skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie ma co się nastawiać na stratę pkt przez Madryt, Bilbao w osłabionym składzie, totalnym dole i Real w full składzie który niczym zranione zwierzę na polowaniu chce ugryźć dziś 3 pkt. RFEF swoje już dziś zrobił, więc teraz została im druga część planu na sobotę
0
nie kupuj, ta strona to jest dramat, co popularniejszy mecz to im nagle stream nie działa
9
gość albo naoglądał się za dużo TVN-u i Wyborczej, albo jest całkiem niezły w trollowaniu :P
0
O proszę nie miałem pojęcia nawet że i on się przewinął
0
Icardi był w Barcelonie?
0
dla pewności podnieś z 38 do 50, żeby nie daj Boże nie zagrał w europejskich pucharach :D
0
Aleix również
0
to akurat Święcicki powiedział, ale zgoda w 100%
0
Ty chyba inny mecz musiałeś oglądać skoro nie widziałeś tak potężnej dominacji Barcelony w pierwszej połowie. Chyba że dla Ciebie dominację na boisku mierzy się tylko i wyłącznie w strzałach na bramkę.
0
a my ich miażdżyliśmy w pierwszej połowie, kto wie czy po strzelonej bramce zaraz nie poszłyby kolejne
0
Okej, mieliśmy 60 minut, co nie zmienia faktu że w ogólnym rozrachunku sędziowie ukradli nam zwycięstwo w tym meczu. Poza tym inaczej gra się przy wyniku 1:0, a inaczej przy remisie.
3
nie wiem jaka klasa jest w dobitce z 5 metrów przy leżącym bramkarzu :D
0
to drugie :D ale przyznaję, że przewidziałeś wzorowo. Co byś na dziś polecił, stawiasz coś wgl?
2
chciał sobie utrudnić strzał z 5 metrów na pustą :D
0
United nawet w niepełnym składzie powinni wygrać ten mecz, mają piłkarzy o większej jakości nawet na ławce.
Karabach w pierwszym meczu dostał od Chelsea 6 bramek, myślę, że co najmniej dwie strzelą, tym bardziej, że muszą wygrać aby liczyć się w walce o 1 miejsce w grupie.
Co do Anderlechtu, to że muszą w końcu coś trafić to żaden argument. Grają w tym sezonie mega słabo, Bayern również musi zainkasować 3 pkt jeśli chce liczyć się w walce o 1 miejsce.
Atletico racja, walczą o życie, ale nie wygrali u siebie od 5 spotkań, natomiast Roma nie przegrała w tym sezonie na wyjeździe. Na Stamford Bridge strzelili 3 bramki i o mały włos by nie wygrali. Obecna forma obu zespołów również wyraźnie wskazuje na gości. ;)
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM3NzI2NDQ1NDUwMDpy2vlA0865Mqa%2FIVA%3D&kind=MAIN
Co sądzicie panowie typerzy? :D
0
Ja po dłuższej analizie dziś gram tak:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI3NzI1NTAxOTgwMDoQ738hQMJPtcyNAIo%3D&kind=MAIN
0
Panowie i Panie, jaką biografię polecacie do przeczytania? Ostatnio postanowiłem sobie przeczytać jedną na miesiąc i na pierwszy ogień wleciał Andres Iniesta :) z góry dzięki!
0
ja też dałem na Wisłę, nie wierzę, że dadzą u siebie ciała, tym bardziej z Pogonią, ale to jest Ekstraklasa :D
2
Niech postawią jakąś dobrą budę z kebabem pod stadionem to Arda bez względu na pensję na pewno się skusi
1
W lecie z tego co pamiętam była mowa o 125 mln
6
To się nazywa kompilacja jak coś :D
0
Szanuję jeszcze bardziej :D
0
Myślę, że to może się udać. W Turcji robią lepsze kebaby.. xD
2
Przyjacielu, proponuje bunkier El Carmel - najlepszy widok na panoramę Barcelony, przebija nawet Park Guella. Powodzenia!
1
Dokładnie, my od początku sezonu jedziemy na ekonomicznym, a i tak mamy super wyniki. Myślę, że Barca odpali dopiero na wiosnę
1
Vamos Juve, po swoje! :D
0
Będzie środek Busi-Rakitić-Paulinho
0
no spoko ale obrona to nie tylko 4 zawodników, a poza obrońcami i Busim cała reszta to zawodnicy ultraofensywni
0
trochę bez defensywy byłby ten zespół :D