skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leganes part 2.
0
sorry, następnym razem dodam gwiazdki:
* chodzi mi tylko o mecze rozgrywane w ramach La Liga oraz UEFA Champions League, tudzież w dalszych fazach Pucharu Króla
** chodzi mi o wystawianie once de gala z najlepszych dostępnych w danym momencie zawodników w meczach określonych gwiazdką nr. 1
0
Cóż, masz rację, nie mam bladego pojęcia o wrestlingu, nie znam się i nie oglądam, ani tym bardziej nie uważam się za kogoś kogo opinia mogłaby być w tym temacie wartościowa. Ale stary, przecież na kilometr widać po 30 sekundach oglądania tego, że cała ta (tutaj brakuje mi określenia)... walka (?) to fejk i goście chodzą wyreżyserowani jak w zegarku, jest to gra aktorska, tyle że w jakimś tam stopniu jest to jak to nazwałeś "rozrywka sportowa" i to nazewnictwo jest jedynym co moim januszowym zdaniem wrestling ma wspólnego z prawdziwym sportem. A jeśli uważasz, że jest to naturalne, prawdziwe, spontaniczne, realne i spójne z rzeczywistością, to cóż... Jedyne co mogę zrobić to szanować Twoją opinię :)
0
Strzelam, że wszystkie 10 podyktowane kontuzjami Messiego i Umtitiego, a nie rotacjami :)
0
aha czyli sugerujesz, że jak włączę pierwszy lepszy filmik z wrestlingu, to nic z rzeczy, które tam się wydarzą nie będzie udawane i reżyserowane? :D Pytam, bo nie wiem, czy dalsza dyskusja ma sens :)
7
w Pucharze z 3-ligowym zespołem, tego meczu nawet nie ma co brać na poważnie
1
Na świecie są 3 pewne rzeczy: śmierć, podatki oraz once de gala wystawiana przez Ernesto na każdy możliwy mecz :)
0
No dobra, ale co zmienia tutaj fakt, że "zawodnicy" dostają prawdziwych kontuzji? Nie zmienia to tego, że wrestling jest udawany, poza tym ciężko nie doznać kontuzji po zrzucaniu się wzajemnie z ringu czy kilkurazowym waleniem się krzesłem :D A o "rozrywce sportowej" nie wiedziałem, jeśli tak, to chociaż tyle dobrego, że nie mają tyle czelności, żeby nazywać się sportowcami :) I co masz na myśli mówiąc, że we wrestlingu jest "o wiele więcej prawdy niż w UFC"?
0
zastanawia mnie jak można oceniać umiejętności "zawodników" i mówić o kimś, że jest "genialny" w reżyserowanym i udawanym "sporcie" (choć lepszym słowem byłoby przedstawienie) :)
0
z Vallecano to my dzisiaj gramy :)
7
Aż miło popatrzeć na taki bezjajeczny i bezradny Real :)
7
Mecz do zapomnienia, aczkolwiek nie mam wielkich pretensji za styl, bo ciezko pokazać pełnię możliwości grając po raz pierwszy i zapewne ostatni w takim składzie. Na największy plus zdecydowanie Aleña, chlopak ma to cos, potrafi przyspieszyć gre, przedryblować. Vidal też było widać że przerasta poziomem ten mecz. Denis bez fajerwerków ale solidnie. Jasper również brawa za koncentrację i czujność. Reszta niestety poniżej oczekiwań. A Malcom to sobie już wybitnie nie pomógł tym występem.
1
Na youtube mają
0
nawet jak jest szansa, to moim zdaniem bez sensu żeby się forsował, nie gramy o życie więc niech się wyleczy do końca i wróci z pełną mocą w 100% zdrowy :)
47
A wzmianka o wkręceniu w ziemię Marcelo przez Semedo i info w statystykach gdzie?
0
Obejrzałem już milion razy highlightsy z el clasico, kiedyś trzeba przestać więc ma ktoś jakiś kozacki serial do polecenia? Obejrzałem juz GoT, Breaking Bad, House of cards, the expance, dom z papieru, peaky blinders, gomorra, wikingowie, suits, narcos, true detective i chyba tyle :D
62
Też bym chciał, żeby został jak najdłużej, ale jak na 4 miesiące pracy to i tak zrobił dla nas wiele!
48
Zastał Madryt murowany, zostawił drewniany. Dzięki za wszystko Julen!
0
Dupa go piecze w tej misji futbol aż miło popatrzeć :)
6
TO JEST JAK MAWIA MŁODZIEŻ....
MASARKACJA!!!!!
0
Taktyczny Ernesto
5
Bez przesady, zagrał solidnie i moim zdaniem nic ponad to
20
Semedo w nagrodę za dobre występy ławeczka? Czemu mnie to nie dziwi :) Vidal? A na co on komu?
15
Gdyby Dembele miał podejście Arthura, od którego wręcz bije wdzięczność za to że tutaj jest, pokora i nastawienie, żeby wykorzystać tą szansę jak tylko się da, mielibyśmy gościa o klasę lepszego. Na ten moment Ousmane sprawia wrażenie, jakby się średnio przykładał i uważał, że wszystko mu się należy jak psu buda. Nawet po Valverde widać jak jest osłabiony w trakcie meczu i przewracał oczami kiedy Dembele stracił piłkę w środku boiska w prosty sposób. Nawet przy popisach Gomesa nie widziałem czegoś takiego, więc coś jest ewidentnie na rzeczy.
0
Jakie są opcje, żeby wykupić jak najtaniej Polsat Sport Premium i oglądać przez neta?
1
Masz może papier? Bo zesrałem się na twój widok
2
Nie płacz.
0
Brzęczek do Barcy za Valverde, gra bez skrzydłowych już dopracowana, będzie mógł godnie kultywować tradycję EV
7
"[...]Gerard Piqué nie imponuje formą i jest coraz bardziej obciążony z powodu ciągłej gry, a Thomas Vermaelen nigdy nie był okazem zdrowia." - zdanie genialne w swojej prostocie :D
0
Wuefista OUT!!!