4

@Bruttal spoko ja kiedyś jak Barca zaliczyła pamiętne 0:4 w Paryżu pracowałem w salonie pewnej sieci komórkowej w galerii i zamknąłem salon pol godziny przed końcem zeby zdazyc na mecz. Co prawda nie było to zbyt rozsądne bo groziło dyscyplinarką i wysoką karą finansową, no ale potrzeba była silniejsza ;) oczywiście wszystko się wydało na drugi dzień, ale z moim życiowym fartem jakoś udało się wybrnąć

0

@adambądkowski93 maturzystOM. Przepraszam, ale musiałem, bo strasznie mnie to razi w oczy.

0

@jeyx77x babciOM, ciociOM, wujkOM, dziadkOM. Przepraszam, ale musiałem, bo strasznie mnie to razi w oczy, ale sam temat wpisu bardzo ciekawy

0

@hasan 7 co ile musisz wymieniać ostrze?

1

@ObiektywnyKibic121 Dokładnie tak, a na przykładzie dzisiejszego wszechobecnego podniecenia La Rambli widać, że stulejarstwo ma się świetnie.

0

Taka rozkmina mnie naszła. Patrząc na transfery piłkarzy z absolutnego topu w ostatnich latach, czyli Neymara do PSG, Ronaldo do Juventusu, Pogby do United, Coutinho i Griezmanna do Barcelony, czy Hazarda do Realu, można śmiało wysnuć wniosek, że ŻADEN z tych transferów nie sprawdził się na miarę oczekiwań, a część z nich była wręcz niewypałem, jak na pewno Hazard i Coutinho. Neymar poszedł do PSG wygrać Ligę Mistrzów (tytuły we Francji zdobywali seryjnie i bez niego), a przez 4 lata się nie udało, tylko raz byli blisko. Ronaldo poszedł wygrać LM do Juve? Doszedł max do 1/4. Griezmann w Atletico był absolutną gwiazdą drużyny i nawet na tyle się swego czasu poczuł, że gadał coś o jednym stole z ówczesnym Messim i Ronaldo, czas i granie w lepszym zespole pokazały, że jest co najwyżej solidny, ale nie wybitny. Wniosek jest taki, że wszyscy ci zawodnicy odchodzili ze swoich klubów jako absolutne gwiazdy, a nikt z nich nie przełożył tego na nowy klub. Dlatego też uważam, że Messi może brać to pod uwagę analizując wszystkie za i przeciw i moim zdaniem nie zdecyduje się na transfer między innymi z takiego powodu.

1

@VamosRakieta Również uwielbiam jego reakcje jak Real przegrywa, ale tak jakoś zrobiło mi się go szkoda po drugim golu, gość tam prawie płacze, widać że kocha swój klub całym sercem, co prawda źle wybrał, ale wielu z nas kiedy Barca przegrywa też tak właśnie wygląda :)

0

@RosjaninBut Dokładnie tak jak piszesz. Żeby za tym jego podejściem stała jeszcze jakaś merytoryka, to okej, ale on to robi na zasadzie "a co ja będę panu tłumaczyć, szkoda czasu i tak pan nie zrozumie". A prawda jest taka, że zapewne gdyby wywiązała się merytoryczna dyskusja, to mógłby on zostać ośmieszony przez takiego Dziambora, czy Bosaka, który w debatach jest akurat znakomity.

2

@koksik2700 Mazurek strasznie tendencyjny jest jak rozmawia z kimkolwiek z Konfederacji, jak się tylko z czymś nie zgadza to nieudolnie próbuje ośmieszać bez żadnych argumentów.

1

Ojojojoj Mati jaki smutniałek siedzi :((((((((((

1

Perfect week loading... Teraz jeszcze my wygrywamy z Atletico, Real traci punkty z Sevillą i będzie idealnie :D

2

@DaPidejpi Szkoda, że już polajkowałem. Opis o fanatyku Valverde jest taki kozak że chciałbym polajkować jeszcze raz :D

0

@POLAK12345 wręcz przeciwnie :)

0

A kurdupel Verratti razem z trenejrem się jeszcze prują do sędziego zamiast go całować po rączkach za to że nie kończyli meczu w 8...

15

Ten sędzia to jakiś nienormalny, lecą sanki z premedytacją w nogi a ten zamiast rozdawać czerwa to z kamienną twarzą żółtą daje i żadnej reprymendy dla zawodnika typu "ostatni raz tak robisz"

0

Nie przesadzajcie z tymi jajami Pepa, grają z zawodnikiem więcej, obrona świetnie funkcjonuje, a Paryż był pod ich bramką ostatnio ze 20 minut temu.

1

@kuz Pep powinien się rozmówić z Panem Lusterko przed finałem

8

PSG robi siku i kupę na dywan

0

@kuz a realnie taki Pique czy Lenglet by go złożyli na strzała

0

To teraz na live stawiać domy na żółtą dla Neymara ;)

2

Ruben Dias TOP.

2

@John_Doe Oczywiście, że tak. Natomiast po takich wypowiedziach doskonale widać po co przedsięwzięcie pandemiczne jest aż tak rozdmuchane i oni się nawet specjalnie z tym nie kryją. Tak naprawdę chodzi tylko o kasę, a sam biznes jest idealny. 7 miliardów potencjalnych klientów docelowo zapewne po kilka razy w roku skorzysta z tych szczepień, bo media i politycy już o to zadbają. Moment na ogłaszanie takich informacji również jest bardzo dobry - świat na początku nie ufał w zdecydowanej większości szczepieniom, ale została przeprowadzona skuteczna ogólnoświatowa kampania propagandowa z użyciem praktycznie wszystkich mediów, które trąbią o tym na okrągło oczywiście wyłącznie pozytywnie, a także przy użyciu polityków którzy już się przymierzają do segregacji ludzi na tych co się zaszczepili (klasa premium) i na tych co się nie zaszczepili (plebs bez ogromnej ilości podstawowych praw) poprzez wprowadzanie takich rzeczy jak chociażby podróże tylko dla zaszczepionych. Obecnie większość ludzi zdążyła już ulec tym działaniom, nieufność u ludzi została wyparta przez skuteczną propagandę i ogrom ludzi już się zaszczepił, a jeszcze większy pragnie tej szczepionki jak jakiegoś zbawienia. A jak wiadomo klienta już raz pozyskanego zdecydowanie łatwiej zatrzymać (tutaj: podawać mu kolejne dawki na pierdyliard nowych wariantów które się pojawią), niż pozyskać go od "zera". I to się zapewne nigdy nie skończy. Za chwilę wjedzie wariant indyjski (już wstępnie pompowany w mediach), potem wariant kambodżański, a jeszcze później polski narodowy wariant koronawirusa imienia Jana Pawła II.

11

Dyrektor generalny firmy Pfizer oznajmił, że prawdopodobnie będą wymagane coroczne lub regularne szczepienia przeciwko nowym wariantom COVID.

Firma planuje także przedstawić we wrześniu zezwolenie na stosowanie preparatu w nagłych wypadkach u dzieci w wieku od 2 do 11 lat.

Szczepionka na koronawirusa wygenerowała 3,5 miliarda dolarów przychodu w pierwszych trzech miesiącach 2021 roku - poinformowała firma we wtorek. Koncern spodziewa się 26 miliardów dolarów rocznych przychodów.

źródło: Reuters / New York Times

No kto by się spodziewał xD

0

@koziar Jakim cudem ktoś wyraził zgodę na coś takiego to ja nie mam pojęcia. Tak samo jak z kratą w zeszłym sezonie.

0

@monsterrize Gdzie polecasz kupić pieseła? Mam konto tylko na blockchainie, ale tam niestety go chyba nie ma.

4

@Commando Po pierwsze Vateusz, po drugie Narodowy Wariant Koronawirusa im. Jana Pawła II.

4

@kamiVeB Strach pomyśleć co by było, gdyby napisał "co za gość", albo "co za typ"

0

0

@viscajasiek Tego się najbardziej obawiam. Ale jeżeli postawi na prostotę to powinni to utrzymać.

9

@JohnnyBarca Alex Morgan w tym momencie może zapomnieć o Złotej Piłce już do końca swojej kariery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?