skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
@LaRoja Wolę zapłacić te 50 zł więcej na baku i widzieć jak rosyjska gospodarka idzie do piekła. Dla mnie dobry deal. My niestety też musimy zapłacić cenę za te sankcje i ja z takiego założenia wychodzę.
1
@Kgorecki2500 Złoto :D Specjalna operacja mająca na celu denazyfikację gospodarki federacji rosyjskiej, czyli usunięcia z niej wszelkich możliwych elementów zgniłego, ohydnego Zachodu.
0
@Dawid_J a to Charków kiedykolwiek był podbity?
3
Jestem prostym człowiekiem. Świeże bułeczki, śniadanko, kawusia i pan Jarosław Wolski na yt :)
0
@Bykunn oczywiście masz rację, że musi być wsparcie lotnictwa i z tym się z tobą zgadzam. Natomiast nie możesz pisać o prawdopodobnie najbardziej dokokszonych czołgach na rynku że są bezużyteczne. I nie wiem czy wiesz, ale te czołgi to w zasadzie mieliśmy klepnięte już dawno, tylko teraz masz powiedzmy "oficjalkę". W każdym razie następny krok to musi być inwestowanie grubo w obronę przeciwlotniczą, przeciwrakietową oraz właśnie lotnictwo.
0
@Bykunn widać że nic nie wiesz kompletnie o armii skoro twierdzisz że czołgi są bezużyteczne xD
0
@tom9001 o jedną parszywą bestię mniej
1
@macio_944 pies...
4
@Mati90fcb cytując Najmana: "co ty pierdolisz człowieku?"
33
@The_Man od zawsze tylko Pepsi
0
@Gomess proszę niech to się wydarzy
0
@kewin przecież te ich odwolanie to nie powinno nawet zostać przyjęte i rozpatrywane, tylko po prostu zignorowane
0
@iniesta44 odbili to lotnisko? :O
12
@tristan87 nie ma dowodów, że Laporta wie o 1xbet jako sponsorze Barcelony xD
4
@Azi jakie to jest ruskie ścierwo...
0
@Kengo szanuję, ale rygor :O
5
@kuz dba o to po prostu zeby zmieściły się w drzwiach bo chłop ma problemy z przemieszczaniem się
0
@Nazio87 w rmf też dziś o tym mówili
2
@Kondziubarca rozkład jazdy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@rasta212 jesteśmy u siebie więc to chyba nie problem że możemy każdego przesłuchać. Przepuszczajmy, ale weryfikujmy podejrzane przypadki. Zresztą co ja tobie tłumaczę. To oczywiste że swołocz spod granicy z Białorusią przed którą dzielnie się nie ugielismy teraz została przerzucona na granicę z Ukrainą i wykorzystuje tą sytuację.
1
@Przemek2323 ja bym powiedział że nie 6 lat a dużo dużo więcej
9
@ChessInfo brawo Griszczuk, tym bardziej powinni tam w środowisku szachowym zlinczować karjakina.
1
@Barca1992 chirurg plastyk ;)
0
@rasta212 Np brać ich na jakąś kontrolę, przesłuchać, zapytać po co tu przyjechali, skąd, w jakim celu, co tu będą robić, gdzie tu będą mieszkać, itp. Wiem że nie Ty pracujesz ale skoro Twój kolega to może pytałeś lub masz taką możliwość.
2
@rasta212 to nie mogą wpuszczać, a za 10 metrów wyłapywać podejrzanych ciapatych typów z turbanami na głowach i ich jakoś weryfikować?
1
@Survier oczywiście że robią po cichu i bardzo dobrze że Vateusz tak mówi, nie możemy sobie pozwolić na jawne wspieranie sił powietrznych wroga ruskich, musimy palić jana i cieszę się że to robimy, bo to wcale nie było takie oczywiste patrząc jakie głupki są u władzy.
2
@Kamiloza91 teraz nie pójdzie, ale za jakiś czas na pewno
7
@AllBundy Nie, nie pcha Polski w gips, bo Rosja i tak prędzej czy później będzie próbowała nas najechać. Czy byśmy teraz nie pomagali Ukrainie, czy to robimy - nie ma to znaczenia, za to pokazujemy Zachodowi że jesteśmy lojalnym sojusznikiem, że można na nas liczyć i podnosimy szansę na to że w razie ataku ktoś nam pomoże.
0
@Emhyr a to chyba że tak