1

@gaucho104 w punkt.

2

Komentarz usunięty

2

Skrzydłowy Pilzna może wrzucić Bellerina na karuzele, a Ansu obrońcy Pilzna już nie.

0

@MrPGG no wiem xd

0

@Jackazz dobra, jak zobaczyłem jak nasi grający ogony albo wcale Torre się łamie strzelając gola, a Kessie biegnąc, to zmieniam zdanie xd

0

@MrPGG Bartosz Kapustka

2

Raphinha koncert z tymi podaniami dzisiaj. Ale Ansu totalnie niewidoczny z drużyną trochę lepszą niż Raków Częstochowa, to akurat bardzo niepokoi, on tu powinien ich wozić co chwilę jak młodzików.

1

@Tomek54321 no ja drżę, brak zwycięstwa w takim meczu to kolejna totalna kompromitacja i wstyd na cały świat

0

@ForcaBarca12 panowie, serio, nie zesrajcie się, to jest profesjonalny piłkarz, jego praca polega na tym że musi być gotowy grać co 3 dni, jakby nie był to by nie grał. W dodatku jest młody, więc musi zbierać jak najwięcej doświadczenia.

0

@Jackazz nie wiadomo, ale nawet jeśli to co z tego?

1

@cules100pro z murawą?

2

Żebyśmy musieli drżeć o wynik do końca z Viktorią Pilzno xD kto następny? Huragan Sosnowiec?

3

A wystarczyłoby szybciej podać i by nie było kontuzji...

0

@ForcaBarca12 19 lat ma, niech gra jak najwięcej, poza tym po co ma oszczędzać chłopa jak nam 2 mecze zostały do mundialu.

0

Jeśli Torre tak fatalnie wygląda na tle drużyny takiej jak Pilzno, to chyba najlepiej będzie żeby w zimie poszedł do jakiegoś Racingu na wypożyczenie, bo na La Lige chyba też za słaby będzie póki co.

0

@barcelonaLM najlepiej w Racingu w drugiej lidze.

0

@Kgorecki2500 no tak tak, zobaczysz :)

3

@Kgorecki2500 PiS nie ma najmniejszych szans przegrać wyborów, nawet robiąc to co robią elektorat mają żelazny, a PO nic ciekawego nie ma do zaproponowania poza tym że jesteśmy antypisem.

0

@Homeopata8989 i rzyga xd

1

@tbas jaka czerwona dla Alonso jak tam jeszcze dwóch naszych było xd

0

@Limit_l3ss to Real w takim razie ostatnie 8 lat nie robi nic innego tylko pudruje trupa. Całkiem nieźle im to wychodzi, brałbym w ciemno takie rezultaty.

0

Jak z Almerią i Osasuną zdobędziemy 6 pkt, to naprawdę chapeau bas dla Xaviego, że w LIDZE przeszedł przez tak hardcore'owy październik tracąc zaledwie 3 pkt.

0

@agaFCB dodajmy - rzecz, która od tej pory staje się finansową studnią bez dna :D

0

@SantinoFortelos Zwalniać nie, ale jednak LM i praktycznie każdy rywal z topu mocno jego i drużynę weryfikuje.

0

@Sapos93 Pedri, Kounde, de Jong

1

Ja pierdole Ferran naucz się strzelać do chuja!!!

1

@Comentateiro źródło: pewna nastolatka z 1 liceum xD

1

@adi7adi8 co do pkt 2. Jak mają odrobić stratę w bilansie bramek skoro zremisują? xd

0

@Lucerfi dokładnie tak, kibice robią Ci super doping pomimo tego że grasz piach, to weź chociaż zapierdalaj na boisku i pokaż charakter nawet jak jesteś słabszy. A tutaj to Barca grała jakby miała już pewne pierwsze miejsce i nie chciała się zmęczyć.

2

Oglądałem co prawda tylko ostatnie 20 minut, ale to jest wstyd tak grać przed własną publicznością. W Polsce by kibice kazali oddawać koszulki po czymś takim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?