0

Busi dzisiaj katastrofalny występ, miałem zawał serca przez niego z 10 razy

0

Mathieu z Juve 2 lata temu

1

Ja myślę, że on szykuje serial, który będzie pokazywał życie jego rodziny od momentu poczęcia, przez trudny czas oczekiwania na potomka, aż do momentu jego narodzin. Pierwszy odcinek ma nosić tytuł "La pénétration"

1

Mam nadzieję na koniec sezonu dla pana Umtitiego

0

Co my robimy w tej obronie to jest kryminał, po 20 minutach powinien być zamknięty mecz i 3:0 a tu sie okazuje ze zaraz przegramy

0

Obniżył loty to Coutinho swego czasu, Arthur po prostu gra bez błysku, ale poprawnie.

7

Ajjj ależ idealnie szła

0

Umtiti narazie wygląda jak junior

0

Co oni z nimi robią :O

0

Zdaję sobie sprawę, ale moim zdaniem to bezsens zwłaszcza w tak ewidentnej sytuacji. Mało tego, sprawdzali na VARze czy tam nie było karnego na Correi, więc mieli tą sytuację jak na widelcu

26

Po co komu ten VAR jak Atletico strzela po spalonym i nawet nikt tego nie sprawdza... Mówię oczywiście o sytuacji przed rzutem rożnym z którego padł gol

60

Autobiografia Pique to będzie najlepsza książka wszechczasów :D

36

Hahaha, niech ktoś zatrzyma tę klauzulę śmiechu!

0

Aż mi się przypomniało:

0

taktyczny

0

Ale fotazo naszego El Pistolero :O

1

ale ich skasowałeś, klasa

0

Bezapelacyjnie.

2

Oby tylko nasz Uruguayo nie wypadł na zbyt długo... Tak na tydzień byłoby idealnie, nie pojedzie na kadrę, odpocznie i szafa gra :)

2

Pod tym względem akurat miał racje, powiedział że po strzale w słupek był wściekły że to nie wpadło i że pod tym względem mają podobną mentalność. Już nie bądźcie takimi frustratami :D

0

Z ciekawości, dobrze gra ten Real?

0

Oby tak jak najdłużej :) szkoda że Leo i Suareza musieli akurat teraz powołać

1

A za tydzień będą newsy "Rehabilitacja Dembele przebiega znacznie szybciej niż się spodziewano" i finalnie Ousmane wroci za 2 tygodnie. Wcale bym się nie zdziwil, gdyby celowo zawyżyli okres leczenia żeby mieć mocniejszy argument dla absencji na zgrupowaniu kadry

0

Wróci za 2 tygodnie, robcie screeny

0

Też bym chciał zobaczyć jak miażdżymy United ;)

1

Obiektywnie: gdzie jest Atletico, a gdzie jest Lyon ;)

1

Przed El Classico w Pucharze Króla napisałem przed meczem, że się denerwuję i boję o ten mecz i wygraliśmy 3:0. Tak więc dzisiaj również się denerwuję, nawet zdecydowanie bardziej niż wtedy. Pozdrawiam :D

3

Zdecydowanie się zgadzam. Już w Lyonie powinniśmy załatwić sprawę i szczerze mówiąc byłem lekko zażenowany, że przy takiej dominacji nie potrafiliśmy wygrać z tak słabo grającą drużyną. Worek z bramkami ostatnio się rozwiązał, więc również liczę na pewne zwycięstwo i awans. No i przy okazji na odpowiedź Messiego po wczorajszym świetnym występie CR7 (co przyznaję z bólem, ale trzeba mu oddać co jego). :)

2

Todibo rozegrał jak dotąd 10 spotkań w dorosłej piłce, więc moim zdaniem nawet powinien iść na wypożyczenie, ale z głową, tak jak to zrobił Real chociażby z Carvajalem, że w efekcie dostali gotowego zawodnika do 1 składu. A z lewym stoperem sam sobie zaprzeczyłeś, jaki problem skoro mamy dwóch gwarantujących najwyższy poziom?

80

ale bzdury, na bank trener ma pretensje do zawodnika, który walczy na boisku xd

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?