skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie też męczył z 40-50 minut, a krótszy możesz mieć jeśli zrobisz manewr wyprzedzania prawidłowo ;)
32
Pisałem wcześniej posta, że mam dziś egzamin na prawko. Dzięki wszystkim za dobre rady i słowa otuchy i przekazuje najważniejsza informacje, a mianowicie, że SIADŁO!!! :D dziękuję jeszcze raz, a wieczorem Barca realizuje druga część planu na dziś! :)
2
Za 2 godziny mam egzamin praktyczny na prawko, podejście pierwsze. Jakieś rady od bardziej doświadczonych? :) Zdanie za pierwszym razem i zwycięstwo Barcy na SB, to byłby idealny dzień ;)
1
Ernesto lubi zaskoczyć, ale już wolę żeby wyszedł Paulinho niż Gomes. A nie zdziwię się, jeśli wyjdzie Paco na prawej pomocy tak jak w meczu z Sevillą
4
Mam nadzieję, że jutro zobaczymy walczącą jak lwy i głodną zwycięstwa Barcelonę, z tą samą iskrą co chociażby na wiosnę w pierwszym sezonie Lucho ;)
1
Ma ktoś filmik z pierwszego meczu na Camp Nou, gdzie Merk sędziował równie beznadziejnie, tyle że w drugą stronę?
0
Ziomek, nie spinaj się tak, przecież tylko sobie żartuje ;)
0
Dzisiaj? Taki z Ciebie kibic że nawet nie wiesz kiedy grają? :D
0
No i właśnie kolego w Twojej wypowiedzi skrywa się kwintesencja argumentów obrońców Gomesa: "już bez przesady. Miewał mecze w których grał przyzwoicie". Ja widzę, że facet to ma chyba jakiś immunitet, skoro ludzie muszą się doszukiwać meczów w których grał przyzwoicie z tego dna i pięciu metrów mułu, które prezentuje. Gość od 1,5 roku nie wniósł NICZEGO pozytywnego do naszej gry. 5 przyzwoitych meczów na 60 rozegranych, no cóż uważam że trochę więcej można wymagać od gościa który kosztował 35 mln i ma wpisaną klauzulę za Złotą Piłkę. Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś tutaj napisał, że Gomes rozegrał świetne spotkanie i miało to pokrycie w rzeczywistości a nie było mokrym snem jego fanów. Przyszedł Coutinho i bez zgrania z zespołem, z marszu bierze grę na siebie i przez te kilka spotkań które rozegrał śmiem twierdzić że wniósł więcej groźnych sytuacji niż Andre przez całą karierę w Barcelonie
0
Gomes również miał świetne spotkania?! Podaj JEDNO
1
Ja liczę na to, że zadziała magia Mestalla, po meczu na tym stadionie został definitywnie skreślony Deulo, więc liczę że historia się powtórzy również w przypadku innego naszego wirtuoza
0
Ale z tego co widzę to miał jedno kluczowe podanie! W 2:12
1
Bardzo się martwię o Pique, bo gość już ledwo chodzi, mam nadzieję że zdąży się wyleczyć na Chelsea, bo na bank po meczu będzie info że Geri jest kontuzjowany i będzie pauzowalł
0
Wywalilo mi aliez, ktoś rzuci jakiś dobry stream na szybko?
0
Ale Valverde to Ty szanuj.
2
Czy ktoś po tym co wyczynia po raz kolejny na boisku Gomes ma jeszcze jakieś wątpliwości co do tego że on się nie nadaje?
149
Ernesto Valverde jest konfident
4
Ja po przeczytaniu linku stwierdziłem, że nie warto nawet włączać :D
10
Chłopiec na posylki Pereza robi co może. Kompletnie się nie zdziwie, jeśli Geri dostanie 3 mecze zawieszenia, a z rasizmem wobec Umtitiego nic nie zrobią.
0
Zawsze można to obejść lub dogadać się z ligą, choć z Tebasem na czele nie byłoby to łatwe
0
A co w zarządzie siedzisz że wiesz?
4
Bo...? Zablokowane numery mają choćby Francesco Totti w Romie, czy Kobe Bryant w Lakers i moim zdaniem jest to mega hołd i wyrażenie wdzięczności dla zawodnika
1
Numer 10 powinien być zablokowany w Barcelonie kiedy Messi zakończy karierę...
1
dzień dobry ziomeczki, ktoś wie może czy były już wrzucane kalendarze na luty? ;>
1
Mr Umtiti :D kupowałbym na zgrzewki :D
1
Na początku tego sezonu byłem jego naczelnym hejterem i co raz pisałem wypracowania na jego beznadziejną grę, ale to co pokazuje Ivan w ostatnich tygodniach to jest coś pięknego :)
0
Umtiti Ty królu ;)
0
Tak patrzę na składy i wcale nie taka słaba ta Valencia przynajmniej na papierze ;) Spodziewam się ciężkiego meczu
0
hahaha, prawda w sumie nie wiem po co ja to napisałem :D
1
Tak patrzę na nową sondę na stronie i Droga Redakcjo, jest ona bezsensownie sformułowana. Pytanie "Czy uważasz, że sprzedaż Neymara była dobrą decyzją?" jest nielogiczne, bo to nie Barca podjęła decyzję o sprzedaży Neymara, tylko PSG o jego kupnie (a oficjalnie sam zawodnik o wykupieniu się i wpłaceniu klauzuli). Pytanie zadane w sondzie sugeruje, jakoby Barca sprzedała Brazylijczyka z własnej nieprzymuszonej woli, a jak wszyscy dobrze wiemy, tak nie było :D