7

@barcelonaLM odyniec xDDDDDD

0

Nie oglądałem meczu, serio nas jakaś śmieszna Benfica zezłomowała tak jak to widać po wyniku i statach? Bo jestem przerażony widząc że my nie mamy podjazdu do totalnego średniaka, za chwilę nawet do LE się nie zakwalifikujemy bo o 1/8 LM to już nie ma co myśleć

0

@MarFan wyzywasz innych od tumanów a sam po pierwsze nie umiesz czytać (przynajmniej tak wnioskuje z twojej odp bo nie odpowiedziales na proste pytanie), a po drugie nie umiesz nawet podać źródła swoich informacji, a zapewne jest to instytut danych z dupy. Podaj wiarygodne źródło o tych twoich magicznych 99% chorych-niezaszczepionych w szpitalach to pogadamy bo póki co jest to poniżej mojego poziomu.

9

@Comentateiro hahaha no tak, bo ty to przecież wyżyna społeczna najwyższego szczebla xD gość co dał się jak dziecko nakręcić mediom przeciwko ludziom chcącym podejmować własne decyzje i plujący na nich codziennie jadem czuje się ode mnie lepszy i ma czelność mnie pouczać o byciu nieodpowiedzialnym egoistą tylko dlatego że nie zgadzam się na szczepienie się na niegroźną chorobę dla zdecydowanej większości społeczeństwa. Jesteś dokładnie takim produktem, jak ci którzy konstruują przekaz chcieliby. Głosisz dokładnie to co ktoś sobie wymyślił że masz głosić. Jesteś tylko przekaźnikiem czyichś myśli, niczym więcej. I jeszcze jesteś z tego dumny i czujesz się lepszy od innych. Właśnie dlatego napisałem że mógłbyś być generałem armii pożytecznych głupków, bo zawsze będziesz tylko grzecznie słuchał i realizował wizje ludzi którzy mają cię głęboko w poważaniu. Autentycznie przykro mi z Twojego powodu, może kiedyś pomyślisz i zdasz sobie z tego sprawę :)

2

@MarFan źrodło poproszę o tych 99% bo chyba kolejnemu się coś odkeliło

3

@anxted a co jest?

4

@Borneo hahahahhaha następny odklejeniec. Chłopie, weź baranka w ścianę sobie zafunduj, to nie ludzie niezaszczepieni blokują miejsca w szpitalach dla chorych na raka (swoją drogą ciekawi mnie jak połączyłeś wgl jedno z drugim xD), tylko idiotyczne decyzje miłościwie nam panującego rządu, jak zamykanie oddziałów które powinny normalnie funkcjonować. To w konsekwencji prowadzi do tysięcy nadmiarowych zgonów, bo ludzi chorych się nie leczy i istnieje tylko jedna choroba którą się leczy - wiadomo jaka. Ludziom co nie mają covidu odmawia się opieki medycznej, to jest skandal a o tym się praktycznie nie mówi tylko zwala całą winę na niezaszczepionych. To tak jakbyś poszedł do warsztatu naprawić auto, a mechanik by ci powiedział że nie może naprawić ci auta bo jest zepsute xD media sprały ci mózg już totalnie, zero samodzielnego myślenia.

9

@Comentateiro Gratuluję, mógłbyś spokojnie kandydować na lidera armii pożytecznych głupków. Odklejony jesteś nieprawdopodobnie z tym "narażaniem służby zdrowia" i płaceniem z własnej kieszeni za leczenie xD właśnie po to płacę niebotyczne i niepotrzebne mi składki zdrowotne co miesiąc przez lata żeby jak mi się spodoba to się nie szczepić co pół roku nie wiadomo czym co i tak nie daje mi 100% ochrony, tylko skorzystać sobie ze służby zdrowia, która jest PUBLICZNA i za którą PŁACĘ i która NALEŻY MI SIĘ JAK PSU BUDA i dopóki się to nie zmieni to możesz sobie wsadzić w cztery litery te swoje śmieszne farmazony. Jak służba zdrowia będzie prywatna, a składki dobrowolne, to wtedy możemy wrócić do tematu.

1

@Grzbiet korzystam i polecam

0



Tęsknię za Panem Leosiem...

2

@DonMatteo901 Dla tego śmiesznego Grabary, Rafał Gikiewicz to jest pan bramkarz któremu póki co może co najwyżej buty czyścić i nic nie zapowiada się żeby kiedykolwiek miało się to zmienić. "Nie chciałbym żeby on się czuł zbyt ważny że o nim mówię". No xDDDDDD. Kim ty gościu jesteś żeby twoje słowa o kimś nadawały mu jakąkolwiek wartość przez sam fakt, że ty to mówisz. A już zwłaszcza w sytuacji kiedy mówisz o gościu na ten moment 10x lepszym od ciebie. Soda odbiła już dawno, ale głowa zamiast wracać powoli na swoje miejsce, to chyba dalej odkleja się jeszcze bardziej od rzeczywistości.

3

@barcanawieki i widzisz, Ty pomyślisz że nie masz szans, a za chwilę jakiś dresiarz który jest 1/10 niemal pod każdym względem, nie pomyśli że nie ma szans (bo ogólnie rzadko myśli), podbije do niej i ją zdobędzie :D także nie ma co myśleć, tylko działaj byku

22

To nostalgiczne spoglądanie w kierunku Valverde przypomina mi przeciętnego nawalonego gościa który w środku nocy zatęsknił za dziewczyną która go wielokrotnie robiła w ch... i postanowił do niej zadzwonić i poprosić żeby do niego wróciła. Ludzie, jakie wyniki ponad stan za Valverde??? Jakie pudrowanie trupa przez Valverde??? Przecież na tą pseudo grę i 4-4-2 nie dało się patrzeć, jedynym który pudrował trupa był niejaki Leo Messi, który w pojedynkę wygrywał mecze. Kolejna sprawa - tytuły ligowe - czy przypominacie sobie w ostatniej dekadzie czy 15 latach słabszy Real i słabsze Atletico? Wygrywaliśmy tą ligę z kilkunastopunktową przewagą, tytuł w zasadzie mieliśmy pewny w styczniu/lutym bo Real i Atleti praktycznie co tydzień traciły punkty, a my męczyliśmy te zwycięstwa po 1-0, 2-1, itp... Więc owszem, solidność punktowa jest jak najbardziej okej, ale raz że my nie mieliśmy z kim tej ligi przegrać, a dwa że z takim składem to nie jest wielka sztuka męczyć zwycięstwa jedną bramką z Getafe, Levante, itp. Geniusz taktyczny pana Valverde widzieliśmy natomiast w Europie, gdzie najpierw szczęśliwie zremisowaliśmy na wyjeździe ze słabą wtedy Chelsea (Willian robił nas jak chciał i powinniśmy wtedy przegrać, remis po jedynej sytuacji w meczu po stracie obrońców pod polem karnym), potem w rewanżu geniusz Leo i pomoc Courtois. W ćwierćfinale z Romą pierwszy mecz zagraliśmy słaby, ale mimo to wygraliśmy jakością piłkarzy 4-1. Na wyjeździe co się stało wszyscy pamiętamy. Wspaniały geniusz trenerski nie potrafił dowieźć 3-bramkowej zaliczki ze średniakiem europejskim. Sezon później przeszliśmy Lyon (nie bez kłopotów w 1 meczu), następnie Man United (znów ten Leo Messi), następnie pamiętny półfinał z LFC (pierwszy mecz znów ten Leo Messi, a i w drugim Pulga był jedyną postacią która stanęła na wysokości zadania, zwłaszcza w pierwszej połowie). Skończyło się kompromitacją rzecz jasna, oczywiście Valverde nie ponosi za to 100% winy, a za ten konkretny mecz uważam że większość winy ponoszą nasi jakże silni mentalnie piłkarze, jednak fakt jest faktem że takiego frajerstwa w LM jak za jego kadencji to my nigdy nie mieliśmy. Z całym szacunkiem i wdzięcznością za zdobyte trofea, ale mam nadzieję że ten Pan już nigdy nie wróci do Barcelony jako trener i nikomu nie przyjdzie ten pomysł do głowy. Potrzebujemy trenera wizjonera typu Tuchel, który przyszedł w środku sezonu do Chelsea, która zdaniem poprzedniego trenera Lamparda miała słabych piłkarzy i "z taką kadrą nie miała czego szukać" (tak na marginesie widzę podobieństwo do pewnego rudego Holendra), a przychodzi Niemiec i robi z tą drużyną tytuł LM. Oczywiście wiem że nazwisko z topu jest nierealne na dzień dzisiejszy, ale błagam, nie kompromitujmy się jeszcze bardziej nazwiskami typu Jordi Cruyff, Ernesto Valverde, itp, bo już teraz z Barcelony została tylko marka i renoma, ale mam nadzieję, że szybko z tego wyjdziemy zamiast pogłębiać kryzys na wzór Milanu, Man United itp. Pzdr

3

@Mathew16 ten przyjaciel wbija Ci nóż w serce raz za razem już od dłuższego czasu. Ja bez wahania wjeżdżam grubo na Bayern, bo nie mamy najmniejszych szans, więc chociaż sobie osłodzę kolejny eurowpierdol :)

8

Djoko zmiażdżony, humor gituwa, można iść spać z uśmiechem na ustach :)

2

Jak djoko to wygra przez te bydło na trybunach to ja nie wytrzymie...

0

@MesQueUnClub_87 A ja to rozumiem. Trzeba się czymś cieszyć w tym smutnym jak pizda klubie...

0

@Avada Kedavra słabe prowo

1

https://www.facebook.com/100014113502183/videos/1879628782206916/

Jak to oglądam to chce mi się płakać z tęsknoty, takich highlightsów co Don Andres z jednego meczu to większość grajków nie ma przez całą karierę.

0

@Avada Kedavra widzę że świetnie się czujesz w roli członka armii pożytecznych głupków. Jakie przywileje? Przywilejami nazywasz oddanie skrawka wolności która de facto została bezprawnie odebrana?

4

@tobiasson92 jak można wgl wpaść na pomysł, że jakieś prawo unijne ma być wyżej niż Polskie??? Przecież to jakiś obłęd żeby pozwalać dobrowolnie obcym państwom narzucać jakie prawo u nas ma być...

0

@Tomek54321 nie przebiję, ale w miarę możliwości też obejrzę każdy :)

0

@Lewando ale z tą kadrą na wyżej niż top3 nie mamy żadnych szans, więc to jednocześnie cel minimum i optimum :)

0

@tbas no źle to wyglądało :)

4

Dzieciaki z Barcelony: Dest, Garcia, Araujo, de Jong, Pedri, Ansu, Demir. Na ten moment praktycznie wszyscy z nich pierwszy skład. Do tego dochodzi Mingueza, Gavi, Nico i Puig. To będzie ciekawy sezon. Nie mam żadnych oczekiwań bo olbrzymim sukcesem będzie top3 w lidze z takim składem, ale będę oglądał mecze z przyjemnością.

1

@Kgorecki2500 podobno problemem okazało się rozłożenie płatności na raty na 30 lat xd

1

@GeneralXavi podpisuję się rękami i nogami, dawno mnie nic tak nie ucieszyło jak pozbycie się tego szkodnika

0

@cubesnoop on był cienkiiii

0

@Chaoss był tragiczny, nie dało się na niego patrzeć, a nawet samo patrzenie było trudne bo chłop znikał w 90% spotkań.

2

@Gaucho @Zoker widziałem, ale totalnie się tym nie przejmuję, ten sezon i tak był spisany na straty po odejściu Leo i żaden Luuk nie jest mi w stanie zepsuć radości z pozbycia się naczelnego pozoranta i hamulcowego tej drużyny :) Poza tym to tylko wypożyczenie, a jako zadaniowiec może się sprawdzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?