skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq Ja myślę że chodzi o Messiego
3
@DonMatteo901 Powiedzieć na wkurwieniu tak konstruktywny monolog - szacunek
0
@Gwyn Ja raczej jestem zdania, że to Janek nie dał mu poszaleć, tam nie było praktycznie żadnego momentu w którym Carlsen miał jakąś przewagę.
0
@Gwyn on w każdej partii z Carlsenem był lepszy, po prostu dopiero w tej ostatniej udało się wykorzystać konkrety żeby wygrać. Tak przygotowany JKD jest w stanie ograć każdego zawodnika na świecie.
0
Czemu oni obijają nasz blok jak chcą a my im wszystko bijemy idealnie pod ręce?
0
No i po secie chyba...
0
Przydrukowali dla naszych, bardzo dobrze
0
Kurek jedyny trzyma poziom
1
Mam wrażenie że nasi psychicznie złapali gips, to ile błędów robimy sprawia że sami napedzamy rywala
0
Jakie to jest ważne żeby wygrać tego seta...
0
@MiloszFCB1899 bo pokazywał
0
Co oni na tym eurosporcie w środku seta reklamy puścili????!!!!
5
Bardzo podobają mi się słowa Laporty na temat Moriby. Nic dodać nic ująć, kim on jest żeby dyktować warunki Barcelonie po zagraniu paru spotkań w pierwszym zespole.
4
Jan-Krzysztof Duda zremisował w dwumeczu półfinałowym Pucharu Świata z aktualnym Mistrzem Świata Magnusem Carlsenem 1-1. Jutro o godzinie 14 dogrywka o awans do wielkiego finału.
1
@Alan_fcbfan Ja śledzę dziś od początku transmisję oczywiście jedyną słuszną czyli na kanale PZSzach :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BorzyKrzys może dlatego żeby im fujara nie latała na wszystkie strony?
1
@Colon No idiota, inaczej nazwać tego się nie da. I weź go teraz porównaj z Rogerem pod względem klasy. Aż szkoda, że zapewne będzie miał na koniec kariery więcej szlemów od Federera.
1
@AntekGriezmann nic nowego w jego przypadku
2
@koksik2700 Ronaldo w ManU kozak straszny, szkoda że grał w ten sposób tak krótko
0
@Kamilos84 taki cr7 tenisa, bardzo dobrze że przegrał
1
@Majkel34 posłużę się cytatem z Gothica - "o jedną parszywą bestię mniej".
2
Jak obniży pensję i rzeczywiście nie zanosi się na to żeby mu te kolano za chwilę znowu poszło, to można dać mu szansę. Nikt chyba i tak go teraz nie kupi.
0
@patry295 Mateusz Borek i Paris Platynov na feacie, komentarz bez cenzury. Przecież to byłby TOP!!!
1
@Kamilos84 W ciemno powiem że każdy lepszy od Drzyzgi, który wystawia co 3 piłkę niedokładnie :p
1
@Messibestplayerintheworld Oho, będzie grubo. Jak nasi się wezmą za antykontuzyjne plany treningowe to nie ma ch... we wsi :P
1
@Pawel13sz Barca - Atletico 1:1, gol Rakiticia, Messi i Neymar z białymi włosami :p A za pierwszym razem widziałem Messiego i Neymara w wygranym meczu 5:0 z Getafe w 2016, Suarez odpoczywał, grał niestety Munir.
3
@Pawel13sz zgłaszam się
1
@tomek8756 z twarzy dramat, a figura również nie zachwyca.
4
@DonMatteo901 Dymisja i potężne kary finansowe powinny być z automatu. Dodatkowo dożywotni ban na pracę w jakichkolwiek strukturach sportowych w Polsce.