0

Jak Ci się chce, to też poproszę :D

0

Koniecznie idź na bunkier El Carmel, najlepszy widok w BCN, polecam :D

0

Dzięki panowie ;d

0

50 mln na stół i możemy rozpocząć negocjacje ;)

1

Możliwe że chodzi też o Ardę :D

0

Co to znaczy IMO? :D

7

O takiego Douglasa nic nie robiłem!

0

Zagadaj w salonie wprost o zniżkę pracowniczą, lub kody zniżkowe

0

To w kadrze meczowej możemy mieć tylko 16 piłkarzy?

1

Efekt mourinho

0

A to chyba że tak :D

3

Bo jeśli rzeczywiście on jest do wyjecia za taką kwotę, to mogliśmy mieć pomocnika z topu za śmieszne pieniądze, zamiast złudnie marzyć o Pogbie.

5

Ten mit o Thiago szklance był tutaj już tyle razy obalany że nie chce mi się po raz kolejny tego robić :D

5

Onda Cero: Real Madryt negocjuje w sprawie Thiago Alcantary. Klub doszedł już do porozumienia z piłkarzem, który chce pracować z Lopeteguim, a Bayern jest skłonny go sprzedać.

Thiago chce dołączyć do Realu Madryt, a klub miałby za niego zapłacić od 40 do 50 milionów euro.

Jeśli to prawda to sfrajerzymy strasznie...

0

Weź pod uwagę jaki gość zagrał Mundial, ostatni dzień okienka w Anglii oraz to, że akurat angielskie kluby płacą najwięcej za piłkarzy więc śmiało można było wołać 40 mln już teraz, a co do opcji odkupu, jeśli z niej skorzystamy to tak jakbyśmy wypożyczyli gościa na rok, czy dwa i jeszcze doplacili 40 mln za to żeby wrócił.

0

Jeśli to prawda, to nie zrobiliśmy żadnego interesu na tym transferze

1

Chłopie, kim jest Ceballos przy Kovaciciu? Przecież Chorwat go bije pod każdym względem

1

#TeamPalestine

4

Jedno słowo - brudstock

0

niestety nigdy tak nie będzie, bo Królowa Sportu nie jest nawet w 10% tak popularna, jak piłka kopana

0

32 mln? Moim zdaniem mało, tym bardziej, że płaci angielski klub. Oni zawsze z nas zdzierają, więc i my weźmy minimum 40 mln. Koniec okna się zbliża, więc tym bardziej można to wykorzystać

5

ci lekkoatleci to mają taki ból dupy o tych piłkarzy, że głowa mała

1

Ja tam bym wolał żeby przyszedł Arda Turan z Atletico. Walczak i wojownik, nigdy nie odstawi nogi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

niby tylko rok różnicy, ale mówimy jednak o zawodnikach 30+, więc ten rok robi różnicę :D

1

hola hola, do bycia rówieśnikiem, to mu trochę brakuje akurat

0

Nie żebym coś sugerował, ale piłkarzem o takim profilu jest niejaki Ivan Rakitić, za którego nie trzeba by było nic płacić, bo już go mamy. Dokładamy 30 mln i mamy Thiago pasującego do stylu Barcy. Ale nie. Ernest woli dalej rzeźbić jak cały poprzedni sezon i najlepiej mieć w składzie samych rzemieślników

8

Oby znalazł się jakiś klub, który zrobi nam z Vidalem ten sam numer, co my Romie z Malcomem. Plisssssss

0

Jak może nie być śladu po 4 miesiącach rozbratu z futbolem? Przecież gość dojdzie do jakiejkolwiek formy najwcześniej za 3 miesiące. Świetny transfer. A można było dać drugie tyle i mieć Thiago...

2

Cyrk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?