0

@cudak321 Henry, Yaya Toure, Alexis, Zlatan, Villa

3

@Comentateiro nie muszę, osmieszasz się aż nadto za nas dwóch

4

@Comentateiro czyli hipokryta idący w zaparte. Tak myślałem.

0

@kombo13 dlaczego mnie wyzywasz od ograniczonych tylko dlatego że chce stosowania tych samych standardów dla wszystkich? Jedni ludzie którzy protestowali w obronie wolności osobistej mieli "autobus śmierci". Drudzy protestują w obronie mediów i już wirusa nie ma, nie widzimy nic złego, bohaterowie. Nie widzisz tutaj serio hipokryzji?

5

@Rewolucja123 Wielki VV, gość który wybronił nam Puchar LM w Paryżu ❤

7

Widząc te zdjęcia z pospolitego ruszenia na rzecz TVNu czekam z niecierpliwością na nagłówki w tejże telewizji, a także w wyborczej oraz na stronach lewicy pod tytułem "Manifestacje śmierci". Doświadczenie już w tym mają, także to tylko kwestia czasu kiedy dosadnie skrytykują tych nieodpowiedzialnych, nieempatycznych, nie robiących sobie nic z krzywdy drugiego człowieka ludzi.

5

@Comentateiro "Mogą być z tego dodatkowe zgony i ciężkie przypadki, ale nie można pozwolić na utratę fundamentów państwa demokratycznego." - mam do ciebie w takim razie pytanie: czy wolność zalicza się do fundamentów państwa demokratycznego?

0

@DonAndrzejos na jakiej platformie można zobaczyć całą Gomorre?

3

@DaPidejpi tęsknię za Panem Lionelem

0

Czy Ferran Torres to jest szybki i dynamiczny skrzydłowy jakiego potrzebujemy, czy kolejna 10 którą wepchniemy na siłę na skrzydło jak Coutinho i Griezmanna i będzie kolejny niewypał za gruby hajs?

0

@jedrek7000 gdzie można kupić noc kruka?

1

Nie zdziwię się jak Araujo będzie chciał odejść. W tej chwili dosłownie każdy projekt europejskiego klubu jest ciekawszy od Barcelony, a jak chce go taki Liverpool to chłop nawet nie ma się co zastanawiać. To i tak cud, że Pedri i Ansu przedłużyli umowy, chyba tylko dlatego, że to jeszcze młodziaki i nie wybudzili się ze snu spełnionego marzenia o grze w Barcy, które w nich zakiełkowało gdy akurat byliśmy na szczycie futbolowego świata. Jak się z tego snu obudzą to mogą zobaczyć, że z tej Barcy została już tylko historia. Ścieżka Milanu na ten moment to będzie dla nas najłagodniejszy scenariusz.

1

@Woland10 za to Barcelona to ma ławkę w choooj xD Dortmund parę dni temu przegrał z Bayernem o włos grając jak równy z równym, my dostaliśmy od nich trójkę bez gry, a spokojnie mogło być więcej. Z Sevilla mamy największe szanse, ale i tak na ten moment stawiałbym na nich. Atalanta ze swoim ofensywnym stylem gry przy naszej obronie również na chwilę obecną jest półkę wyżej. Zresztą, o czym my wgl rozmawiamy?! O Barcelonie która w 6 meczach z poważnymi rywalami strzeliła 2 gole (oba z najsłabszym Dynamem Kijów), która nie potrafiła przez 180 minut strzelić gola na maxa średniej Benfice, która z Bayernem nie potrafiła wyjść z własnej połowy... Ten zespół jest na totalnym dnie i pora się obudzić, nie jesteśmy faworytem nawet w Lidze Europy, będę mocno zdziwiony jak dojedziemy tam do półfinału, o wygranej nawet nie myślę, bo nie ma na to szans. Wystarczy, że wylosujemy Napoli w 1/16 i już nas tam nie ma. Jakakolwiek drużyna która siądzie na nas odważnie pressingiem ma z nami olbrzymie szanse, bo my nie umiemy strzelać goli. Nasi pomocnicy nie robią ani tego, ani nie dają piłek do przodu. Napastników nie mamy xD Także podsumowując - z czym do ludzi????

1

@Woland10 przecież my dostajemy ostro od każdej z tych trzech drużyn, a jeszcze jest West Ham który by również nas spakowal

3

@TheNekro94 Albo o tych co uwierzyli w "ostatnią prostą", lub "zaszczep się i żyj normalnie" :)

1

@Khajio zero zdziwienia, kto przy zdrowych zmysłach wybierze dzisiaj Barcelonę zamiast Borussii?

1

@Messibestplayerintheworld Nic nie ujmujac Gaviemu, bo chłopak wkłada całe serce i dałby się pokroić za ten klub, to jednak jego widok odbijającego się od praktycznie każdego zawodnika jest dość śmieszny w zestawieniu ze słowami Xaviego. Mega lubię chłopaka, szanuję za wkładanie głowy tam gdzie inny nie włoży nogi, ale na 11 takich piłkarzach to my konkurencyjnej drużyny nie zbudujemy.

0

@vlbmadridista nie no, nie przekonasz mnie, piłka w środek bramki, wiadomo że mocna i z dziwną rotacją ale to wystarczyło stanąć i wypiąstkować a nie się rzucać efektownie na notę w rezultacie nie trafiając w piłkę...

0

Z obecnego składu to na ten moment jedynie Ronald Araujo i Ansu Fati (zdrowy) są w stanie grać na najwyższym poziomie. Reszta składu jest do wymiany, poza młodymi jak Gavi, Nico, Pedri, choć oni również mają duże rezerwy, zwłaszcza w kreowaniu akcji podbramkowych i dostarczaniu goli/asyst. Wierzę też w Depaya jeśli przyjdzie prawdziwa 9, bo będzie mógł wtedy grać całkiem inaczej, a teraz się męczy niesamowicie. Szkoda że z tym Donnarummą nie wypaliło, wtedy byłem przeciwny, ale to co MATS wczoraj odwalił przy drugim golu to jakaś katastrofa. Frenkie również się cofnął w rozwoju od czasów transferu do nas, nie wnosi nic więcej niż Busquets. Generalnie to my w tej LE nie mamy moim zdaniem szans na zwycięstwo, bo tam takich drużyn jak Benfica będzie na pęczki, a może nawet lepszych z Borussią na czele. Weźcie teraz nas postawcie obok takiego Dortmundu właśnie. Przecież oni nas leją podobnie jak Bayern wczoraj...

1

Gramy bez bramkarza, w siatkówkę gra kurwa....

0

Komentarz usunięty

0

@brains Tak też nie, ale może czas zacząć stawiać twarde warunki komuś, kto póki co się kompletnie nie sprawdził, a pobiera ogromną pensję siedząc większość czasu w szpitalu... On przy byciu taką szklanką powinien się cieszyć, że ktoś chce mu płacić, a nie robić łaskę przy przedłużeniu, a my go jeszcze głaszczemy po główce... Gość ma wywalone jajca co widać po jego notorycznym spóźnianiu się na treningi/eventy klubowe, a my się go będziemy prosić żeby łaskawie chciał u nas zostać. Dla mnie nic już z gościa nie będzie, talent ogromny, ale co z tego skoro chłopak zagra 1-3 mecze i znowu wypada na 3 miesiące... Może sam ma tego świadomość i chce podpisać ostatni dochodowy kontrakt w takim Newcastle na przykład, bo potem może się nie znaleźć już nikt kto da się na niego nabrać.

0

@Gaz Z jednej strony się zgadzam, zwłaszcza z Garcią, który jest bardzo przeciętny, z drugiej strony oddał takiego Sane, a poza tym w kadrze ma Sterlinga, Mahreza, Grealisha na skrzydła, więc Ferranowi ciężko o grę tam.

1

@BorzyKrzys Laporta, winycj pompuj ego tego przygłupa, na pewno zejdzie wtedy z oczekiwań xd

1

@norbi77 nie ma żadnej różnicy w zarażaniu pomiędzy zaszczepionym a niezaszczepionym, tylko że ci co to zrobili nigdy nie przyznają Ci racji bo wyjdzie na to że nie mieli racji i zrobili to praktycznie na darmo (nie licząc osób starszych).

3

Muller przestań mi Barcelonę prześladować! Ja tu miałem nadzieję na jakiś rezerwowy skład Bayernu i że z cichego ich dopadniemy, a wychodzi na to że będą chcieli zrobić z nami pokaz siły xD

0

@Dankhog No moim zdaniem tak, i to nawet jeśli weźmiemy występ Dembele z Benficą i dzisiejszy Abde.

1

@PartidarioCatalan @KrwawiaceoczyVEB zgadzam się z Wami, natomiast ogólnie lepsze wrażenie póki co robi na mnie Abde niż Dembele, wiem że chłopak zagrał drugi mecz, ale wydaje się konkretniejszy w tych dryblingach, a nie jeździec bez głowy i pomyślunku jak nasz roztargniony Ousmanek ;)

15

Kilka wniosków po meczu:
- Abde > Dembele
- Araujo to dzikus z potencjałem na najlepszego ŚO na świecie, byle się znowu zaraz nie połamał
- Mingueza z powrotem do rezerw poproszę
- Sędzia niewątpliwie pomógł z ręką Pique, ale z drugiej strony dla mnie czerwona dla Parejo bezdyskusyjna na początku meczu
- Memphis i Cou mam nadzieję że tymi bramkami odbudują pewność siebie bo bardzo potrzeba teraz ich dobrej gry
- Frenkie 1 połowa top, powinien mieć 3 (?) asysty, druga paździerz straszny. Ciekawy przypadek
- Gavi jest dla przeciwników niczym hemoroid w tyłku, wsadza głowę tam gdzie większość by nogi nie wsadziła, szanuję opór

0

@DonMatteo901 ale bydło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?