci a to najsłabszy Real od lat. Przynajmniej szybko można się wyzbyć jakichkolwiek oczekiwań co do tego sezonu.