2

Budzę się, sprawdzam neta, a tu Griezmann nie jest już piłkarzem Barcelony. Czy ten dzień mógł się zacząć lepiej? Zdecydowanie nie. To będzie wspaniały dzień :)

0

@SuperPatsonFCB a to przepraszam :D

1

@SuperPatsonFCB w jakiej formie? xd 3 mecze 0 goli, 0 asyst, 0 stworzonych szans to ta forma? xd

3

A już się cieszyłem że nigdy więcej nie zobaczę naszego świetnego defensywnego napastnika w naszej koszulce...

4

Jak już znowu mamy się kompromitować to szkoda że nie Prince Boateng

0

@Witekk10 Laporta: a ch.., puszczę Messiego

0

@amanter Czyli można z tego domniemywać, że Laporta ich wydymał

2

@Peszko07 Pan Prezydent Andrzej Duda z niebywałym RiGCZEM.

0

@Pawelec7 od dawna powtarzam że moim zdaniem trzeba go dać do rywalizacji z Albą na lewą obronę

1

Do czego to dochodzi że oglądam transmisję z szachów zamiast meczu Barcy, bo ta jest bardziej ciekawa na ten moment niż mecz...

0

@Kapitan hawk ...i nowa fryzura lub innego rodzaju przypajacowanie :)

1

Skoro taki Pjanić jest przyspawany do ławki i Koeman mówi otwarcie ze woli grać młodymi niż nim, to może warto zacząć robić to samo z Griezmannem?

0

@agaFCB z tym wielkim nazwiskiem to też bym nie przesadzał

2

@Arnold1234 obiektywnie Brait gra beznadziejnie, czego kwintesencją jest faul w ataku przy próbie dryblingu (xD) oraz podniesiona piłka do Depaya który gdyby dostał normalnie do nogi miałby bardzo dobrą okazję.

0

Depay gra 3 mecz w Barcelonie i w ogóle tego nie widać bo jest po prostu dobrym piłkarzem i pokazuje swoją normalną wersję. A ryży gra tutaj trzeci sezon i dalej jest tragiczny. Bo jest po prostu słaby i przehajpowany. Oby się stąd wyniósł jak najszybciej, za cokolwiek, byle nie trzeba było go więcej oglądać bo mi wystarcza sam jego widok żeby sie zacząć gotować.

0

@Roni/VEB zapewne masz rację

0

@kamiVeB bo jest słaby

0

Myślicie że uda się kiedyś sprzedać za cokolwiek tego nieudacznika z kucykiem, czy raczej odejdzie za free po wygaśnięciu kontraktu?

1

Baletnica OUT. Ileż można czekać na choćby pół dobrego zagrania. Nawet kopiący się w czoło Brait daje więcej, przynajmniej próbuje.

0

@AlvaroHanso pijany lub niespełna rozumu

0

@Kgorecki2500 szczerze mówiąc to nie jest żaden argument dla szejka, mają tam tyle siana że mogliby spokojnie sobie pozwolić na zostawienie go jeszcze na sezon i nie zarobienie na nim.

Edit. A Neymarowi czy komuś z tych co wymieniłem też przypadkiem nie został rok kontraktu kiedy chcieliśmy ich kupić?

3

To jest bardzo ciekawe, że kiedy my chcieliśmy kogokolwiek z P$G, to nie było najmniejszej opcji - Thiago Silva, Marquinhos, Verratti, potem Neymar. Tymczasem kiedy Real zgłasza się po ich największe aktywo za jakie uważam Kyliana, to sobie negocjują, fajnie jest i zapewne Ymbappe trafi do Madrytu. A my w tym czasie dalej będziemy straszyć na lewym skrzydle potężnym Duńczykiem co nie umie dostawić do pustej bramki z 5 metrów.

0

@Pawlak1992 dla mnie Magnus to GOAT, ale tak jak napisał @mekston duża w tym zasługa technologii do której ma dziś dostęp. Ze starszej generacji bardzo lubię i cenię również Kasparowa, Fischera oraz Tala.

0

@DaPidejpi Łezka się w oku kręci

1

@kremowka2137 Patrzysz krótkowzrocznie. Szczepionki zostały kupione raz, a jak powszechnie wiadomo, potrzebne będzie odnawianie szczepienia co pół roku/rok. Więc zachęcanie/przymuszanie ludzi do szczepień jest jak najbardziej w interesie koncernu, gdyż jak procent wzrośnie, to oni w przyszłości więcej zarobią. Żelazna logika :)

0

@Kusco15 "po bramce na 7:2 wiedzieliśmy już, że nie wygramy tego spotkania"

0

@BARCA171 ja też będę zawsze za Barcą, ale takie jest moje zdanie że jeszcze długo nic poważnego nie wygramy, choć obym się mylił. A jak my mamy nic nie wygrywać, to będę kibicował Leo, bez względu na to gdzie gra.

0

@neymarjr_143 Założysz się, że w tym sezonie nie wygrywamy ani ligi ani LM? Bo moim zdaniem nie mamy żadnych szans bez Leo, nawet z nim nie dawaliśmy rady przez ostatnie 2 lata.

23

Najszczerzej nienawidzę P$G, ale skoro my i tak nie mamy na co liczyć przez następnych kilka lat, to życzę Messiemu dwóch LM z rzędu, 7 i 8 Złotej Piłki i zostania bezapelacyjnym GOAT-em, tak żeby nawet najbardziej zatwardziali psychofani Ronaldo musieli to przyznać.

2

@Janiama ale ogólnie mamy najlepsze Igrzyska w XXI wieku, trzeba się cieszyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?