skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To je cirkus i skandaloza
1
mega kalendarz, dzięki :D
2
Moi drodzy ktoś poleci jakiś fajny serial? Obejrzałem już Dom z papieru jak coś :D
0
CAMPEOOOOONES CAMPEOOOOONES OLEE OLEE OLEEEEEE!!!!
0
A ludzie się nad Marcelo spuszczają :D
0
http://www.lfc.pl/69546/dzien-w-ktorym-klopp-skreslil-cou
Co sądzicie?
0
Frajern Monachium w czystej postaci
3
Te pomaganie Realowi od 3 lat w LM jest już ostro niesmaczne
0
Oby! :D
0
A ja w nich nie wierzę kompletnie, zawsze jest gadanie o tym że Bayern mocny, a potem dostają oklep :p obym się mylił ale obstawiam 1:3
0
Możdżeń?!?! Ależ gool!!! Lech Poznań prowadzi z Manchesterem City 3:1!!!! :D taki miał debiut chłopak!
2
Większych głupot dawno nie czytałem
0
racja, ale obstawiam, że skończy się jak zawsze. Bayern niby dobrze gra, niby Real tylko na wrzutki, a i tak zawsze na końcu ich ogrywają, jakby ten Bayern wspaniale nie grał
31
Błagam, powiedz ze trollujesz :D
1
Jak my z nimi odpadliśmy? Przecież ta Roma to są konie straszne
0
Co Ty chłopie z Explorera korzystasz? :D
5
Ale mi się gęba cieszy jak to oglądam :D
0
A co Ty od wczoraj na tym świecie żyjesz że Cię to zaskakuje? :D
1
Taktyczny transmisyjny :D
0
Taktyczny.
0
Gram w tej miejscowości w klubie, na szczęście w tenisa stołowego :P
0
O jakim dublecie mowa?! Na ten moment uważam, że jeśli Sevilla nie sfrajerzy, a my będziemy grać jak dotychczas, nie zdobędziemy Pucharu Króla
0
Na chłodno po meczu i taki wjazd, aż zasmialem :D
1
Na ławce. Trener go zdjął w 80'
36
< zrób pierwszą zmianę w 80 minucie przy 2 bramkach przewagi
< ściągnij najlepszego piłkarza na boisku
< trzymaj na siłę na placu gry gościa z połamaną nogą, który gra na zastrzykach
< trzymaj na siłę na boisku wyeksploatowanego do granic bezczelności Iniestę
< przez tego typu postępowanie odpadnij z LM, bo twoi zajechani piłkarze nie mają siły biegać
< dziw się, że kibice i nawet piłkarze krytykują takie podejście, bo przecież wygrywamy w lidze
Albo ja się nie znam, albo tysiące ludzi na tej stronie się nie zna, albo ten gość to po prostu sabotażysta
6
Coutinho najlepszy na boisku, wypoczęty najbardziej ze wszystkich i gość go ściąga z boiska, no Halina trzymaj mnie bo nie wytrzymie...
8
Valdek widzę dalej zesrany o wynik, 75 minuta, dwie bramki przewagi... Szkoda strzepic
1
We wtorek też wygrała? Czy coś mi się źle kojarzy?
4
Ale gramy padakę, ciężko się na to patrzy. Valencia mogła strzelić już co najmniej 3 bramki, ale póki co MATS nas ratuje. Z taką grą nie zdziwię się jak VCF zrobi remontadę
1
Na rozgrzewce śmigał aż miło było popatrzeć