0

taktyczny!

0

AS = MARCA = MD = SPORT = WP.PL :D

0

kur.. przepraszam, jak mogłem zapomnieć o koronnej lidze na starym kontynencie :D

1

Może o mistrza nie ma walki, ale zobacz co się dzieje dalej. W ciągu jednego meczu możesz spaść z 2 miejsca na 7. W ciągu dwóch możesz wypaść poza top 10. Nie ma obecnie ciekawszej ligi w Europie pod tym względem.

0

Sportowefakty.wp.pl :D :D :D

6

Zidane czy to Ty?

14

Co Villanueva zabrał nam na Mestalla, oddał na Camp Nou :D

6

Ja miałem to samo i też nie umiem tego wyjaśnić...

1

Bez kitu, zero info o jakimkolwiek działaniu...

0

Mogliby zrobić helikopter z butlami z tlenem dostarczanym do silnika na dużych wysokościach :D

1

Opozycja będzie mówić, że to wina pisu bo żałował pieniędzy na akcje ratunkowa ;p

0

Nie znam się, ale helikopter nie musiałby lądować, jeśli byłaby możliwość np. spuszczenia się ratowników za pomocą liny, jak na filmach :D

0

Mecz z Hiszpanią o brąz w 2015 i bramka Szyby 3 sekundy przez końcem na remis... Fenomenalny był też mecz z Danią w półfinale Rio 2016, kiedy Daszek rzucił tą bramkę na wagę dogrywki to darłem mordę w poduszkę bo była noc a bym obudził pół osiedla :D

0

Jeśli ktoś się interesuje, polecam śledzić relację na żywo: http://www.przegladsportowy.pl/sporty-zimowe,nanga-parbat-akcja-ratunkowa-tomasza-mackiewicza-relacja-na-zywo-,artykul,844440,1,285.html
Ja co chwilę wchodzę od rana i niesamowite co nasza ekipa tam dokonuje

0

Pierwszy tak. Drugi, no nie wiem, takie sytuacje zdarzają się przy każdym rożnym a jakoś karne nie lecą

7

No dzisiaj już tracą

0

W studio Eleven znowu przechodzą samych siebie, pierwsze co powiedzieli, to to że oba karne SŁUSZNE żeby przypadkiem nie było że sędzia drukuje pod ich drużynę XD ten sędzia niezły dzban, Madryt to ma chyba jakiś immunitet na kartki bo inaczej tego się nie da nazwać

0

Hahahhahahahaah to jest HIT!!!

0

Nie no to jest parodia co oni ciągną tą drużynę za uszy...

0

Zajarany jest, bo nadrabia do Paulinho

3

Co drukowanie pod Real...

5

Nienawiść do Espanyolu tak zostałem wychowany, kto z nimi trzyma, na zawsze jest przegrany :D

0

A typy pchają skargi na Barcelonę jakby nagrywali naraz je

Myślicie, że nie widać, że logiki tam ch... zgadza się?

Mam z tego beczkę, tu pięknie Barca liderem w tabelce

Serce im pęknie, niech ktoś wezwie naprędce karetkę

~VNM wiedział już parę lat temu co to są za ameby ;p

0

A potem Superpuchar Hiszpanii z Leganes, nie no dajcie spokój, niech ta Sevilla awansuje :D

6

Ja po tym meczu mam tylko jedno pytanie. Jakim cudem tak beznadziejny sędzia jak Lahoz sędziuje mecze w europejskich pucharach?!

8

To syn Guardado

0

Ależ podoba mi się jak gra ten Fabian Ruiz. Pewność, spokój, kilka naprawdę udanych podań i fajnych akcji. Chciałbym żeby Barca się o niego postarała, tym bardziej że klauzulę ma śmieszną

0

Otóż to, ja nie wiem gdzie mają oczy ci co go wychwalają, ktoś tam mu nawet MVP dawał... A ja mam cały czas przed oczami jak na początku meczu idziemy z kontrą, a gość się potknął o piłkę i jeszcze podał do przeciwnika :p Więc proste pytanie, co on zrobił konstruktywnego przez te 45 minut?

3

Mam wielką nadzieję że w przerwie Gomes dostanie wędkę i nie zobaczymy go więcej na boisku w najbliższych kilku miesiącach

0

Nie no nie przesadzaj, Denis przynajmniej potrafi celnie podać na 5 metrów i jak drybluje to nie wychodzi z piłką na aut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?