skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no ja szczerze mówiąc też go uważam za zdrajcę. Do Villi, czy Pedro nawet nie ma co porównywać jeśli chodzi o sposób odejścia
0
Nie każdy jest w stanie unieść ciężar wierności... #Mąka :D
2
Cieszynka Leo po bramce na 3:2 na Bernabeu ;)
0
Denis to chyba córkę Valverde musiał zrobić, bo innego wytłumaczenia na jego brak w pierwszej 11 nie widzę. Tym bardziej w takim meczu.
7
I te wychodzenie Unzue przy stałych fragmentach niczym Napoleon na froncie XDDDD
2
Jaki wynik dzisiaj obstawiacie? Ja myślę, że będzie 3:1 dla nas, 2 bramki Messi, 1 Suarez ;)
6
Kiedyś miałem Ardę za gościa z honorem i charakterem. Valverde chyba jaśniej nie może dać mu do zrozumienia, że na niego nie liczy, a on i tak woli żreć kebaby za 5 mln euro za sezon niż odejść gdzieś gdzie będzie grać regularnie i się odbuduje.
1
Ostatni dzień okienka, 19:30, a oni zebranie robią :D Taka prawda, że już dawno powinni mieć wszystko pochwytane, teraz trwa narada jak się wybronić jutro przed wku*wionymi kibicami i dziennikarzami
0
bez sensu, ofertę Arsenalu na 92 mln przyjęli, a LFC o kilka baniek się nie mógł z nimi dogadać?
0
Chciał zyskać licząc na to, że po tym wydarzeniu akcje Borussii Dortmund na giełdzie pójdą w górę.
0
Przyjdzie pewnie Inigo, bo Coutinho moim zdaniem na 99% nie uda się sprowadzić. Wtedy kupimy właśnie Inigo i ewentualnie będzie jakiś inny transfer do środka. Tylko skoro nie Cou, nie Seri, to kto??
0
Jest przecież Rakitić, który obok Busiego byłby dla mnie jepszą opcją. Tylko że wtedy trzeba jakiegoś kreatywnego pomocnika, który grałby przed nimi. Iniesta nie będzie grał całego sezonu po 90 minut..
0
dobra sory panowie usuwam
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przecież oni już na bank mają domknięte transfery Dembele i Coutinho, tylko czekają na jutro z oficjalnym potwierdzeniem :D
0
Oni są bezczelni
0
Rakitić + 40 mln i niech idzie! :D
0
#Laportamusisz !
60
Paulinho zapłacił 7,5 mln euro z własnej kieszeni, aby móc zagrać na Camp Nou. [Mundo Deportivo]
Jeżeli to prawda, to szacunek dla niego. Nie jego wina, że zarząd się na niego uparł, a to pokazuje tylko, że bardzo chce dla nas grać.
1
Panowie, obejrzałem sobię Manitę i od razu zrobiło mi się lepiej - polecam !
0
VAMOOOOOOOOOOOOOS!!!
0
https://web.facebook.com/BarioMalotelli/videos/1614826908528774/
Idealne podsumowanie pracy zarządu przy transferach.
#BartomeuOut
0
Ten filmik to idealne podsumowanie naszych poczynań w tym okienku:
https://web.facebook.com/BarioMalotelli/videos/1614826908528774/
1
Brawo! Jeszcze Perisić i jedziemy po potrójną koronę!
0
podobno ten transfer jest na życzenie Valverde...
0
Myślę, że to nie literówka, bo już co najmniej kilka takich przypadków na tej stronie widziałem, a po prostu razi mnie to po oczach jak ktoś się wypowiada na temat zawodnika, którego nazwiska nawet dokładnie nie zna. Ale oczywiście jeśli to literówka to zwracam honor ;p
0
Kto to Dybała?
2
Decyzji nie podjął niedawno, bo już go Dani Alves sprzedał, że przeszedł do PSG na prośbę Neymara, więc ta operacja była zaplanowana już dawno :)
0
Szpaler? Niby z jakiej racji? Po tym dwumeczu to Madryt będzie mógł nam robić szpaler ;)
0
Jak tam nie było spalonego, to nie było też tych w rewanżu z Bayernem w dogrywce, a w lidze Realu nie przepchnęli sędziowie :P