0

nie ma co się nastawiać na stratę pkt przez Madryt, Bilbao w osłabionym składzie, totalnym dole i Real w full składzie który niczym zranione zwierzę na polowaniu chce ugryźć dziś 3 pkt. RFEF swoje już dziś zrobił, więc teraz została im druga część planu na sobotę

0

nie kupuj, ta strona to jest dramat, co popularniejszy mecz to im nagle stream nie działa

9

gość albo naoglądał się za dużo TVN-u i Wyborczej, albo jest całkiem niezły w trollowaniu :P

0

O proszę nie miałem pojęcia nawet że i on się przewinął

0

Icardi był w Barcelonie?

0

dla pewności podnieś z 38 do 50, żeby nie daj Boże nie zagrał w europejskich pucharach :D

0

Aleix również

0

to akurat Święcicki powiedział, ale zgoda w 100%

0

Ty chyba inny mecz musiałeś oglądać skoro nie widziałeś tak potężnej dominacji Barcelony w pierwszej połowie. Chyba że dla Ciebie dominację na boisku mierzy się tylko i wyłącznie w strzałach na bramkę.

0

a my ich miażdżyliśmy w pierwszej połowie, kto wie czy po strzelonej bramce zaraz nie poszłyby kolejne

0

Okej, mieliśmy 60 minut, co nie zmienia faktu że w ogólnym rozrachunku sędziowie ukradli nam zwycięstwo w tym meczu. Poza tym inaczej gra się przy wyniku 1:0, a inaczej przy remisie.

3

nie wiem jaka klasa jest w dobitce z 5 metrów przy leżącym bramkarzu :D

0

to drugie :D ale przyznaję, że przewidziałeś wzorowo. Co byś na dziś polecił, stawiasz coś wgl?

2

chciał sobie utrudnić strzał z 5 metrów na pustą :D

0

United nawet w niepełnym składzie powinni wygrać ten mecz, mają piłkarzy o większej jakości nawet na ławce.

Karabach w pierwszym meczu dostał od Chelsea 6 bramek, myślę, że co najmniej dwie strzelą, tym bardziej, że muszą wygrać aby liczyć się w walce o 1 miejsce w grupie.

Co do Anderlechtu, to że muszą w końcu coś trafić to żaden argument. Grają w tym sezonie mega słabo, Bayern również musi zainkasować 3 pkt jeśli chce liczyć się w walce o 1 miejsce.

Atletico racja, walczą o życie, ale nie wygrali u siebie od 5 spotkań, natomiast Roma nie przegrała w tym sezonie na wyjeździe. Na Stamford Bridge strzelili 3 bramki i o mały włos by nie wygrali. Obecna forma obu zespołów również wyraźnie wskazuje na gości. ;)

0

Panowie i Panie, jaką biografię polecacie do przeczytania? Ostatnio postanowiłem sobie przeczytać jedną na miesiąc i na pierwszy ogień wleciał Andres Iniesta :) z góry dzięki!

0

ja też dałem na Wisłę, nie wierzę, że dadzą u siebie ciała, tym bardziej z Pogonią, ale to jest Ekstraklasa :D

2

Niech postawią jakąś dobrą budę z kebabem pod stadionem to Arda bez względu na pensję na pewno się skusi

1

W lecie z tego co pamiętam była mowa o 125 mln

6

To się nazywa kompilacja jak coś :D

0

Szanuję jeszcze bardziej :D

0

Myślę, że to może się udać. W Turcji robią lepsze kebaby.. xD

2

Przyjacielu, proponuje bunkier El Carmel - najlepszy widok na panoramę Barcelony, przebija nawet Park Guella. Powodzenia!

1

Dokładnie, my od początku sezonu jedziemy na ekonomicznym, a i tak mamy super wyniki. Myślę, że Barca odpali dopiero na wiosnę

1

Vamos Juve, po swoje! :D

0

Będzie środek Busi-Rakitić-Paulinho

0

no spoko ale obrona to nie tylko 4 zawodników, a poza obrońcami i Busim cała reszta to zawodnicy ultraofensywni

0

trochę bez defensywy byłby ten zespół :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?