skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech karne strzela Suarez, na pewno będzie miał lepszą skuteczność niż 75%
1
Neymar, chce zwieść rywala... Lewa noga, dośrodkowanie ROBERTO?! SERGI ROBERTO! SERGI ROBERTO! TO JEST NIE-MOŻ-LI-WE!!! :D
0
Grałem w Lubliniance
2
ja z Huraganem Międzyrzec też strzeliłem kiedyś 5 bramek. Zachowując proporcje, myślę że różnica poziomów podobna
0
a w jakim klubie gra Carvajal? xd
0
No obyś miał rację ;)
1
Info o tym podała Marca, niestety nie mam żadnego linku
4
Mogą, jeśli to jest zarejestrowane na kamerach Movistar+, do których liga ma dostęp / które należą do ligi (nie wiem dokładnie jak to wygląda ale wiem że to muszą być kamery tej konkretnej firmy)
18
Jordi Alba pokazywał podczas dzisiejszego meczu środkowy palec w kierunku kibiców na Anoeta. Zostało to zarejestrowane przez kamery, sam Alba w pomeczowym wywiadzie został zapytany o tę sytuację i przeprosił twierdząc, że emocje wzięły górę. Jordi może niestety zostać zawieszony za przez władze La Liga, jeśli zajmą się one tą sprawą.
0
Ja zawsze robiłem w podobnych sytuacjach zadymę i zawsze skutecznie ;p
0
Ma ktoś link do akcji Gomesa bo widzę że wszyscy tu się spuszczają a mi nie było dane tego widzieć :D
0
Niee, jeszcze jazdy mam :D
13
Wróciłem z jazd na prawko, dziś fichado xD
1
Po "niezrozumiale porównuje się go do Kane" przestałem czytać. Jak coś, bo może nie wiesz, ale obaj grają na tej samej pozycji - napastnika, a od napastnika wymaga się przede wszystkim bramek
0
wpisz sobie na yt, Barcelona - emocje polskich komentatorów, ja się wzruszam za każdym razem kiedy to oglądam :D
0
jak ja bym chciał zobaczyć takie 4:0 na Bernabeu jak dwa sezony temu... To było coś pięknego :D
0
Taktyczny komentarz
0
Rozwiązanie które proponujesz jest mocno ryzykowne dla klubu, wtedy na PO mamy młodego Semedo, u którego umówmy się, widać jeszcze spore braki i nie jest to na ten moment zawodnik który wychodzi np na Real i jest pewne że sobie poradzi. Drugim PO byłby nowy piłkarz który też nie wiadomo czy by się sprawdził, poza tym nie przychodzi mi do głowy żaden piłkarz na tą pozycję który miałby odpowiedni poziom i byłby do kupienia. Dlatego myślę, że Roberto zobaczymy w pomocy najwcześniej w przyszłym sezonie, o ile Nelson zacznie grać na poziomie pierwszej 11 na prawej obronie. Jeśli kupimy Coutinho i przesuwamy Roberto do pomocy a Ivan zostaje zmiennikiem Busiego, to moim zdaniem niczego nam w drugiej linii nie będzie trzeba.
0
też bym bardzo chciał, ale dla Valverde Sergi jest niestety w pierwszej kolejności prawym obrońcą, co gorsza wygrywa on rywalizację z Semedo, a na tej pozycji Aleixa trener w ogóle nie widzi. Więc Roberto w środku pola na ten moment jest opcją nierealną
0
Jest u niego podstawowym piłkarzem bo zwyczajnie nie ma alternatyw. Kogo ma tam wystawiać, Gomesa?
1
Dla mnie Rakitić nadaje się max na zmiennika dla Busiego i nic poza tym, bo w ataku nic nie wnosi. Swoją drogą nie wiem czy oglądałeś ten sam mecz co ja skoro mówisz że Sergio zagrał słabo. Ivan zaliczył aż 9 strat i tylko 2 interwencje w tym meczu, ja nie wiem gdzie wy widzicie jego niesamowita asekurację i odbiory, bo po prostu tego nie ma
1
Dzięki bardzo!
0
Ziomeczki, wiecie może czy można gdzieś obejrzeć w necie cały odcinek Cafe Futbol? Chodzi mi konkretnie o odcinek z 3.12.2017r
1
za takie pieniądze to my powinniśmy go jeszcze sami zawieźć na lotnisko :D
1
chłopie, nie widzisz tu serio ironii w tych komentarzach? :D
1
moim zdaniem powinien zagrać, mam przeczucie że na Mestalla zaliczy solidny występ i nie popełni żadnego błędu
1
jestem przekonany, że trafiamy albo na nich, albo Bayern
1
to był właśnie ten jego jeden mecz na 10 kiedy gra na miarę zawodnika Barcelony :)
2
Athleticu Bilbao - przepraszam, że w Ciebie nie wierzyłem :D
1
ile ja bym dał, żeby zamiast czerstwego Ivana móc oglądać w pomocy Barcelony Coutinho :D