0

@osa91 wyjaśnisz o co chodzi z tymi cyferkami? :D

0

@marcin62 zatrzymaj się morra :D

3

@koksik2700 fajnie, natomiast zdecydowanie większa klasa to Griezmann, który zerwał umowę z Huawei po tym jak wyszło na jaw prześladowanie Ujgurów przez Chiny. NIE MA DOWODÓW, ŻE ROBERCIK WIEDZIAŁ o tym wtedy, ale jeśli wiedział to mega słabo.

0

@Mads coś tam walczą chłopaki

2

@Kgorecki2500 dla mnie najlepszy ten ziomek w czapce

1

@escarabajo plan super, trzymam kciuki żeby kiedyś się udało :)

7

@osa91 gwarancje Rosji co do bezpieczeństwa są nic nie warte. Wystarczy przypomnieć memorandum budapesztańskie.

1

@VamosGirl Ja bym kacapom wgl nie ufał, widzą że dostają w trąbę, straty mają już pewnie 100x większe niż zakładali, więc łaskawie mówią zagarniemy wam pół kraju, drugie pół zostawimy rozwalone do gołej ziemii, a za parę lat jak zbierzemy siły to was skończymy. Oby Ukraina się nie dała wydymać.

1

@escarabajo Czy ja wiem czy to mało, nie tak dawno byliśmy właśnie w Tajlandii na 2 tygodnie, wszystko organizowaliśmy sami, ale na niczym nie oszczędzaliśmy (hotele, jedzenie, wycieczki, atrakcje, itp) i wyszło nam jakieś 11500 zł. Nie wiem jakie są realia w Ameryce Północnej, ale myślisz że 15k przy zorganizowaniu też wszystkiego samemu to serio będzie mało?

0

@Shadow23FCB nie chcemy właśnie all inclusive bo wytrzymamy tak max 3 dni, szukamy czegoś takiego jak Tajlandia gdzie masz chill a jak chcesz to jest masa rzeczy i atrakcji do zwiedzania

0

@escarabajo w Hiszpanii i Włoszech byliśmy, ogólnie Europa wszędzie prawie taka sama jak dla nas, więc chcemy coś egzotycznego bardziej :)

0

@Kluivert_P najlepiej to jedno i drugie, coś jak w Tajlandii

0

@hank_moody dołączam się do pytania

48

@Kengo ten Sekulski dołożył do pustej a cieszynka jakby to on przedryblował pół boiska xD tu od razu powinien biec do pana Rafała i się nisko pokłonić :D

0

Podróż poślubna, minimum 2 tygodnie, budżet max 10-15k. Najlepiej jakiś drugi koniec świata typu Tajlandia (byliśmy). Myśleliśmy teraz o Meksyku/Karaibach. Ktoś może coś polecić?

0

@FC1899Barca panie Alemany jest sprawa do załatwienia

2

Brawo drużyna, ważne 3 pkt! Nie ma co patrzeć że to Elche, bo na boisku postawili mega trudne warunki i było ciężko, przegrywalismy do przerwy i odwrocilismy wynik, nawet Stegen w 2 połowie obronił dwa trudne strzały. Jest git!

0

@Messiah10 hahaha Spejson

0

Dest, Adama, Luuk na boisko jak najszybciej!

1

Xavi dawaj Luuka za Aube, on to dla nas wygra

0

Jak poleci w bramkę to 2 goli już nie odrobimy

5

Ferran za Gaviego, Dest za Alvesa obowiązkowo

0

@Qexi co nie zmienia faktu że to powinien łatwo obronić. Courtois by to złapał w zęby.

0

Pedri kryminał, dramat, jak można coś takiego odjebać... A ter Stegen tylko pokazuje że musi odejść, dość tej fuszerki, chłop mógł mu strzelić tylko w jedno miejsce, strzał z mega ostrego kąta, dobiegajacy Alves na wslizgu, on tam powinien stać i to złapać w zęby A nawet nie był blisko.......

3

Frenkie 3 dni przed strzalem wiadomo było co zrobi

0

@NaFazieHitman ona już trwa.

1

@DonMatteo901 hahahah przecież tam nic nie było :D

1

Skończyłem właśnie czytać książkę Bartosiaka i Zychowicza "Nadchodzi III wojna światowa". Pochłonąłem na dwa razy. Serdecznie polecam każdemu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Zaczyna się robić bardzo dobra sytuacja w lidze. Wygrywamy jutro i wskakujemy na 3 miejsce, a jak wygramy zaległy mecz to tracimy już tylko 4pkt do drugiej Sevilli. Wicemistrzostwo po takim początku sezonu to byłby olbrzymi sukces, przypominam że jeszcze w listopadzie martwiliśmy się o to czy w ogóle skończymy w top 7 i zagramy w pucharach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?