0

@masq Ja myślę że chodzi o Messiego

3

@DonMatteo901 Powiedzieć na wkurwieniu tak konstruktywny monolog - szacunek

0

@Gwyn Ja raczej jestem zdania, że to Janek nie dał mu poszaleć, tam nie było praktycznie żadnego momentu w którym Carlsen miał jakąś przewagę.

0

@Gwyn on w każdej partii z Carlsenem był lepszy, po prostu dopiero w tej ostatniej udało się wykorzystać konkrety żeby wygrać. Tak przygotowany JKD jest w stanie ograć każdego zawodnika na świecie.

0

Czemu oni obijają nasz blok jak chcą a my im wszystko bijemy idealnie pod ręce?

0

No i po secie chyba...

0

Przydrukowali dla naszych, bardzo dobrze

0

Kurek jedyny trzyma poziom

1

Mam wrażenie że nasi psychicznie złapali gips, to ile błędów robimy sprawia że sami napedzamy rywala

0

Jakie to jest ważne żeby wygrać tego seta...

0

@MiloszFCB1899 bo pokazywał

0

Co oni na tym eurosporcie w środku seta reklamy puścili????!!!!

5

Bardzo podobają mi się słowa Laporty na temat Moriby. Nic dodać nic ująć, kim on jest żeby dyktować warunki Barcelonie po zagraniu paru spotkań w pierwszym zespole.

4

Jan-Krzysztof Duda zremisował w dwumeczu półfinałowym Pucharu Świata z aktualnym Mistrzem Świata Magnusem Carlsenem 1-1. Jutro o godzinie 14 dogrywka o awans do wielkiego finału.

1

@Alan_fcbfan Ja śledzę dziś od początku transmisję oczywiście jedyną słuszną czyli na kanale PZSzach :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BorzyKrzys może dlatego żeby im fujara nie latała na wszystkie strony?

1

@Colon No idiota, inaczej nazwać tego się nie da. I weź go teraz porównaj z Rogerem pod względem klasy. Aż szkoda, że zapewne będzie miał na koniec kariery więcej szlemów od Federera.

1

@AntekGriezmann nic nowego w jego przypadku

2

@koksik2700 Ronaldo w ManU kozak straszny, szkoda że grał w ten sposób tak krótko

0

@Kamilos84 taki cr7 tenisa, bardzo dobrze że przegrał

1

@Majkel34 posłużę się cytatem z Gothica - "o jedną parszywą bestię mniej".

2

Jak obniży pensję i rzeczywiście nie zanosi się na to żeby mu te kolano za chwilę znowu poszło, to można dać mu szansę. Nikt chyba i tak go teraz nie kupi.

0

@patry295 Mateusz Borek i Paris Platynov na feacie, komentarz bez cenzury. Przecież to byłby TOP!!!

1

@Kamilos84 W ciemno powiem że każdy lepszy od Drzyzgi, który wystawia co 3 piłkę niedokładnie :p

1

@Messibestplayerintheworld Oho, będzie grubo. Jak nasi się wezmą za antykontuzyjne plany treningowe to nie ma ch... we wsi :P

1

@Pawel13sz Barca - Atletico 1:1, gol Rakiticia, Messi i Neymar z białymi włosami :p A za pierwszym razem widziałem Messiego i Neymara w wygranym meczu 5:0 z Getafe w 2016, Suarez odpoczywał, grał niestety Munir.

3

@Pawel13sz zgłaszam się

1

@tomek8756 z twarzy dramat, a figura również nie zachwyca.

4

@DonMatteo901 Dymisja i potężne kary finansowe powinny być z automatu. Dodatkowo dożywotni ban na pracę w jakichkolwiek strukturach sportowych w Polsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?