0

To je cirkus i skandaloza

1

mega kalendarz, dzięki :D

2

Moi drodzy ktoś poleci jakiś fajny serial? Obejrzałem już Dom z papieru jak coś :D

0

CAMPEOOOOONES CAMPEOOOOONES OLEE OLEE OLEEEEEE!!!!

0

A ludzie się nad Marcelo spuszczają :D

0

0

Frajern Monachium w czystej postaci

3

Te pomaganie Realowi od 3 lat w LM jest już ostro niesmaczne

0

Oby! :D

0

A ja w nich nie wierzę kompletnie, zawsze jest gadanie o tym że Bayern mocny, a potem dostają oklep :p obym się mylił ale obstawiam 1:3

0

Możdżeń?!?! Ależ gool!!! Lech Poznań prowadzi z Manchesterem City 3:1!!!! :D taki miał debiut chłopak!

2

Większych głupot dawno nie czytałem

0

racja, ale obstawiam, że skończy się jak zawsze. Bayern niby dobrze gra, niby Real tylko na wrzutki, a i tak zawsze na końcu ich ogrywają, jakby ten Bayern wspaniale nie grał

31

Błagam, powiedz ze trollujesz :D

1

Jak my z nimi odpadliśmy? Przecież ta Roma to są konie straszne

0

Co Ty chłopie z Explorera korzystasz? :D

5

Ale mi się gęba cieszy jak to oglądam :D

0

A co Ty od wczoraj na tym świecie żyjesz że Cię to zaskakuje? :D

1

Taktyczny transmisyjny :D

0

Taktyczny.

0

Gram w tej miejscowości w klubie, na szczęście w tenisa stołowego :P

0

O jakim dublecie mowa?! Na ten moment uważam, że jeśli Sevilla nie sfrajerzy, a my będziemy grać jak dotychczas, nie zdobędziemy Pucharu Króla

0

Na chłodno po meczu i taki wjazd, aż zasmialem :D

1

Na ławce. Trener go zdjął w 80'

36

< zrób pierwszą zmianę w 80 minucie przy 2 bramkach przewagi
< ściągnij najlepszego piłkarza na boisku
< trzymaj na siłę na placu gry gościa z połamaną nogą, który gra na zastrzykach
< trzymaj na siłę na boisku wyeksploatowanego do granic bezczelności Iniestę
< przez tego typu postępowanie odpadnij z LM, bo twoi zajechani piłkarze nie mają siły biegać
< dziw się, że kibice i nawet piłkarze krytykują takie podejście, bo przecież wygrywamy w lidze

Albo ja się nie znam, albo tysiące ludzi na tej stronie się nie zna, albo ten gość to po prostu sabotażysta

6

Coutinho najlepszy na boisku, wypoczęty najbardziej ze wszystkich i gość go ściąga z boiska, no Halina trzymaj mnie bo nie wytrzymie...

8

Valdek widzę dalej zesrany o wynik, 75 minuta, dwie bramki przewagi... Szkoda strzepic

1

We wtorek też wygrała? Czy coś mi się źle kojarzy?

4

Ale gramy padakę, ciężko się na to patrzy. Valencia mogła strzelić już co najmniej 3 bramki, ale póki co MATS nas ratuje. Z taką grą nie zdziwię się jak VCF zrobi remontadę

1

Na rozgrzewce śmigał aż miło było popatrzeć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?