skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BloodCreekk haha też tak sądzę :)
1
Oficjalnie zmieniam zdanie. Jeśli Neymar miałby przyjść za Dembele lub Griezmanna z jakąś sensowną dopłatą z naszej strony i udźwigniemy to finansowo to ja jestem za.
0
@pax Coutinho od razu złapał kontuzję, poza tym nie był nowym transferem. Pedri na początku sezonu to była wielka niewiadoma, chłopak grał w 2 lidze i miał 17 lat, Koeman na niego postawił, mimo że były doniesienia o pójściu na wypożyczenie. Pjanicia nie licz, bo przyszedł w ramach wymiany za Arthura.
2
@pax dokładnie z takiego jak opisał @arasz1819 ;) Dodałbym jeszcze odejście Suareza i brak transferu w jego miejsce oraz odejście Rakiticia i Vidala i brak transferów w ich miejsce.
18
Niezależnie od wyniku na koniec sezonu Koeman zasługuje na to żeby poprowadzić drużynę w przyszłym sezonie za to z jakiego szamba wyciągnął ten zespół oraz za to ilu młodych zawodników u niego gra. Porównując grę obecnej Barcelony z tą z poprzedniego sezonu, to jest przepaść na korzyść Koemana i to pomimo gorszej kadry, nie wspominając o okolicznościach i warunkach w jakich Holender musi pracować (afery Bartomeu, brak transferów, drama z odejściem Leo, potem brak prezydenta, plaga kontuzji, itp). Na początku sezonu nikt nie myślał o dublecie (pamiętam jak sam bałem się o załapanie do top4 w lidze), a teraz mamy na niego realne szanse. Nawet jeśli się nie uda, to moim zdaniem Ronald powinien kontynuować. Tym bardziej, że opcją za niego jest Xavi, który nie ma żadnego doświadczenia w Europie, a to co robi w Katarze w żaden sposób do mnie nie przemawia, bo to piłka półamatorska i w dodatku ma najlepszy skład, więc cytując klasyka "nawet moja teściowa" wygrałaby w cuglach tą ligę.
2
@SonBarcaGoku Alfredo został nam ukradziony i tylko dlatego to my nie mamy dzisiaj z 5 Pucharów Europy więcej, tylko wiadomo kto ma. W ogóle gdyby nie generał Franco (stfu) to Real zdobyłby o wiele mniej tytułów oraz znacznie mniej się rozwinął jako klub i kto wie, może dzisiaj by nie byli w tym miejscu gdzie są.
0
@Bobo25 no to takie mam, moim zdaniem to realny scenariusz.
0
@Bobo25 oczywiście że tak, a jakie mam mieć, pesymistyczne???
3
Liga ciągle żywa moi drodzy! Jak wygramy wszystkie 8 spotkań to bierzemy tego mistrza, Real na pewno straci punkty przynajmniej raz, oni nie umieją z ogórami utrzymać koncentracji przez 100% czasu, trzeba wierzyć do końca!
0
@Rewolucja123 ale analiza :D szczerze to aż tak dokładnie nie jestem w temacie, być może jest tak jak piszesz, ale odnoszę się tylko i wyłącznie do tej sytuacji.
Edit. Jest tutaj kilku innych, a zwłaszcza jeden użytkownik, który łamie ten punkt regulaminu regularnie i z premedytacją oraz dużo częściej niż kolega Luis, a jakoś nic mu nie jest i trzyma się tu dobrze pomimo że z kilkanaście osób wielokrotnie już poruszalo ten fakt A nikt nic z tym nie robi.
3
Te prowokowanie i oznaczanie @LuisSalvano w co drugim poście jest mega żałosne. Gadanie o pokorze i żeby więcej się nie wypowiadał, bo chłop nie trafił z wynikiem w jednym meczu. Nasza pokora po pierwsze nic nie da pomimo że jestem jej zwolennikiem, trzeba zawsze mieć szacunek do rywala nawet jeżeli to prześcieradła. A po drugie co to ma być za bezjajeczne kibicowanie swojej drużynie żeby w nią nie wierzyć i nie być na dobre i na złe.
1
@tobiasson92 zgadzam się, dramatyczne zachowanie przy golu Benzemy, potem sprokurowany wolny na 2:0. Ale zwlaszcza ten pierwszy gol nie mieści mi się w głowie jak można było się dać tak banalnie wyprzedzić, gdzie przecież jest od niego szybszy, a sama sytuacja była łatwa do przewidzenia.
1
@VamosGirl przestałem czytać po "Puiq". Nie wiedziałem że ktoś taki jest w naszej kadrze.
PS. Z pozostalymi ludźmi z listy do odejścia się zgadzam :)
0
@Dertinho jak wygramy wszystkie pozostałe mecze to bierzemy tą ligę
3
Real wygrał zasłużenie wczoraj i tyle. Zidane dokladnie tak chciał żeby ten mecz wyglądał, oddał Barcelonie piłkę i wykorzystał atuty szybkiego ataku w którym jego drużyna czuje się świetnie. Szkoda że Koeman po raz kolejny w ważnym meczu nie stanął na wysokości zadania i tego nie przewidział, wnioskując po tym jak wyglądała pierwsza połowa. Jestem jednak daleki od dramatyzowania. Parę miesięcy temu sytuacja była tragiczna i absolutnie nikt nie myślał o tytule. Dzięki formie z 2021 nasze apetyty zostały rozbudzone, ale jednak do tego top poziomu jeszcze nam brakuje. Połowa naszego składu to świeżaki i przy najlepszych drużynach będziemy jeszcze odstawać. Jeśli chodzi o pozytywy, to największym jest zdecydowanie Mingueza, nie tylko ze względu na bramkę (brawo za decyzję i wejście w pole karne), ale zaimponowała mi jego pewna gra w obronie w 2 połowie oraz to że się podniósł po pierwszej części gdzie miał problemy. Btw nie wiedziałem że on jest taki szybki (sprint prawie 35kmh). Drugi pozytyw Ilaix Moriba. Takich ludzi nam trzeba. 17 lat i mental na najwyższym poziomie. Sytuacja z Casemiro to jedno, ale spodobało mi się również kiedy nasza stara gwardia z Messim, Albą, Busim itp pruła się do sędziego o karnego na Martinie, a Ilaix podszedł i ich zaczął zabierać od sędziego żeby nie pyskowali i skupili się na grze bo szkoda czasu. Takie zachowanie w stylu Puyola. Wielka szkoda tej poprzeczki, zrobił to kapitalnie, idealne przyjęcie, szybko się złożył i oddał super strzał a wszystko przy asyście obrońcy. Zabrakło nam tradycyjnie trochę szczęścia i nie mam tu na myśli decyzji sędziego bo obu karnych moim zdaniem nie było. Widoczne było również że Messi nie miał z kim grać, zabrakło mu wsparcia. Nie rozumiem przesadzonej krytyki w stosunku do niego. Sam Leo meczu z takim rywalem już nam najwidoczniej nie wygra, tak jak kiedyś był w stanie to robić. Zawiódł Alba, Dembele, Dest, Pedri (fatalny występ), Busi, o Griezmannie nie wspomnę bo nie ma o czym. Zostało 8 meczow, jeśli wygramy wszystkie to jestem dobrej myśli, wierzę że Real jeszcze straci punkty.
1
@AmigoBlancos chyba zapomniałeś o słupku Messiego z rożnego.
0
Mam nadzieję, że właśnie w taki sposób Koeman właśnie motywuje zespół przed meczem. Jeżeli tak, to o wynik jestem spokojny.
1
Oby Mingueza zagrał jak z Sociedad, bo o niego się boję najbardziej. Żeby tylko Vinicius go nie wrzucił na karuzele
3
@kuz Jager + Red Bull to złoto, szkoda że takie niezdrowe. Zdrówka byku
22
Gil Manzano to jeszcze gorszy sędzia niż Lahoz. Oglądałem ostatni mecz Sevilli z Atletico i to co on tam wyprawiał to był cyrk. Mateu przynajmniej potrafi dobrze posędziować (przykładem mecz Bayern-PSG), o ile nie chce zostać gwiazdą wieczoru. Manzano to natomiast nieudacznik.
2
@amanter Ymbappe w Realu oby się zaprezentował jak Hazard
3
@Rust_Cohle Ależ tym Smudą zmarnowali nam szansę na super turniej. Ostatnie miejsce w najsłabszej grupie. Grając u siebie. Panie Lato - pamiętamy :)
1
@Ingiel Nie wiedziałem, że nieustanna krytyka i miażdżenie w mediach to wąchanie się ;) Jeśli chodzi o elektorat to chyba jednak zbyt generalizujesz. Nie ma najmniejszych szans na taką koalicję, bo Konfa jest całkowitym przeciwieństwem pisiorów, a po drugie gdyby nawet do takowej doszło, to 90% wyborców tracą z miejsca.
1
@Qexi Jaki Haaland, ludzie, przecież na to nie ma najmniejszych szans :)
3
@pele1282 pan "2% poparcia" co się poczuł ostatnio.
25
@pele1282 Biedroń który bił własną matkę ma czelność pouczać kogokolwiek na temat moralności. Nieźle. A jak gardzę panią Pawłowicz, tak akurat tutaj ma rację - 10 letni chłopiec jak każe się nazywać śmigłowcem szturmowym to też w szkole zaczną do niego mówić panie śmigłowcu? Przecież to jest chore. Skończy 18 lat to niech sobie robi z imieniem, płcią, itp co chce, ale aktualnie jest prawdopodobnie tylko narzędziem w rękach swoich rodziców którzy forsują mu do głowy jakieś dziwne ideologie.
A tak na marginesie, gdzie w tym tweecie jest jakikolwiek hejt na 10-letnie dziecko? Ja tam widze tylko stwierdzenie suchych faktów i to w głównej mierze na temat rodziców, dyrektorki szkoły i rady pedagogicznej. Ale dla lewicy wszystko co nie po ich myśli to już hejt i narrację oczywiście też trzeba odpowiednio dopasować i zmanipulować.
1
@Ingiel koalicja PIS z Konfederacją xDDDDD
0
@l0Messini Ty chyba nie oglądałeś LM na Polsacie :D
2
Paryż i w meczu z nami i dzisiaj wyczerpuje limit farta na najbliższe 10 lat.
3
Te statystyki wyglądają jak niegdyś przy zwycięstwie Celticu z Barcą. PSG się tak dzisiaj fartownie ślizga że to hit. Neuer ręcznik też nie pomaga, dwa gole Mbappe nie miały prawa wpaść.