skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wygląda to beznadziejnie, Dembele za Coutinho na drugą połowę koniecznie i może coś z tego będzie
0
@kaziks dziękuję za taką kontrolę jeśli z tej kontroli wynika jedna sytuacja do strzelenia gola
2
@BorzyKrzys Ja mam łagodniejsze zdanie o Lechu. Przede wszystkim sam ich awans do fazy grupowej był ogromnym sukcesem, nikt na nich nie stawiał, a oni przejechali się po praktycznie kazdym rywalu w eliminacjach. Co do wyniku, czego się spodziewałeś? Że Lech wyjdzie z grupy zamiast Benfiki czy Rangersów? Przecież nawet Standard Liege to drużyna o większej renomie w Europie, a jeden mecz udało się z nimi wygrać. Poza tym Lech potrafił grać bardzo ładną piłkę, co w przypadku polskich drużyn sie nie zdarza. Podsumowując, przygodę Lecha z pucharami w tym roku trzeba uznać za udaną i liczyć na to że nie był to jednorazowy przypadek. Życzę im szczęścia w lidze, bo tam trzeba zacząć wygrywać.
0
Dobrze kojarzę, że RMC to dobre źródło? Bo podali, że Messi idzie do Paryża z końcem sezonu, choć akurat w ten kierunek ciężko mi uwierzyć...
0
@cules100pro A to nie był przypadkiem Miro Trzeciak?
3
@patataj Mi wystarczyło przeczytać, że to news z Onetu, żeby wiedzieć iż z pewnością jego wiarygodność jest bliska poziomowi mułu rzecznego (nie obrażając mułu).
6
@BarcaInfo AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TO JEST DAVID VILLA!
0
@Johnnie_Walker A ja nie widzę u niego żadnego potencjału, jest strasznie czytelny, ma tylko lewą nogę, taki Carles Perez go zjadał, tylko że on nie kosztował 36 mln...
9
Paradoksalnie jako kibice Barcy powinniśmy trzymać kciuki za awans Realu do fazy pucharowej. Ligi Mistrzów i tak nie wygrają, a Zidane nie wyleci, dzięki czemu później dojdzie tam do zmian, a także Real nie będzie mógł się skupić całkowicie na lidze. Choć z drugiej strony byłoby miło zobaczyć kibiców Madrytu zasiadających do meczów w czwartkowe wieczory niczym do telenoweli :)
3
No to tradycyjnie: Z jednej strony fajnie że Real przegrał, a z drugiej zajebiście :)
10
@mroofkoi4t Myślę, że Real jest w stanie sprawić niespodziankę i wygrać :)
8
Jak ja się cieszę że tego drewna Vidala już nie ma w Barcelonie
2
@klemens100 najpierw to niech pokaże jakiś dowód na to że policja nadużywa swojej siły. Poza tym te zdanie można faktycznie interpretować na dwa sposoby - pierwszy taki jak napisałeś, a drugi taki jak napisał autor posta.
1
@Coutinho007 zgadzam się :)
1
@cat_r37 odleciałeś z tym Mahrezem. Carles Perez to jest zawodnik z którym można go porównywać, tak samo jednowymiarowy ale w przeciwieństwie do Hiszpana mocno przepłacony
3
Trincao to taki Carles Perez, tylko za 36 milionów. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
1
@Janiama w zapomnienie pójdzie, bo???
0
@Survier nie przesadzaj
0
@FCB24 nienawiść do Moreno tak zostałem wychowany
14
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/124383348_1283941425310396_8670210152068330020_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=4mrqaHb-Sx8AX9rUH_u&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=cb9edc3f0bf68d4a14953247354d894e&oe=5FCFE653
Zdemaskowany.
1
Zgadnijcie kto by tego nie strzelił :)
0
Mówiłem że on tylko potrafi dołożyć na pustą, teraz Messi mu zrobił całą robotę, niemniej jednak brawo
0
No nie, po co on go zostawia na boisku... Za mało argumentów do zmiany?
0
@marcin000019 Turan na początku był nawet lepszy
5
Z Luisem Suarezem w składzie mecz byłby zamknięty po pół godziny, taka jest prawda.
0
@Janiama chłopie, jakiego szczęścia. Albo się umie trafić patelnię albo się nie umie. Najlepsze co może zrobić teraz Koeman to wędka i brak powołań na kolejne mecze dla sabotażysty.
2
Messi nawet z ławki blokuje Griezzmana. Gdyby został w domu to by strzelił. Ewidentnie wina po stronie Argentyńczyka.
1
@masq on powinien mieć ocenę na minusie za to co wyprawia, 2/10 to mocny ukłon w kierunku Francuza
2
Nie czepiałbym się tak wylewu naszych ŚO w obronie, ponieważ gdyby nie pewien nieudacznik to byłaby to bramka honorowa na 4:1.
10
Dzięki Antoś, dzięki. Idealne podsumowanie, zamiast prowadzic 4:0 jest remis