1

@kuz Ja kupiłem ostatnio w Decathlonie za 280 zł zajebiste buty, w których w sobotę zdobyłem Rysy i jestem z nich mega zadowolony. Pamiętaj, że buty w góry muszą mieć sztywną podeszwę. Jeśli będziesz w Decathlonie to przymierz sobie buty za 280 zł, takie czarno-zielone, wodoodporne, marka Solognac. Może nie są to najwygodniejsze buty jakie miałem, ale bardzo porządne. Polecam.

0

@DonMatteo901 Bardzo możliwe, ekspertem co do tej sprawy na pewno nie jestem, ale znam wersję wg której zapadło słowne porozumienie pomiędzy panami, zostało nawet wrzucone zdjęcie na sociale Wisły że młody przedłużył kontrakt, po czym Buksa się z tego wycofał i złamał dane słowo. Jeżeli znasz tę historię od innej strony to chętnie się dowiem :)

1

@Criss18Barca Jak City dopłaci to proste że tak

1

@DonMatteo901 Ktoś dał Ci słowo, a potem się okazało że Cię okłamał i się z niego nie wywiązał. Podajesz mu rękę, czy nie? Bo ja nie.

0

@Worny Saul nie wypada tutaj wcale źle, weźmy też pod uwagę, że grał w dużo bardziej defensywnej drużynie.

1

@Vebrol Ja też się cieszę, że odchodzi, nigdy go nie lubiłem, nigdy tu nie pasował.

28

Wymiana GriezmannSaul + dopłata 30-40 mln ze strony Atletico. Każda inna opcja to będzie absolutna kompromitacja niczym za czasów Bartomeu.

1

@szkutnik91 czyli oddajemy lepszego piłkarza za gorszego i mamy z tego 1 mln????? (chodzi mi o to, że skoro Antek godzi się na 13mln rocznie w Atletico, to czemu miałby się nie zgodzić na taką obniżkę u nas)

0

@Objectivo często trzeba wymieniać ostrze na nowe?

4

Bardzo szanuję pana Dariusza Szpakowskiego, ale trochę mnie śmieszą doniesienia, iż ma on żal do internautów za zbyt krytyczne ocenianie jego pracy. Przepraszam bardzo, ale on nie komentuje ósmej ligi mistrzów, tylko mecze największych piłkarskich rozgrywek jak Liga Mistrzów, MŚ, czy EURO. Nie mieści mi się w głowie, jak komentator z tak bogatym doświadczeniem może mylić Messiego z Maradoną, czy po prostu mylić nazwiska (czy nawet drużyny/kraje biorące w nim udział!) zawodników po kilka razy na mecz. Poziom jego komentarza jest niestety obiektywnie słaby i nie przystoi do finału tak prestiżowych rozgrywek. Wydaje mi się, że pan Dariusz nie jest na bieżąco z piłką, tak jak na przykład Mateusz Borek, co widać było już od kilku lat przy okazji Misji Futbol, gdzie nigdy nie miał nic ciekawego do powiedzenia, powtarzał tylko zazwyczaj te same frazesy lub przytakiwał reszcie mejwenów. W dodatku jego współkomentatorem jest Andrzej Juskowiak, który również nic nadzwyczajnego nie wnosi, a wręcz działa usypiająco na widza. Konkluzja jest taka, że w mojej opinii pan Dariusz, z całym szacunkiem, jest sam sobie winien tego odsunięcia na boczny tor, na samym nazwisku i uznanej marce nie da się jechać cały czas. Mam wrażenie, że skoro czas leśnych dziadków, jak Jan Tomaszewski, Jerzy Engel, itp jako ekspertów w studiu TVP się skończył (i bardzo dobrze), tak samo czas na zmiany na stanowiskach komentatorskich i oddanie ich w ręce takich ludzi jak wspomniany Borek, Rafał Wolski, czy Jacek Laskowski.

9

@adambądkowski93 Wyszło po karnych jaki kraj jest najbardziej rasistowski, kiedy obrażali własnych piłkarzy właśnie na tym tle. Jak zestawimy to z hipokryzją klękania i jeszcze nagonki na tych, którzy ośmielili się tego nie robić, wygląda to bardzo groteskowo :)

1

Rozumiem, że Atletico dopłaca nam jakieś 50 mln do tej wymiany?

0

@Piotr,1985 ja myślę, że powinni pójść za ciosem i poprosić o powtórzenie półfinału, który przeszli tylko dzięki karnemu, którego nie było...

0

@adambądkowski93 Damsgaard za Hojbjerga, Kane za Lukaku i moim zdaniem idealna XI

77

@Janiama Dalej brniesz w ten bezsensowny tok myślenia? Wszyscy płacimy obowiązkowe składki zdrowotne, więc pomysł zostaje obalony w sekundę, a poza tym nie mieszkamy na szczęście w Korei Północnej i każdy może decydować za siebie (jeszcze).

0

@koksik2700 Jakbyś śledził doniesienia o sytuacji finansowej naszego ukochanego klubu, to wiedziałbyś, że nie możemy go podpisać ze względu na FFP i limity płac. Najpierw musimy zejść z pensji i sprzedać, żeby znalazł się hajs na kontakt Leo.

0

@Bykunn No to znaczy, że się nie sprawdzają. Nic poza tym. To chyba nie takie trudne do zrozumienia, co? Dobra, nie chce mi się, w tym temacie jesteś większym betonem niż PZPN za kadencji Grzegorza Laty.

3

Komentarz usunięty

0

@Bykunn No to coś słabe te Twoje informacje, skoro nawet w poście który komentujesz się one nie sprawdzają.

0

@Bykunn A co obawiasz się czegoś? :)

3

@NaFazieHitman No cóż. Lepiej późno niż wcale. Brawo Borys!

0

@masq Ja mam pomysł. Zacznijmy w końcu żyć normalnie, bo podejmowane przez nas działania są totalnie niewspółmierne do zagrożenia. Choroby i wirusy na świecie były, są i będą zawsze. Czas skończyć raz na zawsze z tym panikarstwem.

0

@Bykunn Jak tam byczku? To nie ty przypadkiem pisałeś i brnąłeś w zaparte że szczepienia "od zawsze" chronią przed zarażeniem??? Może powstawiam screeny z naszej (i nie tylko) wymiany zdań w tym temacie? Będzie jeszcze śmieszniej niż po twoim żarciku o mlm (swoją drogą strasznie czerstwym, aż musiałem popić).

0

@tristan87 Żart.

1

@Deviler czekaj czekaj, jaką ZP? Za co? :D

0

@LUPR no spoko tylko że ona powiedziała jeszcze inaczej niż Ty i ja :D żeby chociaż skorzystała z tego translatora to by nie było takiej tragedii

0

@LUPR a wg mojego szwagra który jest Duńczykiem wymawia się "Dilejni"

0

@michaleu akurat studio TVP poza tą babą stoi na bardzo wysokim poziomie moim zdaniem

0

@Colon slabo oglądał jak mówił że Ragnar był Królem Danii xd

2

Ta kobieta w tvp od analizy to porażka totalna. I ten "Delejn" xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?