skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To jest tragedia, do tego jeszcze w środku sezonu. Moim zdaniem te rozgrywki w nowym formacie zupełnie stracą na wartości i drużyny z topu czyli tak naprawdę Barcelona i Real będą wystawiać tam rezerwy, za to będzie okazja dla takiego Atletico czy Valencii, żeby coś wygrać
0
@l0Messini przy czym nawet w FIFIE Coutinho słabo się gra na środku pomocy, przynajmniej mi ;d
1
@ViscaBarca123 Peaky Blinders petarda. Wjezdzaj w to bez zastanowienia. Gdybym mógł drugi raz obejrzeć jakiś serial po raz pierwszy, to byłby ten
0
@krzychu1526 Anglia: Kane
Hiszpania: Iniesta
Włochy: Bernardeschi
Niemcy: Sane
Francja: Mbappe
Argentyna: Messi
Portugalia: Bernardo Silva
Holandia: de Jong
Belgia: Hazard
Brazylia: Coutinho
Urugwaj: Suarez
1
@PJ1985 Gomes po dobrym sezonie w Premier League, w którym był jedną z czołowych postaci Evertonu - 25 mln. Llorente będący niepotrzebnym zawodnikiem w Realu oraz który zagrał w 5 pełnych meczach - 40 mln. Jak zakupy tooo tylko do Barcy, do Barcy...
0
@Resoviak123 Neto to dobry bramkarz, ale obawiam się że za dużo na tej transakcji nie zarobiły, a Cilessen ma dobry potencjał na to by go opchnąć za jakieś 30 mln i nawet kupując zmiennika na jego miejsce być sporo do przodu
0
Co ten Ceballos! :O
4
Dani by jeszcze spokojnie pokazał Semedo i Roberto jak powinien grać PO w Barcelonie ,)
0
@Messibestplayerintheworld jeśli to prawda to nie wiem co musiałoby się stać, żeby do nas nie trafił
0
@Witekk10 Ale promocja, szkoda że się o niego nie postaraliśmy
0
@Nano22 Oczywiście, że kupić młodego, po to żeby za 1-2 sezony wskoczył do wyjściowej 11 za Luisa. Jak kupimy takiego Stuaniego to znowu za rok, dwa wróci temat napastnika.
1
@damianex10 Ty trollu........
0
@szkutnik91 Jeszcze się skończy tak, że Griezmann ogłosił że odchodzi i czeka na przebieranie w ofertach wielkich klubów, a na końcu nie znajdzie się nikt kto za niego wyłoży te 120 mln i zostanie w Atletico. I tego mu życzę :D
0
@blaugrana_36 no i Los Śmietanos pod jego wodzą byli bardzo mocni, łącznie z wygraną w LM. Dla mnie opcja na pewno lepsza niż Martinez.
0
BUM. A co byście powiedzieli na to, gdyby Barcę objął trener którego nazwisko nie przewinęło się tutaj chyba ani razu w ostatnim czasie, a mianowicie Carlo Ancelotti?
0
@donleoJR a mi się nóż otwiera, jak widzę taką niewiedzę:
https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/A-nuz-widelec;18027.html
5
Zarząd w obecnej sytuacji powinien zrobić absolutnie WSZYSTKO, żeby zatrudnić Pepa. Wiem, że wydaje się to niemożliwe i sam mówił, że nigdy nie wróci do Barcy jako trener, ale nie ma co na to patrzeć, tylko złożyć mu ofertę nie do odrzucenia i a nuż się uda. Fabregas też mówił, że nigdy nie zagra dla Chelsea, a Mączyński, że nie przejdzie nigdy do Legii :D A tak na poważnie, to żadne Martinezy, Koemany i inne wynalazki łącznie z Valverde nie dadzą nam nawet połowy tego, co Guardiola.
2
@ksobi wreszcie głos rozsądku. Mało tego, nie wiem czy wiecie, ale drużyny Martineza nie opierają się na dominacji poprzez posiadanie piłki, czyli stylu Barcy do którego powinniśmy wrócić, bliżej mu na pewno do stylu Lucho. Moim zdaniem średnia kandydatura.
2
W drugiej połowie ich zgnietliśmy, szkoda że na pierwszą wyszliśmy chcąc wygrać na stojaco. No i słupka Messiego szkoda bo to by była fenomenalna bramka
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Geble no tak, racja :)
0
@Geble jakiego Włocha??
0
@Colon i cyk do gablotki :)
0
w LM nie przebrną nawet przez pierwszą rundę kwalifikacji, a na Majorce myślę że żyje się trochę fajniej niż w Gliwicach :)
1
Kibice Barcy też mówili że Lopetegui jest najlepszym trenerem dla Realu i żeby nie odchodził ;)
0
Dożywotni szacun dla Heńka Larssona za ten mecz, gdyby nie on nie byłoby tego zwycięstwa :)
0
Dobrze napisał, u nas prawe skrzydło jest puste. Po lewym śmiga Alba.
2
Sane zdecydowanie
0
Który piłkarz w top formie Waszym zdaniem lepiej pasuje do Barcelony na lewe skrzydło? Coutinho czy Griezzman? Bo ja mimo wszystko jestem za Cou. Griezmanna nie lubię, ale jakby przyszedł docelowo zastąpić Suareza to się nie obrażę.
0
Pamiętam jak jakieś pół roku temu Mati Borek pompował go jako obecnie najlepszego PO na świecie xD