skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium tak swoją drogą to co ciekawego jest w stopach? xd
0
@MakeNoise mordko, napisałem o jednym z najlepszych, a nie najlepszym. I może i obniżył loty w ostatnich latach, ale nikt mi nie powie że nie był zajebistym zmiennikiem w tym sezonie, strzelił chociażby ważną bramkę na 1-0 z Osasuną i dał kilka asyst. Jako zmiennik Balde nikogo lepszego nie znajdziemy. A finansowo zgoda, jeśli by nie obniżył do poziomu adekwatnego do roli jaką pełni w drużynie, to lepiej się go pozbyć.
1
@bady48 zgadzam się w 100%. Alba powinien zostać bo jest nadal jednym z najlepszych LO w Europie a godzi się z rolą rezerwowego. Jesli zszedł by z pensji, to dla mnie idealne rozwiązanie. Odejść powinien bezjajeczny Roberto i Alonso.
0
@halfnolife to jest Barca, my lubimy przyjąć trójkę w dupsko od słabszego rywala
0
@Chaoss raczej zejdźcie na ziemię ludzie co płaczecie na porażkę przy zapewnionym mistrzostwie
0
O co wy tu płaczecie. Widocznie zapadła decyzja że chcemy spuścić Espanyol de Cornella oraz Getafe z ligi i tyle. I bardzo dobrze, wolę spuścić te dwa zespoły niż Valladolid i przegrać z nimi mecz o nic.
8
Jeśli Ansu nawet w takim meczu nie gra w pierwszym składzie to jasny sygnał że chcą go sprzedać
0
@DonMatteo901 na czym leci ta Sukcesja?
20
@CriminalFCB jak można nie znać Douglasa, legendy tego klubu, który zdobył w nim wszystkie możliwe trofea?! :O
0
@Kidd teoretycznie to codziennie wsiadając do samochodu narażasz się na ryzyko osierocenia dziecka i rozbicia rodziny. Co to za argumenty z dupy wgl xd
16
@JoseArkadioMorales niesamowite jak Bayern wtedy skręcili.
2
Vinicius wszystko robi dobrze. Chciałbym żebyśmy mieli pół takiego skrzydłowego.
1
@GeneralXavi ale w sumie to na jakim poziomie? Poza kilkoma przebłyskami bardzo słaby mecz
0
@ObiwanKenobi ma na ławce.
6
A wy na Xaviego narzekacie że nie robi zmian xd
1
@misteriosoVEB szczerze ich nienawidzę, ale docenić można
2
Sto razy bardziej mi się podoba nawet tak ograniczony Real niż te nudne i bezjajeczne City.
0
Tam się ktoś grzeje wgl w tym City? XD
1
Kroos drugą żółtą za symulke powinien dostać.
0
Grilisz gówno gra i go trzyma, Silva i Hohland to samo. On się jak zwykle sam sabotuje.
2
Na co ten filozof czeka z tymi zmianami?
0
Kolejny wybitny sfg city xd
0
Ten sędzia jest koszmarny, skąd oni go wzięli?! Normalnie gorzej niż w La Lidze
0
@barcelonaLM pewne pieniądze, myśl już luźno na co wydać :)
0
@azsiezaloguje owszem, natomiast co się dali złapać na najprostszy numer świata przy bramce to ich. Tym bardziej że minutę wcześniej to samo poszło z drugiej strony kiedy Benzema zagrał ręką w polu karnym. Niby taka super drużyna a byle klepki nie potrafią rozczytać.
0
No kto by się spodziewał że Manchester Shity znowu rozłoży nogi przed nic nie grającym Realem.
0
@PIWOSZ89 nie bluźnij
0
@Kessie Bernardo
0
@tristan87 chory gość
0
@LM10GOAT to chyba dość subiektywne mimo wszystko, dla mnie np taki piłkarz musi zrobić coś szczególnego dla klubu by go nazywać legendą.