skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ta Sevilla jest słaba...
0
1. Vela to też nie jest dziewiątka
2. Piszesz głupoty, bo akurat Malcom ma taką pokorę i chęć odniesienia sukcesu w Barcelonie, że wątpię, aby po pół roku jego zapał zgasł. Jestem przekonany, że dopóki tu jest, dalej będzie pracował, żeby odmienić swoją sytuację. Poza tym kiedy do nas przychodził, to myślisz że zaproponowali mu z automatu miejsce w podstawowej 11, czy rolę zmiennika?
0
A Vela jest?
0
To mi nie pasuje, że wolę dać szansę młodemu i 100x bardziej perspektywicznemu Malcomowi, niż 30-latkowi, który wcale nie jest powiedziane, że zaprezentuje lepszy poziom, a którego za 2-3 lata oddamy za darmo
0
Carlos Vela? Serio? Może sięgnijmy od razu po Wojciecha Łobodzińskiego?
2
Bo Valverde ma ciśnienie tylko i wyłącznie na wynik. Jakby nie patrzeć, Willian jest skrzydłowym ogranym na najwyższym poziomie (PL, LM, reprezentacja) i z doświadczeniem i właśnie takiego piłkarza nasz trener woli wystawić gdy przyjdzie chwila próby i najważniejsze mecze, niż (z całym szacunkiem i sympatią) nieopierzonego Malcoma. Natomiast niesamowicie irytujący jest fakt, że gość nie dostał prawdziwej szansy, zagrał jakieś pojedyncze mecze w odstępach co miesiąc, w pozostałych nie był nawet w kadrze meczowej, dał fajną zmianę i błysnął w meczu z Interem, a mimo to idzie w odstawkę. Tak to nie powinno funkcjonować w poważnym klubie. Płacimy za gościa ponad 40mln, żeby go sprzedać po pół roku, zapewne ze stratą. Źle to wygląda również w kwestii komunikacji ludzi odpowiedzialnych za transfery ze sztabem szkoleniowym. Valverde traktuje Malcoma tak, jakby na siłę chciał udowodnić, że jest słaby i że w sumie to on go nie chciał, więc nie da mu zagrać.
0
Na poziomie Segunda B. Jak pokazały szanse dla hurr durr wychowanków z tego sezonu, oni po prostu nie mają na tyle jakości, żeby grać w pierwszym składzie. Ja wolę pijanego de Jonga, niż trzeźwego Oriola.
1
zgadzam się, niedziela najlepsza :)
1
szkoda że nie pod filmikiem o Realu, tylko akurat tym :D
0
Ktoś wie dlaczego z YT zniknął mój ulubiony filmik FC Barcelona - emocje Polskich komentatorów? Zawsze go sobie włączałem na poprawę humoru a od dłuższego czasu go nie ma...
0
Przejście Ćwiąkały do C+ chyba :D
0
Oby to była prawda. Jak de Ligta nie wyciągniemy to niech chociaż Frenkie dołączy :)
0
Piłkarzą? A jak jedziesz nad jezioro to bierzesz ze sobą pątą?
4
Pozdro dla prawdziwych
13
Rakitić XDDDDDDDDDDDD
0
Kiedy wrzucił słynne "se queda" też wyglądało, jakby było coś na rzeczy :D
0
Wyjaśnione. Nic dodać nic ująć
0
No dobra, ale ponawiam pytanie - skąd wiesz, że jakikolwiek wpływ miało tutaj zdanie piłkarza? Poza tym Klub jako pracodawca piłkarza powinien mieć tutaj pierwszorzędne zdanie jeśli chodzi o decyzję przez ile czasu nie będzie mógł korzystać z jego usług.
2
A skąd wiesz, że Samu tak powiedział? :D Jak dla mnie to prosta kalkulacja. Jest wrzesień. Mamy do wyboru 2 miesiące bez Umtitiego, po czym nie wiemy, czy wyleczy się na 100% i czy nie będzie potrzebował operacji (a więc trochę hazard), lub wysłanie go od razu na operację, mamy jasno określony termin 5 miesięcy, po których wróci do gry, czyli wiemy że w najważniejszym etapie sezonu od lutego/marca możemy na niego liczyć. Jak dla mnie wybór prosty, a teraz jeśli info się potwierdzi, nie mamy Umtitiego ani przez te 2 miesiące, ani tak naprawdę praktycznie do końca sezonu.
1
Brawo sztab - zamiast 5 miesięcy bez najlepszego stopera będziemy mieli 7 :) Cyrk.
2
Roma - żeby wyjaśnić zeszłoroczne nieporozumienie
MU - żeby wyjaśnić Mourinho i jego czerstwy zespół :)
0
Zdecydowanie najlepszy występ Dembejle w tym sezonie
0
Arturito musi grac, to jest prawdziwy wojownik, bije Rakiticia na ten moment pod każdym względem
1
Ale bym cieszył michę widząc Neymara walczącego w porywającej 1/16 finału Ligi Europy :D
0
Cena super, ale ten Modlin to jest największe nieporozumienie jeśli chodzi o ruch lotniczy w Polsce :P
0
Dembejle najlepszy :D
1
Co myślicie o sprowadzeniu Manolasa jako następcy Pique? Gdzieś przeczytalem że jego klauzula wynosi 36 mln euro co jest ceną promocyjną jak za tej klasy zawodnika.
0
nie no generalnie Juventus bardzo dobrze grał, powinni wcześniej strzelić ze 2-3 bramki, ale te spuszczanie się Borka nad Pennym bo wyszedł mu ładny strzał i gadanie przez następne pół godziny o oddawaniu cesarzowi co cesarskie i co za kapitalna bramka to już rzeczywiście się tego nie dało słuchać :D
0
e tam nie wypada :D
5
Klasyka gatunku :D
https://goo.gl/images/p4RUUe