2

Dlaczego znowu dajemy się wydymać jak frajerzy i zgadzamy się na 50 mln przy klauzuli wynoszącej 100 mln? Nawet po odjęciu prowizji dla zawodnika i agenta, do naszej kieszeni trafiłoby 75 mln, a my się lekką ręką zgadzamy na 50... Przecież to jest jakieś nieporozumienie. Goście, z którymi mamy wrogie stosunki płacą połowę mniej niż powinni, a my dostajemy 1/3 mniej niż powinniśmy. Świetny deal, to już go lepiej zostawić na ten sezon jak to ma tak wyglądać.

6

@BulaKG Niemcy odeszli od atomu tylko ze względów politycznych. Przed wojną na Ukrainie mieli deal z Rosją na dostawy dużych ilości taniego gazu (Nord Stream 2 był właśnie po to), który następnie miał być sprzedawany z marzą innym krajom w Europie. Niemcy byłyby wygranymi i politycznie (uzależnienie od siebie pozostałych krajów UE) i gospodarczo (narzut na sprzedaży) gdyby to doszło do skutku. Stąd właśnie w UE gaz stał się super ekologicznym zielonym źródłem energii, a atom stał się be. Na szczęście plan się nie ziścił i aktualnie Niemcy są lekko w dupie :)

1

@TaughtMule hahahhaha przecież to wygląda jak jakaś totalna amatorka xD

2

@_M4rtin jeszcze jak oddamy Raphinhe, który jako jedyny z ataku robi dobre liczby poza Lewym, żeby sprowadzić tego flopa, to będzie dramat na całej linii.

0

Czyli nie mamy kasy żeby zarejestrować Roque, ale na Felixa już mamy?

0

@esem91 byłoby to samo co z Coutinho, Griezmannem i Depayem. Ale na szczęście nie będzie, bo nie mamy pieniędzy xd

1

Zizu zi zizu za :)

46

Piękny jest ten kontrast pomiędzy Messim mówiącym wprost o tym że przyjechał do Miami sobie fajnie pożyć, popijać mate i leżeć na plaży, a Cristiano napinającym się jaka to liga Saudyjska nie jest świetna, lepsza od MLS (ciekawe dlaczego porównał akurat do tej ligi...), a futbol w Europie to już wgl tragedia i słaby poziom wszędzie poza Anglią. Liga Saudyjska jest farmerska nawet jak przyszło 15 piłkarzy z Europy, w większości na emeryturę i po wypłatę się pobawić z amatorami. Ale CR będzie tu dorabiał ideologię że gra w super lidze i jeszcze ten wieczny ból dupy o Messiego, po prostu uwielbiam :)

0

@Tomo1989 ten profil jest świetny, polecam.

0

Obejrzałem pierwsze 5 odcinków Sukcesji. Absolutnie nie polecam. Nic tam się nie dzieje, postacie słabe, nie dające się polubić - albo rozkapryszeni bogacze albo nieudacznicy, natomiast nie rozumiem jak przez 5h serialu może aż tak wiać nudą xd naprawdę nie wiem skąd te zachwyty, liczyłem na coś w rodzaju biznesowego House of Cards ale to nie ma żadnego podjazdu.

3

Czarek "Disco" Kulesza TOP. Samo oświadczenie spóźnione fest, a w jego treści zamiast wziąć to na klatę, że wzięli na mecz człowieka skazanego za korupcję, przyznać się do winy, posypać głowę popiołem i iść dalej, to zrzucili odpowiedzialność na sponsorów kadry xD Efekt jest taki, że sponsorzy wkurwieni domagają się wyjaśnień i wprost grożą wycofaniem się ze współpracy, PZPN jeszcze bardziej ośmieszony niż wcześniej i z olbrzymimi stratami wizerunkowymi, a atmosfera wokół tej kadry spada jeszcze niżej pod poziom dna. Rudy był jaki był, ale w życiu by takie szambo nie miało prawa wokół kadry zaistnieć za jego rządów.

0

@kynio302 ostatnio taki sam ale z połowę mniejszy mi wskoczył do salonu

0

@pt9 Muzykę można lubić lub nie, kwestia gustu, ale ogólnie Liroy GOAT pl rapu, jakie on liczby płyt sprzedał w życiu to jest niepojęte, zobacz sobie dane np na Wikipedii i porównaj z innymi topowymi, to jest przepaść. W historię o Koninie jakoby miał sam wyskoczyć na 20 gangusów średnio mi się chce wierzyć, ale to co mówił o walce o dzieci to jest bardzo ważny głos w debacie publicznej na ten temat. Rozhisteryzowana baba wariatka może ci wszystko zrobić co tylko zechce, a Ty choćbyś miał wszystkie logiczne argumenty po swojej stronie to i tak sąd będzie po stronie baby, bo ta się ładnie popłacze na rozprawie...

0

@macio_944 pierwsze dwa odcinki kapitalne. Potem wieje nudą aż do ostatniego odcinka. Byłem mega rozczarowany że tak można zamulić tak dobrze zapowiadającą się akcję.

26

@SteuerFreiMoney uwielbiam takie wyciąganie wniosków przez noname'ów na podstawie wyciągniętego z kontekstu zdjęcia, btw prosto z rosyjskich kanałów propagandowych xD

0

@michal26 Braun od 10 lat ruski agent

0

@barcelonaLM byłbym nawet za nabijaniem orkowych jeńców pokazowo na pal, jeśli miałoby to pomóc wygrać z nimi te wojnę.

0

@Eto'o9 R10 i to jest argument który do mnie przemawia. Problem się tylko zrobi jak Balde dostanie kontuzji, bo zostaniemy bez pół ofensywnego bocznego obrońcy xd

0

@DonCarletto nie wiem ile, sporo i moim zdaniem Arnau ma dużo lepszy potencjał

2

@marcinK0000 może dlatego że od dawna nasi zawodnicy mają gigantyczne pensje, ten problem nie pojawił się w tym czy poprzednim oknie xD

3

@Litman bo każdy wie jaka my mamy sytuację finansową i to wykorzystuje, poza tym nasi zawodnicy mają gigantyczne pensje.

4

Nie rozumiem dlaczego wybieramy Fresnedę kosztem dużo lepszego i niewiele droższego Arnau Martineza.

0

Arnau Martinez - mówi to panu coś panie Deco?

0

@Eto'o9 R10 niezły zawodnik do takiego Elche czy Eibaru, nic ponad to. Do tej pory nie wiem jak Pep mógł go wystawiać w podstawie na ćwierćfinał LM z Lyonem xD

0

@Rust_Cohle niezły trolling xd

1

Dziwne, że Messi nie chce poczekać. Przecież arabusy czy Amerykanie poczekaliby na niego spokojnie nawet do 31 sierpnia jeśli byłoby trzeba, bo to farmerskie kluby i to Messi z nimi może rozmawiać z pozycji siły. Widocznie nie zależy mu aż tak bardzo na powrocie.

1

@Ptasior już Wam mówię co się wydarzy. Balde będzie grał wszystko co się da, Xavi po 3 miesiącach go zajedzie i zostajemy z parodystą Alonso na LO.

2

@goldmetaxa mam nadzieję że już dogadane z RV i RS że oddają te punkty w przyszłym sezonie

1

I widzicie jak pięknie spuściliśmy wczoraj taktycznie Espanyol do segunda? A wy tu marudziliście na porażkę jak mistrz zapewniony od dwóch kolejek xd

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?