2

@BarcaInfo ja po obejrzeniu dzisiejszego materiału Ćwiąkały tylko bardziej utwierdziłem się w przekonaniu, że Neymar jest nam już niepotrzebny i lepiej za tą kasę ściągnąć tutaj de Ligta i jakiegoś młodego perspektywicznego lewego obrońcę

0

@DanielVeB Europa All Stars :)

1

@Momalsino w kolejnym sezonie po raz kolejny zaskoczymy przeciwników i postraszymy ich linią pomocy w zestawieniu Vidal, Busquets, Rakitić, Roberto :)

0

@Copernicus Roger musisz!

10

@ddanioofcb Przecież te jego no-look passy są tak drewniane że to jest hit :D ale kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą niestety :p

3

@VamosRakieta najgorsze że jest duża szansa na to iż tak będzie :D

1

Co zrobił Messi bo ja nie w temacie?

2

@Grubson06 Samego Cou i Dembele bym za niego nie oddał bo to za dużo, a co dopiero +150 mln :D

2

@macio_944 Śmiech na sali. Bałtyk w porównaniu do basenu Morza Śródziemnego to jest taka bieda, że hit, a ceny z kosmosu...

0

@myscooter Puchar Króla z Levante na wyjeździe chociażby, gdzie był tak fatalny że dostał wędkę po 45 minutach

0

Sercem za Argentyną, ale rozum postawił stówkę na Brazylię. Poza remisem co by się nie wydarzyło, będę zadowolony ;) dobrej nocy wszystkim

9

@pawelpi04 szczerze mówiąc uważam to za solidny ruch. Gdyby taki Miranda nie kopał się po czole przy każdej szansie jaką dostawał w pierwszej drużynie, to by można było na niego postawić. Na teraz nie ma dla mnie takiego tematu, bo gość jest po prostu słaby. Filipe Luis przyjdzie jako zmiennik dla Alby, bardzo solidny zresztą, pogra rok, Miranda ogra się na jakimś wypożyczeniu i będzie można wrócić wtedy do tematu.

0

@BarcaInfo Co najmniej 120 mln. I to też tak po znajomości.

3

@NeroTFP Już nie będzie Douglasa w następnym sezonie LaLiga. Pożegnanie Douglasa z Barceloną… Pięć trofeów: Liga Mistrzów, 2 razy mistrzostwo Hiszpanii, 2 razy Puchar Króla, tu zdobyty jeszcze. Kilkanaście lat startów. Fenomen sportowy. Powtarzalność sukcesów przez lata, a przecież pierwsze zwycięstwo w Barcelonie odniósł tu, na Camp Nou jako dwudziestoczterolatek i było to przecież pięć lat temu. Coś niewiarygodnego! Co tydzień siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał prowadzić Brazylię jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym transmisjom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali Douglasa na całym świecie, jak Mistrz Hiszpanii Nelson Semedo, który powiedział, że Douglas go natchnął. Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy oglądaniu jego gry na prawej obronie. Tego fenomenu popularności - 14,5 miliona, rekordowa telewizyjna widownia, kiedy wygrywał po raz pierwszy z Hueską w barwach Barcy. Trzynaście przeszło milionów - debiut z Malagą na La Rosaleda . To Jego ostatnie zwycięstwo i ta wielka radość nas, ludzi, którzy go oglądaliśmy. Państwo przed ekranami krzycząc, skacząc... Ja także krzycząc, skacząc... Po prostu... Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że w sporcie będzie jakaś próba kontynuacji. Douglasomanii już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby były sukcesy sportowe i żeby coś po Douglasie trwałego, bardzo trwałego, zostało. Dziękujemy Ci bardzo, Douglas! Dziękuję Państwu. Do usłyszenia.

3

Już nie będzie Douglasa w następnym sezonie LaLiga. Pożegnanie Douglasa z Barceloną… Pięć trofeów: Liga Mistrzów, 2 razy mistrzostwo Hiszpanii, 2 razy Puchar Króla, tu zdobyty jeszcze. Kilkanaście lat startów. Fenomen sportowy. Powtarzalność sukcesów przez lata, a przecież pierwsze zwycięstwo w Barcelonie odniósł tu, na Camp Nou jako dwudziestoczterolatek i było to przecież pięć lat temu. Coś niewiarygodnego! Co tydzień siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał prowadzić Brazylię jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym transmisjom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali Douglasa na całym świecie, jak Mistrz Hiszpanii Nelson Semedo, który powiedział, że Douglas go natchnął. Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy oglądaniu jego gry na prawej obronie. Tego fenomenu popularności - 14,5 miliona, rekordowa telewizyjna widownia, kiedy wygrywał po raz pierwszy z Hueską w barwach Barcy. Trzynaście przeszło milionów - debiut z Malagą na La Rosaleda . To Jego ostatnie zwycięstwo i ta wielka radość nas, ludzi, którzy go oglądaliśmy. Państwo przed ekranami krzycząc, skacząc... Ja także krzycząc, skacząc... Po prostu... Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że w sporcie będzie jakaś próba kontynuacji. Douglasomanii już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby były sukcesy sportowe i żeby coś po Douglasie trwałego, bardzo trwałego, zostało. Dziękujemy Ci bardzo, Douglas! Dziękuję Państwu. Do usłyszenia.

0

@BarcaFanFilip niech zawalczą na fame mma i raz na zawsze wyjaśnią ten konflikt :D

0

@BarcaFanFilip raczej mało trafiony żart zważywszy na ostatnie 4-0 :)

1

@Hosh Szkoda że nie napisali "Pique with his video team..." xD

1

Gerard Pique has apparently set up a meet with Matthijs de Ligt as the Ajax star unwinds in the Bahamas, to try and persuade him to join Barcelona. He is traveling to the Bahamas for this specific reason. [Mundo Deportivo]

1

@Tom0VeB punkt 7 wygrywa :D

0

@Criss18Barca punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

1

@4drian0 no nie wiem, jak dla mnie to sezon dzielilby minuty z Pique, a od następnego byłby już członkiem wyjściowej 11

0

@dzagos ale o tym multum dziennikarzy pisze już od kilku dni, więc to nic nadzwyczajnego. Co innego, gdyby on z tym wyszedł jako pierwszy ale tutaj tylko powtórzył to samo co wszyscy. Takie info to i ja bym mógł ogłosić na podstawie doniesień z ostatnich dni

0

@myscooter lepszą? Niby dlaczego?

6

Domenech tym co odwalił trąbiąc od tygodnia jakiego to nie ma info i w ostateczności nie prezentując nam tak naprawdę nic nowego, stracił właśnie 95% swojej wiarygodności

0

@juliacicha czyli nic nowego nie powiedział, bo każdy o tym trąbi od kilku dni

9

@Veb1233 szkoda że go nie kupiliśmy lata temu z Valencii, pasowalby do nas idealnie

3

@MatiFCB2000 we will say what time will talk

0

Dzisiaj? Jest szansa?

1

@ściah Juventus, 75 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?