skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 caly on
1
Już Neymarkowi siada psycha. Jako zawodnik geniusz, ale psycha to poziom 14 latka
0
Strasznie słabe te City. Prosta gierka na nich. Zamknąć środek, podwajać na skrzydlach i grać konterkę. Bardzo łatwo się na nich przygotować, na ten moment najslabsza drużyna z półfinalistów.
1
@LuisSalvano i dalej nic nie grają, dalej nikogo w środku , dalej zero zagrożenia :D
0
Ale te City jest rzadkie
0
@Djzordon absolutny skandal z bramką Bojana, jak można stać 5 metrów od sytuacji będąc idealnie ustawionym i gwizdnąć takie coś. To przecież jest większy wałek niż nasz awans z Chelsea (choć tam też były decyzje niesłuszne wobec nas). O pierwszym meczu nie wspomnę, gdzie sędziowie nas przekręcili, a potem wyszło że mają jakieś koneksje z Mourinho.
0
@macio_944 Jedyna nadzieja w memowni? xD to ten co się dogadał z pisem? Logika u OP-a widzę na najwyższym poziomie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kondziubarca on nawet sam niedawno powiedział, że nie pojawia się na konferencjach, bo nie chce być posłańcem złych wiadomości
0
Nie było spalonego/faulu przy golu Realu?
0
@Chaoss kibice innych drużyn
0
@Chaoss Otóż nie. Skoro nam potrafią wypominać mecz z Chelsea w 2009 uznając go za największy przekręt w piłce, co jest mocno naciągane bo błędy były w obie strony, to tym bardziej trzeba przypominać o okolicznościach w jakich Real był przepychany przez sędziów do zdobycia kolejnych LM.
2
@VamosRakieta Jakakolwiek dyskusja na temat odejścia po sezonie Koemana po tym co zrobił z bandą dzieciaków i wypalonych zawodników jest moim zdaniem nie na miejscu. I to niezależnie czy zdobędziemy mistrza, czy nie.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
12
@Pilka_jest_okragla Emery ma zespół stresu pourazowego po remontadzie i dlatego takie głupoty gada. Ale że jeszcze go trzyma tyle lat to jestem w szoku...
3
Prosiliśmy się o kłopoty w tej drugiej połowie, ale najważniejsze że mamy te wyszarpane 3 punkty i że Messiego nam nie połamali, bo po takim wejściu byłem pewny że zakończy się jakąś koszmarną kontuzją...
3
Napastnik, który co?
0
@SuperGamon Niesamowite. Mogę się kiedyś do Ciebie odezwać kiedy moje plany względem tej wyprawy będą bliższe realizacji, żebyś coś podpowiedział? Te konto na insta to Twoje?
27
@DonMatteo901 to było akurat mega burackie zachowanie
0
@nwchades z tego co mi sie wydaje to on się zatrzymał na czyjeś wyraźne polecenie, na powtórce zresztą widać jak patrzy w kierunku ławki po tym jak się odwrócił
0
@Emhyr mialem identycznie
0
@barcelonaLM Sołtys xDDDDDDD już zdążyłem zapomnieć
15
Tak jeszcze apropo sytuacji z Minguezą. Dla mnie reakcja Koemana mocno przesadzona, wcale nie był ostatnim obrońcą w tej sytuacji, mało tego poradził sobie świetnie i zapoczątkował akcję która mogła zakończyć się golem, gdyby nie beznadziejny Trincao. To do niego Ludwik powinien mieć pretensje za tę akcję. To jest takie typowe polskie podejście "graj prostą piłkę, nie kombinuj" o którym mówił min Kownacki w Foot Trucku. Takie zabijanie kreatywności u piłkarza. Mingueza teraz w podobnej sytuacji w życiu nie zrobi tego samego, tylko wywali lage do przodu i straci, albo co gorsza zacznie myśleć co ma zrobić zamiast zadziałać tak jak tutaj instynktownie i straci piłkę zanim zdąży znaleźć rozwiązanie. To nic złego że obrońcę Barcelony ciągnie do przodu kiedy widzi okazję i miejsce. Gdyby mu nie wyszło - okej, ale gość zrobił super akcję a w nagrodę dostaje wędkę i zjebę od trenera. Idąc takim tokiem myślenia Sergi Roberto też by dostał zjebę za solowy rajd w 92 minucie meczu na Bernabeu w 2017 (?) po którym Messi strzelił na 3:2.
1
@messi564 dobra nie zesraj się już z tym Minguezą, pod każdym postem go hejtujesz, już wszyscy wiemy że go nie lubisz, wystarczy
0
@Kamiloza91 obrońcOM
20
Koeman chyba pomylił odwagę z odważnikiem, Mingueza zagrał kolejny bardzo dobry mecz, sytuacja z dziurką tylko to pokazuje, zajebiscie wyszedl spod ostrego pressu, pokazał dużą pewność siebie i rozpoczął akcje która mogła zakończyć się golem. To ludwiczek obrażony i nie chce mu ręki podać. Bufon straszny
24
Pedri ostatnio strasznie obniżył loty, chyba przyda mu się odpoczynek, oby zaraz Ilaix wszedł
0
@SuperGamon o chłopie, zazdro wielkie :)
1
@El dominatore Może nie jestw formie. Z Realem nie zagrał najlepiej