skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eleven odzyskuje godność
0
Kupno Grimaldo w lecie byłoby najlepszym co moglibyśmy zrobić. Sezon, dwa byłby zmiennikiem Alby, a potem wskoczyłby do pierwszego składu
2
Canal + musisz!
0
Pewne rzeczy się nie zmieniają :)
0
Awans Guinamp po 1.9 siadł, City po 1.17 sp****** kupon....
0
Ja mam to samo...
5
Po de Jonga też byliśmy niżej niż PSG I City :)
0
Jakby wchodzili na La Ramblę to by wiedzieli. Sami sobie są winni
0
Bez Arthura na boisku to my sie przy pilce nie potrafimy utrzymać mając zawodnika więcej....
7
Porównywać Rogera do Nadala, który z 15 tytułów 11 ma na Rolandzie, czyli najmniej prestiżowym Szlemie. Król jest tylko jeden i jest nim Federer
2
W moim odczuciu chyba nawet najsolidniej w tym sezonie jesli chodzi o grę zespołową
1
Nie. Barca = Barca
4
Dobra spokój gimbaza, za tydzień remontada
1
Masz racje, gość raz poszedł na raz i dał sie przewieźć Ben Yedderowi a poza tym wszystko czyści. Trzeba go sprzedać xD
0
Klasa.
0
Helena mam zawał
39
Tylko po kolei, żeby nikt dwa razy wpi**dolu nie dostał ;)
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/50703080_1969631223344778_2492901032661614592_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=b94c02a7d93406aa860a9668220b27ff&oe=5CC40322
0
Wygląda to na 4-4-1-1 z podwieszonym pod Suareza Cou, no chyba że Alena na skrzydle ma grać
6
A z Neymarem co mu zagraliśmy na nosie, majstersztyk
1
Nie mamy siana na obu. Moim zdaniem nie ma szans na jego transfer
9
Najlepszy obecnie LO na świecie, topowa forma, a oni mu mówią, że zaczyna się jego zjazd. No fajnie
2
Po 3 miesiącach umowa o pracę i dofinansowanie do multisporta
1
A ja szczerze mówiąc mam w poważaniu ile on dostaje pensji, nie moja kasa, nikt z nas w żadnym stopniu tego nie odczuje, a jestem przekonany, że ludzie którzy się tym zajmują mają to połapane, przekalkulowane i wiedzą co robią.
3
XDDDDDD a pamietam te piekne komentarze które leciały w stronę Bartomeu po odejściu Neymara i porażce w Superpucharze z Realem :D 1.5 roku w piłce to kawał czasu
0
Bartek ufam Tobie
0
I dobrze, w końcu się odblokuje. Wierzę w niego
0
Jak dla mnie również przeciętny występ. Sporo niecelnych prostych zagrań zwlaszcza na początku
0
COPE ufam Tobie
0
Bardzo źle, jeszcze w takim momencie...
0
Co to znaczy oferta na zabezpieczenie transferu? :D