1

Wygląda to beznadziejnie, Dembele za Coutinho na drugą połowę koniecznie i może coś z tego będzie

0

@kaziks dziękuję za taką kontrolę jeśli z tej kontroli wynika jedna sytuacja do strzelenia gola

2

@BorzyKrzys Ja mam łagodniejsze zdanie o Lechu. Przede wszystkim sam ich awans do fazy grupowej był ogromnym sukcesem, nikt na nich nie stawiał, a oni przejechali się po praktycznie kazdym rywalu w eliminacjach. Co do wyniku, czego się spodziewałeś? Że Lech wyjdzie z grupy zamiast Benfiki czy Rangersów? Przecież nawet Standard Liege to drużyna o większej renomie w Europie, a jeden mecz udało się z nimi wygrać. Poza tym Lech potrafił grać bardzo ładną piłkę, co w przypadku polskich drużyn sie nie zdarza. Podsumowując, przygodę Lecha z pucharami w tym roku trzeba uznać za udaną i liczyć na to że nie był to jednorazowy przypadek. Życzę im szczęścia w lidze, bo tam trzeba zacząć wygrywać.

0

Dobrze kojarzę, że RMC to dobre źródło? Bo podali, że Messi idzie do Paryża z końcem sezonu, choć akurat w ten kierunek ciężko mi uwierzyć...

0

@cules100pro A to nie był przypadkiem Miro Trzeciak?

3

@patataj Mi wystarczyło przeczytać, że to news z Onetu, żeby wiedzieć iż z pewnością jego wiarygodność jest bliska poziomowi mułu rzecznego (nie obrażając mułu).

6

@BarcaInfo AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TO JEST DAVID VILLA!

0

@Johnnie_Walker A ja nie widzę u niego żadnego potencjału, jest strasznie czytelny, ma tylko lewą nogę, taki Carles Perez go zjadał, tylko że on nie kosztował 36 mln...

9

Paradoksalnie jako kibice Barcy powinniśmy trzymać kciuki za awans Realu do fazy pucharowej. Ligi Mistrzów i tak nie wygrają, a Zidane nie wyleci, dzięki czemu później dojdzie tam do zmian, a także Real nie będzie mógł się skupić całkowicie na lidze. Choć z drugiej strony byłoby miło zobaczyć kibiców Madrytu zasiadających do meczów w czwartkowe wieczory niczym do telenoweli :)

3

No to tradycyjnie: Z jednej strony fajnie że Real przegrał, a z drugiej zajebiście :)

10

@mroofkoi4t Myślę, że Real jest w stanie sprawić niespodziankę i wygrać :)

8

Jak ja się cieszę że tego drewna Vidala już nie ma w Barcelonie

2

@klemens100 najpierw to niech pokaże jakiś dowód na to że policja nadużywa swojej siły. Poza tym te zdanie można faktycznie interpretować na dwa sposoby - pierwszy taki jak napisałeś, a drugi taki jak napisał autor posta.

1

@Coutinho007 zgadzam się :)

1

@cat_r37 odleciałeś z tym Mahrezem. Carles Perez to jest zawodnik z którym można go porównywać, tak samo jednowymiarowy ale w przeciwieństwie do Hiszpana mocno przepłacony

3

Trincao to taki Carles Perez, tylko za 36 milionów. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

1

@Janiama w zapomnienie pójdzie, bo???

0

@Survier nie przesadzaj

0

@FCB24 nienawiść do Moreno tak zostałem wychowany

1

Zgadnijcie kto by tego nie strzelił :)

0

Mówiłem że on tylko potrafi dołożyć na pustą, teraz Messi mu zrobił całą robotę, niemniej jednak brawo

0

No nie, po co on go zostawia na boisku... Za mało argumentów do zmiany?

0

@marcin000019 Turan na początku był nawet lepszy

5

Z Luisem Suarezem w składzie mecz byłby zamknięty po pół godziny, taka jest prawda.

0

@Janiama chłopie, jakiego szczęścia. Albo się umie trafić patelnię albo się nie umie. Najlepsze co może zrobić teraz Koeman to wędka i brak powołań na kolejne mecze dla sabotażysty.

2

Messi nawet z ławki blokuje Griezzmana. Gdyby został w domu to by strzelił. Ewidentnie wina po stronie Argentyńczyka.

1

@masq on powinien mieć ocenę na minusie za to co wyprawia, 2/10 to mocny ukłon w kierunku Francuza

2

Nie czepiałbym się tak wylewu naszych ŚO w obronie, ponieważ gdyby nie pewien nieudacznik to byłaby to bramka honorowa na 4:1.

10

Dzięki Antoś, dzięki. Idealne podsumowanie, zamiast prowadzic 4:0 jest remis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?