0

Ogólnie się zgadzam, ale z tym United trochę Cie poniosło. Słaba w tym sezonie Sevilla ich miażdżyła u siebie i tylko cuda w bramce de Gei sprawiły, że tam nie było 2:0, czy nawet 3:0. Moim zdaniem United odpadnie już w 1/8

0

Taktyk.

16

Wojtek

0

Grałem właśnie mecz w fife i już Wam mówię jaki będzie dzisiaj wynik. Otóż 2:0 dla Barcy, 2 bramki Suareza, pierwsza asysta Messi, druga asysta Sergi Roberto :D rupcie skriny xd

0

Kupon Ci spier****?

0

Z tego co widziałem na flashscore to mają dużo kontuzji, ale akurat ta aplikacja ma strasznie przełamane te info odnośnie absencji. Inny powód nie przychodzi mi do głowy, bo taki kurs to promo

2

Tak, polecam

45

Panowie spokojnie, na niedzielę mamy tajny plan Valverde, czyli świeżego, wypoczętego i głodnego gry Andre Gomesa. Zobaczycie co chłopak będzie wyprawiał na boisku jak go trener spuści z łańcucha

0

Tego nie wiesz ;) i przepraszam że taki długi komentarz napisałem :D i swoją drogą w pierwszym komentarzu napisałeś, że właśnie obrona nie jest tak samo ważna jak atak, tylko defensywa jest ważniejsza, skoro daje trofea, a atak daje tylko wygranie meczu.

0

Już jutro rano widzę newsa na fcbarca.com: Javier Tebas składa doniesienie na słowa Ernesto Valverde po meczu z Las Palmas, a komisja dyscyplinarna wszczyna postępowanie.
Także można się szykować na kilka spotkań na trybunach dla EV ;)

0

A to przepraszam :D

0

Do 2-3 w nocy nigdy nie mogę zasnąć, a jakoś trzeba zagospodarować ten czas :D

5

I przypominam, że Barca jest i zawsze była klubem, któremu to atak i porywająca gra wygrywały trofea, a nie obrona ;)

1

Idąc Twoim tokiem myślenia (swoją drogą czy autorem tego tekstu nie jest przypadkiem Paulo Coelho?) , remisami 0:0 wygrywa się Mistrzostwo? :P

9

Nie chce być złym prorokiem, ale fakty są takie, że wchodzimy właśnie w najważniejsze dwa miesiące tego sezonu, a nasza gra, po pierwsze, delikatnie mówiąc nie rzuca na kolana, kilku zawodników jest wyraźnie poz formą, praktycznie w każdym meczu grają Leo, Suarez, Iniesta, Ivan, Busi, Umtiti, czyli generalnie cały trzon naszego zespołu, trener cały czas kurczowo trzyma się wystawiania tych samych piłkarzy, a jak już daje komuś odpocząć (dziś Rakitić), to za niego daje będącego w fatalnej dyspozycji Paulinho mającego 75 spotkań w tym sezonie w nogach i jeszcze Vidala, zamiast Cou i Dembele. Moim zdaniem to dużo mówi o mentalności naszego trenera. Od początku sezonu mówi się, że poprawiła się nasza gra w obronie, że zorganizowany został na nowo pressing. Generalnie wyróżnia się nasze postępy w defensywie. Nie mówi się nic o ataku, poza tym, że gramy w nim o wiele gorzej niż w poprzednich latach. Na ten moment jest piła do Messiego i niech się dzieje wola nieba. Dziś Ernesto wystawił dwóch defensywych piłkarzy, czyli wspomnianych wcześniej Paulinho i Vidala, zamiast ultraofensywnych Coutinho i Dembele. Przypominam, że graliśmy z drugą najgorszą defensywą i wgl najgorszą drużyną La Liga,którą powinniśmy wciągnąć nosem. O czym to świadczy? Moim zdaniem o tym, że nasz trener skupia się nie na tym, żeby zdobywać bramki, tylko na tym żeby ich nie tracić. Jak już grał Leo i Suarez, to trzeba było dać im kogoś, z kim można coś pograć z przodu, tym bardziej że nie było Alby. To już nie jest sierpień, gdzie po odejściu Neymara i porażce z Realem trzeba było ratować ten zespół i ten sezon i jakoś to wszystko na biegu sklecić, żeby miało ręce i nogi (co Valverde wyszło perfekcyjnie i szacunek dla niego), tylko jest 7 miesięcy później i pora zrobić jakiś krok do przodu, zwłaszcza jeśli chodzi o styl gry i poczynania ofensywne, bo to kuleje dość mocno. Nie możemy cały czas polegać tylko na geniuszu Messiego. I ostatnia sprawa. Ostatni raz porządne rotacje widziałem w meczu z Celtą w Pucharze Króla na Balaidos. Ktoś, chyba Hen0x (przepraszam jeśli źle napisałem nick) wrzucał staty, z których nie dość, że wynika że nasi kluczowi zawodnicy mają rozegranych najwięcej minut ze wszystkich drużyn La Liga, to jeszcze oni by musieli odpoczywać ze 4 mecze żeby inni mogli ich dogonić. Obawiam się, że w tym sezonie po raz kolejny zabraknie nam paliwa w najważniejszych spotkaniach. Bo na ten moment nie mamy ani jakiejś super przewagi w lidze, walczymy w LM gdzie wszystko jest sprawą otwartą, a mamy przemęczoną kadrę, która gra non stop, a czasu na rotacje teraz już nie będzie, bo przecież trener nie będzie ogrywał piłkarzy w najważniejszym momencie sezonu.

0

Tajny plan EV na Atletico ;)

1

I bardzo możliwe, że w tym sezonie po raz kolejny zabraknie nam paliwa na najważniejsze mecze

1

Lol, przecież Atletico wygrało z Sevillą 5-2 ostatnio ;)

0

Chłopie, Coutinho po wejściu na boisko zrobił w 5 minut więcej zagrożenia niż cała reszta pomocników w tym meczu. O czym mowa, jakie zaadaptowanie, jakie zaufanie

5

Jak można zremisowac z jakimś śmiesznym Las Palmas, no sorry ale gramy z Messim i Suarezem w składzie a nie potrafimy zdominować jakichś ogórków. I nie ma usprawiedliwienia, że sędzia bo gra wyglądała tragicznie. Piła do Messiego i zobaczymy czy coś wyczaruje. Dramat. Z takim składem powinniśmy ich spakować co najmniej 3:0 i nie byłoby gadania o sedziach. Z taką grą i minimalnym czasem na odpoczynek będzie bardzo ciężko z Atletico.

1

nienawiść do papużek tak zostałem wychowany. kto z nimi trzyma, na zawsze jest przegrany

0

Dlaczego wygrana z Realem przybliża ich na 1 pkt do nas? My solidarnie też rozkładamy nogi czy o co chodzi?

0

A ja tutaj sobie zagram taktycznie ;)

0

Lewy ręcznikowy jeszcze nieobstawiony ;)

1

Kolejna kontuzja mięśnia dwugłowego uda naszego piłkarza w tym sezonie. Dembélé, Vermaelen, Umtiti, teraz Semedo. Może coś jest nie tak z przygotowaniem, bo to raczej nie jest przypadek

0

Co nadal robi Gerard na boisku?!

0

Szybkie pytanie do zorientowanych. Pensja Messiego stanowi 40% budżetu na wynagrodzenia pierwszego zespołu FC Barcelony. Prawda, czy fałsz?

0

ja również dziś do przodu, dzień bez większych niespodzianek, to i kupony wszystkim siedzą :D

0

Dokładnie, tym bardziej, że ma do dyspozycji, zwłaszcza w LM, słabszą kadrę niż Lucho miał rok temu ;)

2

W defensywie wręcz fatalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?