14

Zwłaszcza, że nie grał 1/3 sezonu i odpadł w 1/8 LM. Rzeczywiście zdeklasował

9

Ten stary Szczęsny to jest jakiś przy***any

1

Oby ta śmieszna drużyna bez ambicji dziś odpadła. Do boju Rosja

0

Muszą wygrać z Nigeria i liczyć że Islandia nie zdobędzie pkt z Chorwacja. Dużo zależy też od wyniku jutro

10

Ale mnie wk... ten idiota Rebic

0

I jeszcze jest Patrick Vieira i Robert Pires w pomocy, Arsene jakoś to poukłada

4

Nie wziąłby 25 mln, bo po pierwsze Deulofeu ma klauzulę 20 mln, po drugie za rok kończy mu się kontrakt. Lepiej zarobić 13 mln i nie płacić już mu pensji niż za pół roku nie zarobić nic

0

Najlepiej zwróć się bezpośrednio do supportu producenta

0

Zgadzam się, nie ma opcji. Jedyny w miarę realny na ten moment transfer pomocnika z topu to Thiago

0

A ja jestem za ustawieniem 4-4-2 ze środkiem w diamencie i wtedy znajduje się miejsce i dla Milika i dla Zielka. Krycha gra na DP, a Zieliński wyżej za napastnikami. Pytanie tylko, czy taka taktyka nie byłaby zbyt ofensywna

0

Ktoś może w paru słowach przybliżyć jak grają nasi? ;>

2

Tak z ciekawości, co oznacza "info z inp"? :D

0

Oglądałem na fejsie, co goście grają :D Ile oni mają lat tak swoją drogą?

0

Jakie polecacie książki związane ze sportem, najlepiej autobiografie? Czytałem już Ibrę, Iniestę, Messiego, Mascherano, Xaviego, Federera, a także Adama Bieleckiego - swoją drogą top1 na ten moment :)

2

Śmierć w Wenecji

1

Znam jeden sposób - po prostu nie palić. Moim zdaniem nie ma co szukać magicznych sposobów, tylko przestać sobie wkręcać że tego potrzebujesz ;)

0

Czy wam też eleven tak tragicznie działa?? Nie da się oglądać

2

Ty to wiesz, ja to wiem, ale ZP niestety przyznają idioci pokroju Pola, więc jestem absolutnie pewien, że jeśli Real wygra LM, to nagrodę zgarnia Penny, bo przecież "to był jego rok", itp. Nieważne że dobrze zaczął grać dopiero od marca ;)

9

Trofea?

0

Wiadomo, luźno :)

7

Korzystasz z Internet Explorer? :D

0

Ktoś na szybko podrzuci dobry serial? Dom z papieru już odhaczony jak coś :D

0

Orientuje się ktoś może, jaki jest najbardziej prawdopodobny termin meczów o Superpuchar Hiszpanii? Planuję wyjazd do Barcelony w sierpniu i zastanawiam się czy się wstrzelę w termin :)

0

To kto w takim razie przejmie te miejsce w LM, które przysługuje za wygraną w LE?

0

Co jest historycznego w wygraniu zwykłego meczu ligowego?

5

Te Levante to się cieszy jakby co najmniej zapewnili sobie grę w LM :D runda honorowa wokół boiska, może jeszcze jakiś puchar im dajcie? XD

3

Ale wpierdol.

1

Rabiot marzenie. Oby ktoś z zarządu wpadł na taki pomysł.

0

Barcelona z Doglasem w kadrze - 1 zwycięstwo w LM i tryplet
Barcelona bez Douglasa w kadrze - 0 zwycięstw w LM
Fakt, nie opinia

0

Co za durny komentarz, porównujesz (z całym szacunkiem dla Barcainfo) anonimowego gościa z forum internetowego do sędziego najważniejszego meczu w Hiszpanii, od którego wręcz powinno się wymagać nie popełniania błędów. Brawo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?