skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ludzie jaki brak rotacji? Przecież i tak trener dał dziś odpocząć Rakiticiowi, a przecież ręka mu nie jest potrzebna do gry. Podobno sam Ivan rwał się na boisko, ale Ernesto dopuścił się heroicznego czynu i zdecydował się nie wystawiać go z ręką w gipsie. Wy to od razu byście cały skład wymienili. Wielcy mi znawcy. Tylko żelazna XI do końca świata i jeden dzień dłużej.
0
Chodzi mi o to że nawet jak się odetniesz to zawsze możesz się tego dowiedzieć przez przypadek, choćby z tv czy z radia, a w moim przypadku to wyglada tak, że jak Barca przegra to od razu znajomi piszą zajarani :D
9
Alkohol jeszcze bardziej wyżera a jakoś nikt nawet nie wyobraża sobie żeby go zakazać :D jak ze wszystkim, co za dużo to niezdrowo
0
W dzisiejszych czasach bardzo ciężka sprawa, żeby obejrzeć mecz później i skądś się nie dowiedzieć jaki był wynik, powodzenia :D
1
Ostry pressing, twarda defenywka i gra skrzydłami :D
2
Ja tam na legendarnym wygrywam z komputerem regularnie 3-4 bramkami :D
0
Bo był łasy na hajs, nic więcej. Zmienić Barcelonę na jakieś śmieszne PSG można tylko z jednego powodu.
0
No to już możesz się zacząć nie śmiać z tego żartu, bo Suarez wyjdzie na 100%
13
Goście dostali wolne, aby móc odpocząć po meczu, w którym było zero biegania i zero walki... Nieźle
6
Ciekawe, że kiedy te (tu wstaw dowolny epitet) wygrywają, to zaraz przy pierwszej okazji się puszą i od razu jest wbijanie szpili w Barcelonę, a prawda jest taka, że goście póki co zagrali 3 dobre mecze w tym sezonie, a reszta to dno, 4 miejsce w lidze i odpadnięcie z Pucharu z Leganes, a jakoś przy ich porażkach nie słyszałem od naszych piłkarzy w wywiadach "no, wygraliśmy dzisiaj u siebie z Betisem, ponieważ jesteśmy Barceloną a nie Realem Madryt". O farcie z wczoraj nie będę wspominał bo szkoda strzępić
0
Akurat Pique wczoraj był moim zdaniem jedynym graczem który walczył i chociaż popełnił błędy, to ciężko ich nie robić kiedy cała drużyna gra tak beznadziejnie
1
zgadzam się w 100%, goście nas lali jak młodzików, a nasz Erni bez reakcji, stał i się przyglądał... Przecież już po pierwszej połowie widać było, że nic nie funkcjonuje. Dembele jakby wszedł, to też podejrzewam, że z automatu Roma by sobie tak nie hasała lewą stroną, bo zwyczajnie byłoby ogromne zagrożenie kontrami, a skoro i tak musieliśmy grać długie piłki bo nie mogliśmy wyjśc spod pressingu, to chyba lepiej było robić to na szybkiego Dembejle.... Nie rozumiem jak można tego nie widzieć
5
Wleciał widzę artykuł o tym, że zespół jest przemęczony. Pisałem o tym już dawno i obawiałem się, że właśnie tak się skończy wsytawianie once de gala na zespoły pokroju Leganes nawet w meczach u siebie. Valverde jest tak osrany i boi się przegrać ligę, że zajedzie tych gości choćby nie mieli siły wstać rano z łóżka. Zmian też albo nie robi, albo na ostatnie 10 minut meczu. Kiedy zmiennicy mają się ogrywać ja się pytam?! Paco wczoraj puszczony na ostatnie 5 minut przy 0-3. Jak on ma pokazać jakość i coś zrobić, kiedy w lidze nawet nie dostaje szans z ogórkami?! I to dotyczy wszystkich rezerwowych w Barcelonie. Taki Paulinho jest w lidze wpuszczany nieraz na siłę, kiedy można wystawić kogoś bardziej kreatywnego, to wczoraj w meczu, w którym jego siła by się nam mega przydała, nawet nie wstaje z ławki. Strasznie mnie osłabia zarządzanie tym zespołem przez trenera i jego nietrafione decyzje, brak zmian, brak reakcji... Wczorajszy blamaż to jest efekt jego działań już od bardzo długiego czasu.
0
on przynajmniej na starcie by zadeklarował, że walczymy o spadek :D
1
A nas mógłby uratować już tylko Unai Emery
7
Powiem tylko tyle. Można przegrać mecz, można nawet dostać manitę, ale po walce. Natomiast dzisiaj poza Pique był całkowity brak walki i jakiejkolwiek ambicji. Po raz kolejny Barcelona gra na chodzonego i liczy że się samo wygra. Roma to nie Leganes.Gratulacje dla przeciwników. Byli zdecydowanie lepsi.
0
Espanyol de Cornella 2? ;>
6
Zawsze możesz poprosić moderację o treningowego bana jak tak bardzo chcesz :D
0
Ty się dobrze zastanów, bo teraz im się marzysz, a potem bo słabszym meczu będą Cie chcieli sprzedawać :D
0
Wszystko fajnie, ale Digne jest kontuzjowany, co do reszty to się zgadzam
0
Wątpię, że ktokolwiek jeszcze zdoła dokonać czegoś takiego :D
5
Rok temu po 4:0 z PSG też każdy tak mówił
0
Mecz do zapomnienia, ale najważniejsze że półfinał jest praktycznie pewny. Natomiast sama gra wyglądała trochę jak na początku sezonu kiedy męczyliśmy się praktycznie z każdym
0
Właśnie nie defensywny. Roma będzie głęboko bronić, a Sergi jest lepszy w grze kombinacyjnej niż Dembélé, dlatego to on gra :)
0
Liczę na dominację od pierwszej do ostatniej minuty oraz co najmniej pewne 3:0, patrząc na składy to ta Roma niczym nie przerasta chociażby takiej Valencii
0
Panie i Panowie, właśnie ogarnąłem, że nie ma już promocji na Playera 14 dni za darmo. Podrzuci ktoś jakiegoś dobrego streama na meczyk Juve-Real? :)
0
Szczerze to dobry ten Dom z papieru, ale moim zdaniem dużo absurdów i niedociągnięć. Mogli bardziej realnie rozwiązać niektóre sytuacje. Nie chce spojlować więc bez komitetów :D
1
Taktyczny.
2
Taki trener Brazylii to coś z głową musi mieć, że w towarzyskim meczu robi tylko jedną zmianę i to w 80 minucie a trzyma na boisku cały mecz zajechanego Paulinho.
0
To fakt, byłem na żywo na meczach Barcelony i na reprezentacji i jest mega przepaść pod każdym względem. To co nam w wykonaniu Barcy wydaje się normalne, jest tak naprawdę absolutnym szczytem piłkarskich możliwości, także trzeba doceniać że możemy ich oglądać i rozumieć, że 95% piłkarzy nigdy nie wejdzie na taki poziom