18

Do niedawna zawsze staralem sie bronić EV kiedy spadała na niego krytyka, ale teraz to już jest przegięcie pały. Gramy trudny wyjazdowy mecz, a gosc zamiast chłopaka, ktory może wejsc i cos dac w ofensywie nawet z ławki, powołuje trzeciego bramkarza. Przecież to jest kryminał

3

Nie jestem zdziwiony kompletnie wczorajszą porażką, bo drugi sezon gramy dokładnie taki sam piach, tyle że w poprzednim sezonie byliśmy dużo bardziej skoncentrowani w obronie, dzięki czemu udawało się dowozić jednobramkowe przewagi. Z żalem muszę powiedzieć, że nie widać absolutnie żadnej ręki trenera w naszej grze, cały czas liczymy na indywidualną akcję Messiego, ewentualnie Coutinho, plus od czasu do czasu Alba dostanie genialny pass przez pół boiska od Leo i na tym nasze pomysły ofensywne się kończą. Przeciwnik stoi całą drużyną za linią piłki, a my się pchamy za każdym razem środkiem na siłę, jest strata, idzie kontra lub nie i zaczynamy od nowa ten sam schemat. Naprawdę chciałbym, ale nie widzę w tym żadnego zamysłu. Za kadencji Valverde pamiętam jeden naprawdę dobrze zagrany mecz - finał PK z Sevillą. Wczoraj zespół moim zdaniem zagrał totalnie bez ambicji, nawet po dwóch straconych golach nie było widać jakiegoś szaleńczego rzucenia się do ataku. Wyglądało to tak, jakbyśmy spuścili głowy i nie bardzo chciało nam się biegać. Pique już od dłuższego czasu gra totalny dramat w obronie, ile jeszcze trzeba meczów pod rząd z zawalonymi przez niego bramkami, żeby posadzić go na ławce? Na Vermę w grze ofensywnej nie liczyłem, ale w obronie katastrofalne zachowanie przy pierwszej bramce. Nic dziwnego, że siedzi na trybunach. Roberto wczoraj objeżdżany jak junior. Umtiti też nie jest ostatnio sobą, a Lenglet mnie kompletnie nie przekonuje, nie patrząc nawet przez pryzmat ostatniego czerwa. Także naprawdę mamy powody do zmartwień, bo przed nami ważne mecze co 3 dni, a my wykładamy się na dwóch najłatwiejszych rywalach. W takich chwilach tęsknię za Lucho, był burdel swego czasu, ale przynajmniej było ciekawie.

0

aha, no to fajnie ogarnąłem :D To chociaż Munira od pierwszej minuty!

0

W końcu Cou na LS, gdzie czuje się jak ryba w wodzie :) Mam jeszcze nadzieję, że w drugiej połowie Malcom dostanie szansę i że Miranda da odpocząć Albie

0

Mi się od początku ten Lenglet nie podobał. Obrona Sevilli w zeszłym sezonie to był ser szwajcarski, a u nas już od meczu o Superpuchar pokazuje się z bardzo słabej strony

1

Za to co napisałeś o 4-2-3-1, klaszczę Ci obiema rękami i nogami. Takie ustawienie na ten moment maksymalnie wykorzystałoby możliwości i potencjał tego zespołu, przynajmniej w teorii.

17

Komentarz usunięty

0

mamy MATSa w bramce, więc te 2 dla PSV to trochę dużo :P

0

"To dobrze, ja zawsze uważam, że trzeba zachować swój styl niezależnie od tego, z kim się gra." - no i mamy jasną odpowiedź dlaczego murujemy bramkę za każdym razem przy prowadzeniu 1:0 z dowolnym przeciwnikiem :D

1

Tajemnica motywu Tyriona rozwiązana :D

1

Gdyby nie ter Stegen, to bramka Dembele byłaby max kontaktowa, na 3:2

0

Komentarz usunięty

0

ja zajarałem się tym mega gdzieś w zimie, cały czas bardzo dużo czytam na ten temat, generalnie każdemu kto chciałby mieć trochę więcej wiedzy o himalaizmie, o sytuacjach w górach oraz o ich szacunku do życia i pokorze wobec gór, polecam książkę Adama Bieleckiego. Mój nr 1 zdecydowanie

3

ohydne.

6

wierzących ślepo we wszystko co powiedzą w telewizji do wora

a wór do jeziora

2

Tym bardziej irytuje marnowanie tam Kownackiego kosztem ogrywania go w dorosłej reprezentacji

7

Ohydne.

1

Skończysz szkołę, wyprowadzisz się od rodziców, to zrozumiesz :p

1

Skład super, ale niestety niemożliwy biorąc pod uwagę fakt, że nasz trener jest osrany przed jakimikolwiek zmianami

1

Następny łyknął... Ogarnijcie komentarz kolegi wyżej, potem mój, może coś Wam przyjdzie do głowy ;)

31

A Ty ogarnij detektor ironii ziomeczku :D

3

Z kąd ogarnales taki sposób pisowni?

75

W takim razie poproszę o donosik ws Neymara oraz Rakiticia ;)

0

Ktoś poleci jakąś fajną książkę, najlepiej taką od której nie będzie się można oderwać? :D Tematyka dowolna, dodam tylko, że najlepsza książka jaką do tej pory przeczytałem, to autobiografia Adama Bieleckiego

0

Na jakiej stronie obejrzałes?

0

Gdyby tam była jeszcze liga mistrzów, to bym brał bez zastanowienia

5

Ból dupy o BarcaInfo trwa widzę w najlepsze :D zastanawia mnie tylko z czego on wynika i jaka krzywda się dzieje jego hejterom z powodu jego wpisów?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

czasami aż się prosi, brawo Dembouz za zamknięcie mordy hejterom :D

11

Mam nadzieję, że się mylę, ale moim zdaniem Suarez znowu pół roku będzie się kopał po czole, zanim zacznie coś grać. Wczoraj tragedia, co podanie to niedokładne, przyjęcie piłki na osiem metrów, zmarnowana setka, o dryblingu nie wspomnę bo ma jeden od trzech lat ten sam zwód i nikt już się na to nie nabiera :D Oczywiście wiem, że zaraz się pojawią głosy, że "ale 30 bramek w sezonie" i tak dalej, ale ciekaw jestem ile z tych 30 bramek strzeli w najważniejszych meczach, a tym bardziej w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?