skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Ci się chce, to też poproszę :D
0
Koniecznie idź na bunkier El Carmel, najlepszy widok w BCN, polecam :D
0
Dzięki panowie ;d
0
50 mln na stół i możemy rozpocząć negocjacje ;)
1
Możliwe że chodzi też o Ardę :D
0
Co to znaczy IMO? :D
7
O takiego Douglasa nic nie robiłem!
0
Zagadaj w salonie wprost o zniżkę pracowniczą, lub kody zniżkowe
0
To w kadrze meczowej możemy mieć tylko 16 piłkarzy?
1
Efekt mourinho
0
A to chyba że tak :D
3
Bo jeśli rzeczywiście on jest do wyjecia za taką kwotę, to mogliśmy mieć pomocnika z topu za śmieszne pieniądze, zamiast złudnie marzyć o Pogbie.
5
Ten mit o Thiago szklance był tutaj już tyle razy obalany że nie chce mi się po raz kolejny tego robić :D
5
Onda Cero: Real Madryt negocjuje w sprawie Thiago Alcantary. Klub doszedł już do porozumienia z piłkarzem, który chce pracować z Lopeteguim, a Bayern jest skłonny go sprzedać.
Thiago chce dołączyć do Realu Madryt, a klub miałby za niego zapłacić od 40 do 50 milionów euro.
Jeśli to prawda to sfrajerzymy strasznie...
0
Weź pod uwagę jaki gość zagrał Mundial, ostatni dzień okienka w Anglii oraz to, że akurat angielskie kluby płacą najwięcej za piłkarzy więc śmiało można było wołać 40 mln już teraz, a co do opcji odkupu, jeśli z niej skorzystamy to tak jakbyśmy wypożyczyli gościa na rok, czy dwa i jeszcze doplacili 40 mln za to żeby wrócił.
0
Jeśli to prawda, to nie zrobiliśmy żadnego interesu na tym transferze
1
Chłopie, kim jest Ceballos przy Kovaciciu? Przecież Chorwat go bije pod każdym względem
1
#TeamPalestine
4
Jedno słowo - brudstock
0
niestety nigdy tak nie będzie, bo Królowa Sportu nie jest nawet w 10% tak popularna, jak piłka kopana
0
32 mln? Moim zdaniem mało, tym bardziej, że płaci angielski klub. Oni zawsze z nas zdzierają, więc i my weźmy minimum 40 mln. Koniec okna się zbliża, więc tym bardziej można to wykorzystać
5
ci lekkoatleci to mają taki ból dupy o tych piłkarzy, że głowa mała
1
Ja tam bym wolał żeby przyszedł Arda Turan z Atletico. Walczak i wojownik, nigdy nie odstawi nogi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
niby tylko rok różnicy, ale mówimy jednak o zawodnikach 30+, więc ten rok robi różnicę :D
1
hola hola, do bycia rówieśnikiem, to mu trochę brakuje akurat
0
Nie żebym coś sugerował, ale piłkarzem o takim profilu jest niejaki Ivan Rakitić, za którego nie trzeba by było nic płacić, bo już go mamy. Dokładamy 30 mln i mamy Thiago pasującego do stylu Barcy. Ale nie. Ernest woli dalej rzeźbić jak cały poprzedni sezon i najlepiej mieć w składzie samych rzemieślników
8
Oby znalazł się jakiś klub, który zrobi nam z Vidalem ten sam numer, co my Romie z Malcomem. Plisssssss
0
Jak może nie być śladu po 4 miesiącach rozbratu z futbolem? Przecież gość dojdzie do jakiejkolwiek formy najwcześniej za 3 miesiące. Świetny transfer. A można było dać drugie tyle i mieć Thiago...
2
Cyrk.