0

Eleven odzyskuje godność

0

Kupno Grimaldo w lecie byłoby najlepszym co moglibyśmy zrobić. Sezon, dwa byłby zmiennikiem Alby, a potem wskoczyłby do pierwszego składu

2

Canal + musisz!

0

Pewne rzeczy się nie zmieniają :)

0

Awans Guinamp po 1.9 siadł, City po 1.17 sp****** kupon....

0

Ja mam to samo...

5

Po de Jonga też byliśmy niżej niż PSG I City :)

0

Jakby wchodzili na La Ramblę to by wiedzieli. Sami sobie są winni

0

Bez Arthura na boisku to my sie przy pilce nie potrafimy utrzymać mając zawodnika więcej....

7

Porównywać Rogera do Nadala, który z 15 tytułów 11 ma na Rolandzie, czyli najmniej prestiżowym Szlemie. Król jest tylko jeden i jest nim Federer

2

W moim odczuciu chyba nawet najsolidniej w tym sezonie jesli chodzi o grę zespołową

1

Nie. Barca = Barca

4

Dobra spokój gimbaza, za tydzień remontada

1

Masz racje, gość raz poszedł na raz i dał sie przewieźć Ben Yedderowi a poza tym wszystko czyści. Trzeba go sprzedać xD

0

Klasa.

0

Helena mam zawał

0

Wygląda to na 4-4-1-1 z podwieszonym pod Suareza Cou, no chyba że Alena na skrzydle ma grać

6

A z Neymarem co mu zagraliśmy na nosie, majstersztyk

1

Nie mamy siana na obu. Moim zdaniem nie ma szans na jego transfer

9

Najlepszy obecnie LO na świecie, topowa forma, a oni mu mówią, że zaczyna się jego zjazd. No fajnie

2

Po 3 miesiącach umowa o pracę i dofinansowanie do multisporta

1

A ja szczerze mówiąc mam w poważaniu ile on dostaje pensji, nie moja kasa, nikt z nas w żadnym stopniu tego nie odczuje, a jestem przekonany, że ludzie którzy się tym zajmują mają to połapane, przekalkulowane i wiedzą co robią.

3

XDDDDDD a pamietam te piekne komentarze które leciały w stronę Bartomeu po odejściu Neymara i porażce w Superpucharze z Realem :D 1.5 roku w piłce to kawał czasu

0

Bartek ufam Tobie

0

I dobrze, w końcu się odblokuje. Wierzę w niego

0

Jak dla mnie również przeciętny występ. Sporo niecelnych prostych zagrań zwlaszcza na początku

0

COPE ufam Tobie

0

Bardzo źle, jeszcze w takim momencie...

0

Co to znaczy oferta na zabezpieczenie transferu? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?