0

@Medium tak swoją drogą to co ciekawego jest w stopach? xd

0

@MakeNoise mordko, napisałem o jednym z najlepszych, a nie najlepszym. I może i obniżył loty w ostatnich latach, ale nikt mi nie powie że nie był zajebistym zmiennikiem w tym sezonie, strzelił chociażby ważną bramkę na 1-0 z Osasuną i dał kilka asyst. Jako zmiennik Balde nikogo lepszego nie znajdziemy. A finansowo zgoda, jeśli by nie obniżył do poziomu adekwatnego do roli jaką pełni w drużynie, to lepiej się go pozbyć.

1

@bady48 zgadzam się w 100%. Alba powinien zostać bo jest nadal jednym z najlepszych LO w Europie a godzi się z rolą rezerwowego. Jesli zszedł by z pensji, to dla mnie idealne rozwiązanie. Odejść powinien bezjajeczny Roberto i Alonso.

0

@halfnolife to jest Barca, my lubimy przyjąć trójkę w dupsko od słabszego rywala

0

@Chaoss raczej zejdźcie na ziemię ludzie co płaczecie na porażkę przy zapewnionym mistrzostwie

0

O co wy tu płaczecie. Widocznie zapadła decyzja że chcemy spuścić Espanyol de Cornella oraz Getafe z ligi i tyle. I bardzo dobrze, wolę spuścić te dwa zespoły niż Valladolid i przegrać z nimi mecz o nic.

8

Jeśli Ansu nawet w takim meczu nie gra w pierwszym składzie to jasny sygnał że chcą go sprzedać

0

@DonMatteo901 na czym leci ta Sukcesja?

20

@CriminalFCB jak można nie znać Douglasa, legendy tego klubu, który zdobył w nim wszystkie możliwe trofea?! :O

0

@Kidd teoretycznie to codziennie wsiadając do samochodu narażasz się na ryzyko osierocenia dziecka i rozbicia rodziny. Co to za argumenty z dupy wgl xd

16

@JoseArkadioMorales niesamowite jak Bayern wtedy skręcili.

2

Vinicius wszystko robi dobrze. Chciałbym żebyśmy mieli pół takiego skrzydłowego.

1

@GeneralXavi ale w sumie to na jakim poziomie? Poza kilkoma przebłyskami bardzo słaby mecz

0

@ObiwanKenobi ma na ławce.

6

A wy na Xaviego narzekacie że nie robi zmian xd

1

@misteriosoVEB szczerze ich nienawidzę, ale docenić można

2

Sto razy bardziej mi się podoba nawet tak ograniczony Real niż te nudne i bezjajeczne City.

0

Tam się ktoś grzeje wgl w tym City? XD

1

Kroos drugą żółtą za symulke powinien dostać.

0

Grilisz gówno gra i go trzyma, Silva i Hohland to samo. On się jak zwykle sam sabotuje.

2

Na co ten filozof czeka z tymi zmianami?

0

Kolejny wybitny sfg city xd

0

Ten sędzia jest koszmarny, skąd oni go wzięli?! Normalnie gorzej niż w La Lidze

0

@barcelonaLM pewne pieniądze, myśl już luźno na co wydać :)

0

@azsiezaloguje owszem, natomiast co się dali złapać na najprostszy numer świata przy bramce to ich. Tym bardziej że minutę wcześniej to samo poszło z drugiej strony kiedy Benzema zagrał ręką w polu karnym. Niby taka super drużyna a byle klepki nie potrafią rozczytać.

0

No kto by się spodziewał że Manchester Shity znowu rozłoży nogi przed nic nie grającym Realem.

0

@PIWOSZ89 nie bluźnij

0

@Kessie Bernardo

0

@tristan87 chory gość

0

@LM10GOAT to chyba dość subiektywne mimo wszystko, dla mnie np taki piłkarz musi zrobić coś szczególnego dla klubu by go nazywać legendą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?