0

@Chaoss I bardzo dobrze. GO TO HELL!

0

@osa91 Dokładnie, gdzie oni się mogą poskarżyć? Do Jowisza? Nawet jeśli trafi to do jakiegoś sądu to powinno być z automatu ignorowane i nawet nierozpatrywane, jeśli tylko pochodzi od strony rosyjskiej.

22

@Kgorecki2500 Niemcy weto z miejsca ku chwale swoich sojuszników.

8

@Pawel13sz Środek obrony Araujo i Koulibaly. Przecież to byłby mur nie do przejścia :O

1

@michal26 Zgadzam się, pseudosankcje + nakładki na profilowe. A tyle było gadania, że będą sankcje takie jakich Rosja nie widziała. Powoli trzeba myśleć o tym jak nam się Putin będzie chciał dobrać do dupy, bo widząc te śmieszne reakcje zachodu, można przypuszczać że w naszym przypadku wcale nie zrobią wiele więcej, mimo że jesteśmy w NATO i UE. Historia już pokazała ile warte są sojusze.

1

@Zoker bardzo proszę o oznaczanie :)

0

@kubaa2002 bez argumentów to i bez komentarza :)

0

Komentarz usunięty

0

@jeyx77x Przeczysz sam sobie zaledwie w jednej linijce tekstu - to już osiągnięcie :D Piszesz o micie o kontuzjach, po czym zaraz piszesz, że ma ich dużo :D A czy rzeczy które później wymieniasz o ściganiu się, skakaniu itp, to nie są przypadkiem podstawowe rzeczy które robi się w życiu sportowca? Chłopak biega sprintem i skacze - WOW, no niesamowite, może w takim razie niech zmieni dyscyplinę na szachy idąc tym tokiem myślenia

0

@kubaa2002 xD co ma jedna sytuacja do tego, że gość ciągle łapie jakieś kontuzje? Piszesz mi dzieciaku o myśleniu a sam stosujesz gównoargumenty.

0

@kubaa2002 no tak by pewnie było, ale co w związku z tym?

10

@Messibestplayerintheworld nie dziwne że po tych wszystkich latach chłopak ma traumę

0

Araujo jak się nie połamie przynajmniej raz na dwa mecze to chyba chory jest. Dzik, ale straszny szklaniak.

0

@pax no ale skoro tak płaczą że przez pisiorów Polska nie dostanie pieniedzy to jak wytlumaczysz fakt że fundusz odbudowy przeszedł głównie głosami pisu, a z ko poparł to jeden członek na 130? W tym wypadku wstrzymanie się od glosu jest równe glosowi przeciw.

4

Ostatnio był tu wychwalany Tusk za swój filmik o paletach z eurasami, a dzisiaj się dowiaduję, że Platforma czyli partia której, przypominam, Donek jest przewodniczącym, głosowała przeciwko budżetowi odbudowy xDDDDD Sam początkowo dałem się nabrać i zgadzałem się z treścią jego filmu, natomiast na koniec i tak wyszło jak zawsze, czyli że ryży kłamie w żywe oczy i wygaduje tylko populistyczne hasełka pod publiczkę. Wyjątkowy hipokryta, lata lecą a to się nie zmieniło nic a nic.

1

@kamyk_23 jak nie lubię ryżego to tutaj podpisuję się obiema rękami i trzema nogami

1

@BART97 rodzynki solo - top. Rodzynki w serniku - bleeeeeeeeeeeeeeeee

0

@Katalończyk 99 mimo wszystko jednak boisko strasznie daleko, choć panoramka miasta robi robotę

0

@Nazio87 na ps4 jest?

3

@Nano22 fejk, Mateu Alemany się nie myli

0

@VALERON Fakty? xD No to proszę, przeanalizujmy te "fakty":

- "typowy przedstawiciel tak pogardzanej polskiej karuzeli; trenował już z połowę klubów w lidze bez ponadprzeciętnych rezultatów" - to że trenował z połowę klubów to prawda, ale czy 2 mistrzostwa Polski, Puchar i 2 Superpuchary to są przeciętne rezultaty? 90% tej pogardzanej polskiej karuzeli nie zdobyło nigdy żadnego trofeum.

- "Oczywiście z każdego klubu rzekomo zwalniany niezasłużenie, mimo że np. w Jagielloni miał gorszą średnią punktów niż wybitny trener Hajto, a w Niecieczy za ostatnie ~dwa miesiące pracy był ostatni w tabeli (ale wiecie hehe używa dronów na treningach i wie którą nogą lepiej kopie rywal)" - ciężko się odnieść, bo to subiektywna opinia, że "zwalniany rzekomo niezasłużenie", podany jest przykład jakiegoś krótkiego epizodu w Jagielloni i Niecieczy (xD), nie chce mi się analizować jak to było w innych klubach, ale nie od dziś wiadomo że prezesi polskich klubów (może teraz poza Lechem), nie mają absolutnie żadnej koncepcji długofalowej budowy drużyny i zmieniają trenerów jak rękawiczki jak przegrają 2-3 mecze. Dla mnie mistrzostwo z Legią i Zagłębiem, czy PP z Lechem są dowodami na to, że Czesiek zna się na swojej robocie.

- "Przepracowanie dłużej niż 1,5 roku w jednym klubie jest dla niego nieosiągalne od 2006 roku, bo oczywiście wcześniej prawie zawsze zdąży się ze wszystkimi pokłócić i wg mediów zawsze winni są źli właściciele XD" - to już po części skomentowałem powyżej.

- "Ohydna propaganda medialna robiąca z niego najlepszego polskiego trenera, uniewinniająca go ze wszystkiego, choć niemal żadne wyniki pracy tego nie potwierdzają. Trenerzy jego pokroju bez wsparcia mediów kończą w 1 lidze" - no i to jest właśnie ohydny wysryw. Jaka propaganda, chłopie? xd Propaganda to jest teraz antymichniewicz, 711 itp, gdzie ten trener jest gloryfikowany? Czytasz coś wgl? Oglądasz? I jeszcze to, że "żadne wyniki pracy tego nie potwierdzają" - no niezła odklejka. Tytuły wymieniłem powyżej. Chyba wystarczy żeby obalić ten gównoargument.

- "Nie działa to wyłącznie w jedną stronę (tj. media nie robią tego wbrew niemu), co oznacza, że samemu cynicznie wykorzystuje medialne manipulacje i kolesiostwo do robienia sobie dobrego pijaru" - na to już wgl szkoda klawiatury, obrzydliwe i tendencyjne, zero przykładów, zero poparcia w faktach.

- "Bezmózdzy fani zdołali nawet łyknąć kit, że awans do rozgrywek LE to wielkie osiągniecie, mimo że nikt nigdy wcześniej go w tych kategoriach nie traktował - raczej było to absolutne minimum dla mistrza Polski; nawet zostawienie Legii prawie w strefie spadkowej traktują wyłącznie jako winę Mioduskiego (!!!) bo m.in. nie kupił mu piłkarzy pod jego taktykę (jak wiadomo norma w Ekstraklasie xD)" - jeden z moich faworytów. Tak, awans do LE w tamtym momencie, z tamtym składem i z takimi rywalami to WIELKIE osiągnięcie czy ci się to podoba czy nie. "mimo że nikt nigdy wcześniej go w tych kategoriach nie traktował - raczej było to absolutne minimum dla mistrza Polski" chłopie, o czym tu jest wgl mowa?! Przypomnij kiedy Legia ostatni raz wcześniej grała w fazie grupowej LE, skoro to taka norma???? Może przypomnij sobie z kim odpadała w żałosnym stylu w poprzednich latach? "nawet zostawienie Legii prawie w strefie spadkowej traktują wyłącznie jako winę Mioduskiego (!!!) bo m.in. nie kupił mu piłkarzy pod jego taktykę (jak wiadomo norma w Ekstraklasie xD)" - dla mnie osobiście więcej winy mimo wszystko ponosi Mioduski który fatalnie zarządza klubem i nie stworzył odpowiedniej kadry, ale uczciwie trzeba przyznać że trener też ponosi odpowiedzialność za strefę spadkową.

- "W ciągu ostatnich 15 lat jego jedyny sukces w seniorskiej piłce to mistrzostwo z Legią, które wygrał też jakiś powszechnie wyśmiewany chłop trenujący wcześniej drużynę kobiet i nikt nie pamięta już jego nazwiska (dorzucił Puchar Polski), albo Vuković, który wcześniej nie trenował żadnej drużyny jako pierwszy stały trener" - Akurat w tym roku mija 15 lat od jego mistrzostwa z Zagłębiem, więc to obrzydliwe kłamstwo, ale całkowicie nieprzypadkowo użyte, ponieważ 2 tytuły to już by średnio pasowały do narracji ;) ktoś kto stworzył ten wysryw nawet nie zrobił 30- sekundowego researchu

- "W tym czasie ponadprzeciętne wyniki w lidze zdążyła osiągnąć masa trenerów polskich i zagranicznych uważana co najwyżej za totalnych przeciętniaków, ale dla Michniewicza to zadanie okazało się zbyt ciężkie - żadnego choćby finału Pucharu Polski czy awansu do europejskich pucharów przez tyle podejść" - masa trenerów polskich???? To bardzo proszę, skoro taka masa tych trenerów, o wskazanie co najmniej pięciu nazwisk z tej hordy niesamowitych menadżerów, którzy mogą poszczycić się większymi osiągnięciami. Poza tym co to jest wgl za zwrot "ponadprzeciętne wyniki" i co on ma niby udowodnić? Czysto subiektywnie ktoś sobie z dupy stwierdził że masa trenerów osiągała lepsze wyniki od Michniewicza nawet tego nie sprawdzając, a ty to bierzesz za fakty xD

- "Praktycznie nigdy nie potrafił wyprowadzić swojej drużyny z kryzysu, jego praca to zawsze równia pochyła" - kolejne kłamstwo. Pierwszy przykład z brzegu - Legia Warszawa. Przyszedł, zrobił postęp z drużyną będącą w kryzysie, zdobył mistrzostwo. Gdzie tu równia pochyła od startu?

- "- Zostawił kadrę u21 w trakcie eliminacji dla klubu (casus Sousy)" - jeśli to jest dla ciebie casus Sousy, to naprawdę mi cię szkoda. Sousa uciekł z dnia na dzień informując że chce sobie zerwać umowę w momencie kiedy miał się szykować do baraży. Michniewicz odszedł z kadry u21 w porozumieniu z Bońkiem, w momencie gdzie do końca eliminacji zostały 2 spotkania, w momencie kiedy te 2 spotkania NIC nie zmieniały w kontekście wyniku końcowego. Serio nie widzisz różnicy? Co za debil to pisał...

- "Niejasna przeszłość związana z 711 połączeniami z „Fryzjerem”, od samego początki cyrki wobec dziennikarzy pytających o tę sprawę" - obejrzyj sobie hejtpark, nie chce mi się do tego odnosić. Dla mnie to śmiech na sali, że na siłę media próbują zrobić z Michniewicza przestępcę, gdzie nigdy nikt mu niczego nie zarzucił ani tym bardziej nie udowodnił, w sprawie zeznawało tysiące ludzi i nikt nie powiedział na niego że ten zrobił coś złego. Ciekawe dlaczego. I jeszcze "cyrki wobec dziennikarzy" - jakbyś się czuł, kiedy w kółko pytaliby się ciebie dziennikarze na oczach całego kraju na przykład "jak to było zgwałcić dziewczynę 18 lat temu?", a ty byś nie miał z tym absolutnie nic wspólnego? Nie wkurzałoby cię to? Para by ci leciała z uszu na samą myśl o tym.

Podsumowując, przestań rozsiewać głupoty.

0

Komentarz usunięty

0

@VALERON jeśli uważasz że ten wysryw jest celny, to współczuję

97

No i to nie są wygórowane oczekiwania, w obronie jest równie ważną postacią co Fati w ataku, czy Pedri w pomocy.

0

@GeneralXavi Pezet, Sokół, Quebo, stary VNM

1

@ChessInfo Dramat, tym bardziej że na własne życzenie, a "już Chelsea witała się z gąską"...

1

@Hubsao Busi za nich nadrabia

0

@Pogba skończyłem czytać po "Tusk bronił Polaków"

1

@doc a niech go biorą w pi**u

0

@szela1899 szkoda że piłkarsko nie ma ku temu żadnych podstaw, bo jest słaby. Ja ten jego cały mental odbieram podobnie jak wysryw Griezmanna swego czasu jak powiedział że siedzi przy jednym stole z Messim i Ronaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?