skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@osa91 wyjaśnisz o co chodzi z tymi cyferkami? :D
0
@marcin62 zatrzymaj się morra :D
3
@koksik2700 fajnie, natomiast zdecydowanie większa klasa to Griezmann, który zerwał umowę z Huawei po tym jak wyszło na jaw prześladowanie Ujgurów przez Chiny. NIE MA DOWODÓW, ŻE ROBERCIK WIEDZIAŁ o tym wtedy, ale jeśli wiedział to mega słabo.
0
@Mads coś tam walczą chłopaki
2
@Kgorecki2500 dla mnie najlepszy ten ziomek w czapce
1
@escarabajo plan super, trzymam kciuki żeby kiedyś się udało :)
7
@osa91 gwarancje Rosji co do bezpieczeństwa są nic nie warte. Wystarczy przypomnieć memorandum budapesztańskie.
1
@VamosGirl Ja bym kacapom wgl nie ufał, widzą że dostają w trąbę, straty mają już pewnie 100x większe niż zakładali, więc łaskawie mówią zagarniemy wam pół kraju, drugie pół zostawimy rozwalone do gołej ziemii, a za parę lat jak zbierzemy siły to was skończymy. Oby Ukraina się nie dała wydymać.
1
@escarabajo Czy ja wiem czy to mało, nie tak dawno byliśmy właśnie w Tajlandii na 2 tygodnie, wszystko organizowaliśmy sami, ale na niczym nie oszczędzaliśmy (hotele, jedzenie, wycieczki, atrakcje, itp) i wyszło nam jakieś 11500 zł. Nie wiem jakie są realia w Ameryce Północnej, ale myślisz że 15k przy zorganizowaniu też wszystkiego samemu to serio będzie mało?
0
@Shadow23FCB nie chcemy właśnie all inclusive bo wytrzymamy tak max 3 dni, szukamy czegoś takiego jak Tajlandia gdzie masz chill a jak chcesz to jest masa rzeczy i atrakcji do zwiedzania
0
@escarabajo w Hiszpanii i Włoszech byliśmy, ogólnie Europa wszędzie prawie taka sama jak dla nas, więc chcemy coś egzotycznego bardziej :)
0
@Kluivert_P najlepiej to jedno i drugie, coś jak w Tajlandii
0
@hank_moody dołączam się do pytania
48
@Kengo ten Sekulski dołożył do pustej a cieszynka jakby to on przedryblował pół boiska xD tu od razu powinien biec do pana Rafała i się nisko pokłonić :D
0
Podróż poślubna, minimum 2 tygodnie, budżet max 10-15k. Najlepiej jakiś drugi koniec świata typu Tajlandia (byliśmy). Myśleliśmy teraz o Meksyku/Karaibach. Ktoś może coś polecić?
0
@FC1899Barca panie Alemany jest sprawa do załatwienia
2
Brawo drużyna, ważne 3 pkt! Nie ma co patrzeć że to Elche, bo na boisku postawili mega trudne warunki i było ciężko, przegrywalismy do przerwy i odwrocilismy wynik, nawet Stegen w 2 połowie obronił dwa trudne strzały. Jest git!
0
@Messiah10 hahaha Spejson
0
Dest, Adama, Luuk na boisko jak najszybciej!
1
Xavi dawaj Luuka za Aube, on to dla nas wygra
0
Jak poleci w bramkę to 2 goli już nie odrobimy
5
Ferran za Gaviego, Dest za Alvesa obowiązkowo
0
@Qexi co nie zmienia faktu że to powinien łatwo obronić. Courtois by to złapał w zęby.
0
Pedri kryminał, dramat, jak można coś takiego odjebać... A ter Stegen tylko pokazuje że musi odejść, dość tej fuszerki, chłop mógł mu strzelić tylko w jedno miejsce, strzał z mega ostrego kąta, dobiegajacy Alves na wslizgu, on tam powinien stać i to złapać w zęby A nawet nie był blisko.......
3
Frenkie 3 dni przed strzalem wiadomo było co zrobi
0
@NaFazieHitman ona już trwa.
1
@DonMatteo901 hahahah przecież tam nic nie było :D
1
Skończyłem właśnie czytać książkę Bartosiaka i Zychowicza "Nadchodzi III wojna światowa". Pochłonąłem na dwa razy. Serdecznie polecam każdemu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Zaczyna się robić bardzo dobra sytuacja w lidze. Wygrywamy jutro i wskakujemy na 3 miejsce, a jak wygramy zaległy mecz to tracimy już tylko 4pkt do drugiej Sevilli. Wicemistrzostwo po takim początku sezonu to byłby olbrzymi sukces, przypominam że jeszcze w listopadzie martwiliśmy się o to czy w ogóle skończymy w top 7 i zagramy w pucharach.