0

@Azi i wyglądało to beznadziejnie :D

3

@Dragon_Ball_Z co w tym dziwnego?

2

Jeżeli Griezmann wchodzi w 65 minucie, a mecz trwa do 96 min to liczy mu się te 30 min? Czy to dotyczy tylko regulaminowych 90 minut a doliczony czas się nie liczy?

1

Będą okrutne ciężary z wyjściem z grupy, oby nas Bayern znowu nie zwalcował...

0

@mateusz1989VeB Gary Debil chyba już zapomniał jak jego potężne ManU pan piłkarz Mascherano kasował na środku defensywy.

5

@kostek579 zobaczysz jak Ansu rozegra pełny sezon bez kontuzji. Pod względem talentu Vini nie ma podjazdu do Fatiego. Jest bardzo dobry, mocno się poprawił z jeźdźca bez głowy do klasowego skrzydłowego, ale nie ma tego czegoś, czym dysponuje Ansu.

1

@michal26 nie no tragedia, przegrywał praktycznie każdy pojedynek, w obronie biegał jak dziecko we mgle i do tego zawalił bramkę. Lubię go ale nawet mnie ciężko znaleźć cokolwiek pozytywnego w jego występie

3

@Wossi61FCB bardzo mądry komentarz.

2

Winicjusz Żunior może sobie być szybki jak Bolt na setkę. Może mieć świetny drybling. Może nawet mieć niezły strzał, bo to też poprawił w ostatnim sezonie. Ale nigdy nie będzie miał tego pierwiastka magii jaki ma Ansu Fati. Coś jak Cristiano i Messi, oczywiście zachowujac proporcje.

0

@jeyx77x w sumie racja. 9 się należy Markowi.

1

@adi7adi8 Bardzo solidny mecz, odpowiedzialnie z tyłu, dużo biegał do przodu + zaliczył asystę. Dla mnie 7 to uczciwa nota.

1

Ter Sztejgen - 8
Balde - 7 (niech mi tylko spróbują jakiegoś Alonso kupić)
Eric - 6
Christensen - 6
Araujo - 5
De Jong - 3
Gavi - 6
Pedri - 7
Dembele - 5 (+1 za bramkę)
Ferran - 4
Lewy - 9
Ansu - 10
Raphinha - 7
Roberto, Kessie, Alba - 5

Tak to widzę po dziś.

6

Zwycięstwo po Madrycku - graliśmy łajno przez ponad 60 minut, żeby na koniec wygrać 4-1 i wynik idzie w świat :)

3

Ansu Ty chory pojebie

0

Ansu tylko nie połam się proszę bo jesteś pieprzonym diamentem

1

Na co ten Xavi czeka???

0

@Danny Gaucho może niektóre patusy rozumieją tylko język siły, więc może by się oduczyl robienia bydła w srodku nocy.

0

@AlexDark00 jak mu zrobię bez wcześniejszej gadki, to nie będzie wiedział że to ja.

0

Mam problem, może ktoś z Was podsunie mi jakieś dobre rozwiązanie. Mieszkam w bloku. Od pewnego czasu jakiś typ puszcza muzykę na full w środku nocy (dziś godzina 2-3) ze swojego garażu który mam praktycznie pod oknem. Chłop puszcza jakąś techniawe na 30 minut ciągiem i nic sobie nie robi z mojego darcia się żeby to wyłączył. Nie wiem do końca kto to jest (wiem za to które auto jest jego i że jest taksówkarzem), schodzić do niego nie chcę bo chyba musiałoby się to skończyć bójką, a nie wiem co to jest za typ, czy zaraz mi nie wyleci z jakims nożem czy czymś podobnym, a poza tym rękami i głowa zarabiam na życie więc wolałbym tego uniknąć. Policja moim zdaniem nic nie zdziała bo nawet jakbym zadzwonił to zanim oni przyjadą to już będzie po ptakach (zazwyczaj jego "koncerty" trwają około pół godziny), a jakby przyjechali to musieliby go złapać na gorącym uczynku. No i nie wiem co mam z tym zrobić, żeby gościa spacyfikowac. Myślałem o spuszczeniu mu powietrza z kół (trzyma auto poza garażem), ewentualnie coś innego z autem co by odczuł i oczywiście w taki sposób żeby wiedział za co to jest "kara". Miał ktoś może podobna sytuację i sobie poradził? Albo jakiś pomysł jak można to rozwiazac? Od razu zaznaczę że opcja pokojowa raczej nie wchodzi w grę, bo jeśli się nie sprawdzi i dalej będzie to robił, to potem jak mu coś zrobię np z autem to będzie wiedział ze to ja i bedzie sie mscil.

1

@jachuu9 Myślę, że sam bilet 120-150 euro minimum. Koszt wyjazdu zależy po ile Ci wyjdą loty i hotel, loty najlepiej łapać jak najwcześniej, hotel tak samo bo będziesz miał większy wybór :)

0

@Criss18Barca I gowno by było widać z wyższych rzędów, już na Camp Nou slabo widać szczegóły z samej góry

0

@Aragorn33 no nie wyczułem :)

3

@Nano22 no i tak to jest, jak ktoś nie ma pojęcia, a się wypowiada. Wiesz o tym, że to są tak naprawdę 2 dźwignie, tylko rozbite na 4 transakcje?

3

@klopx tak, tylko że to nie zawsze działa, ja miałem często sytuacje że gość w styczniu jak wchodzę na jego "profil" w wyszukiwarce zawodników ma wpiasne "kontrakt wygasa za 6 miesięcy", a potem chcę z nim podpisać kontrakt i nie ma takiej opcji

0

@Emhyr nie no nie na zero, oczywiście sportowo masz racje, ale Arthura łatwiej mimo wszystko byloby się pozbyć niż emeryta ze względu na wiek.

1

@Kengo wszystko fajnie, ale przyjdzie pierwszy huragan i to zmiecie z planszy

1

@pax Przy tym składzie ćwierćfinał LM i Mistrzostwo Hiszpanii to obowiązek. Każdy wynik poniżej będzie dużym rozczarowaniem, na papierze mamy teraz absolutnie topową kadrę, Chelsea 2 lata temu nie wiem czy miała lepszą kadrę niż my teraz, a wygrała LM.

1

@VamoSBarca88 @NaFazieHitman żebym ja wiedział co Alemany z Laportą odwalą z tymi naszymi finansami... :D ale obietnica to obietnica, mam nadzieję, że nikt nie będzie miał za złe umieszczenia w awatarze również graficznego synonimu tegoż osobnika (stfu). Pozdrawiam serdecznie

3

@Bykunn zdrowia byku

0

Dlaczego my puściliśmy lekką ręką Vitala...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?