26

Nie rozumiem, dlaczego kopałeś notorycznie Messiego przez dwa mecze i nie wyleciałeś z boiska

19

Gola Pique z muzyką z Titanica mogę oglądać w nieskończoność :D Miłego dnia!


1

@kaamil1910 obiektywnie powinien. Ostatni obrońca, Ocampos wychodził sam na sam... Byłem pewny że dostanie drugą żółtą

0

@jeyx77x i to z Firpo który gra bardzo dobre zawody :D

38

Koeman ma jaja jak dwa arbuzy dając Moribę za Busquetsa i nawet z tym nie handlujcie

0

Pique, Busquets i Alba pokazali że nadal potrafią zagrać absolutnie wybitnie. Wielki ter Stegen, super Mingueza, Dembele, Griezmann dający asystę i potężny Nazario dający nam awans. Morda się cieszy od ucha do ucha, brawoooooo!!!

0

@banann16 a ja lubię Iwańskiego

0

Wyremontujemy to moi drodzy! Vamos po finał!

1

niepowetowana strata

1

@DonMatteo901 Myślę, że między innymi to te jego zachowanie doprowadziło go do miejsca w którym jest obecnie. Jego sprawa - żyje jak chce, zachowuje się jak chce i nikomu nic do tego, a on jest Mistrzem Świata będąc w 100% sobą.

0

@Fawrf O Jezus ale go porobił. Odejście na pierwszych metrach z piłką mając świadomość jak szybki jest Araujo też robi wrażenie.

0

@KacperVEB w derbach Real musi wygrać, potem my wieziemy Atletico i jest szansa na mistrza

3

@BarcaInfo grubo. Oby Grau sypnął byłego prezydenta. #BartomeuZaMurem

19

@klopx ale co się spruł do Minguezy za darmo to jego

0

@kamiVeB co najmniej czwarta

1

Brawooooooo chyba to mamy!

0

@Dayan016 nie wiem, ja tylko mówię ze trzeba się go pozbyć

0

@kamiVeB @Pogba przypomnijcie która to jego kontuzja w tym sezonie? Dziękuję

0

Ronald Szklanka Araujo. Można to już oficjalnie powiedzieć

2

@BarcaInfo Sprzedaż Coutinho to obowiązek, ale ja osobiście najchętniej pożegnałym całą trójkę jeśli przyszedłby Haaland i jakiś klasowy skrzydłowy.

2

@lukaszbarca15 on się zna jedynie na wysmiewaniu każdej opinii która jest odmienna od aktualnie panującej wersji w największych mediach. Własnego myślenia i wyciągania wniosków brak. Rok temu zapewne wysmiewal ludzi w maseczkach, no bo przeciez minister zdrowia mówi ze nic nie dają, a dzisiaj śmieje się z ludzi którzy są przeciwko kagańcowi bo wersja w mediach już się zmieniła i nagle maski są niesamowicie skuteczne, zwlaszcza po tym jak Szumowski postanowił zrobić sobie na tym biznes. I właśnie przez takich slepych ludzi bedziemy stopniowo tracili wolność, bo większość społeczeństwa wszystko da sobie wmówić i na wszystko się zgodzi pod byle pretekstem.

0

@tomek8756 Przybliżysz o co z tym chodzi i o co afera?

11

@marcin000019 Tak jasne, ludzie chcą po prostu normalnie żyć i nie dają się ponieść tej panice. Hotele, restauracje chcą zarabiać bo muszą z czegoś żyć, więc muszą kombinować. Gdyby rząd miał chociaż trochę oleju w głowie, to zrobiliby tak, że reżim sanitarny byłby naprawdę dobrze trzymany, a jednocześnie lokal/hotel mógłby działać w miarę normalnie. Ale jak wolą wprowadzać debilne obostrzenia, to nic dziwnego że ludzie kombinują.

3

@DonMatteo901 Czyli wychodzi na to, że rząd swoimi idiotycznymi decyzjami i lockdownami tylko zwiększa transmisję wirusa i przyrost zakażeń. Ale jak się bez sensownego powodu nie daje ludziom normalnie działać przy zachowaniu jakiegoś reżimu sanitarnego, to tak jest.

8

To jest niemożliwe sędzia robi co może a Real jest cienki jak sik pająka i nie może wygrać grając cały mecz w przewadze xD

3

Immunitet Casemiro jak widać nadal ma się świetnie

4

@Ratamahatta ale nie podał do Dembele, ocena 2.0.

1

Ja nie wiem czego Wy oczekujecie, Griezmann to by nie trafił z 16 metrów w Pentagon, a co dopiero w bramkę...

5

@DaPi lub po prostu wyjmij ch... z oczu ;)

7

@Rewolucja123 moim zdaniem Busquets by zrobił lepszy rajd. De Jong powinien mu oddać piłkę w tej akcji, a tak to dał bezsensowną asystę i to jeszcze do Messiego... Dramat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?