1

@LM10GOAT gdzie Ronaldinho a gdzie Fabregas, litości... Ten pierwszy naznaczył nowa erę w klubie, poprowadził nas do zwycięstwa w LM, zakończył dominację Madrytu nad nami w lidze, gdzie od lat dostawaliśmy oklep, przez okres gry u nas zdobył 3 Złote Piłki, rzesze ludzi, w tym ja, zaczęły kibicować Barcelonie z jego powodu, w swoim prime był jednym z najlepszych piłkarzy w historii. A Cesc zrobił choćby połowę z tych rzeczy?

1

@Tom_Tom bez przesady, nie ma żadnych podstaw ku temu ;)

2

Ależ ta Barcelona mental zwycięzców i gra do końca, taką bramkę strzelić w końcówce, ONI SĄ NIESAMOWICI, czasem może nie iść ale gdzieś wcisną ta bramkę siłą woli i potężnym mentalem

0

@Adamski69 Chelsea to chociaż wygrała niedawno LM. Za to istnieją takie kluby jak Mem United i Arsenal - to jest dopiero pocieszające :)

0

Grzegorz Skwara nie dość, że nie zagrałby gorzej od naszych skrzydłowych, to jeszcze w wywiadzie pomeczowym by nacieszył ucho.

7

Wstyd, żenada, kompromitacja. Wracajcie do domu na piechotę teraz jako trening wyrównawczy, skoro nie chciało wam się biegać na boisku.

0

@Tomek54321 co ma pozycja w lidze do fatalnej formy?

2

@Tasde przypilnowal, zero zdziwienia

0

@Sulimo ja tam widzę szansę na max 3

1

@misteriosoVEB przy 2:1 powie że walczyliśmy do końca jak lwy ale niestety się nie udało

0

@Tomek54321 nie no 1 zwycięstwo w ostatnich 10 meczach to faktycznie świetny wynik.

0

@Janas11224 niech śmiało blokuje bo gorzej rozwijać się nie da

0

@Barcaa12 przypadek

0

Ruszać dupska teraz i zapierdalać

0

Ja pierdole przecież tego się nie da oglądać. To jest wstyd. Nie widać w tej drużynie grama ambicji i wkurwienia faktem że chędoży ich jakiś średniak ligowy w fatalnej formie.

0

@Peciak bez faulu bo manzano nic nie gwiżdże nawet jak gość demoluje Pedriego

1

@sokot ten pies już z Osasuną dał popis a dziś ewidentnie ma zadanie utrzymać Real przy życiu.

6

Manzano to bezwstydna kurwa jebana, zawsze jak on sędziuje nam to jest cyrk i gwizdanie w jedną stronę. A potem będą pierdolić o lidze Negreiry.

3

@Bykunn "Nikt nie staje się alkoholikiem od reklam. Ale np dla alkoholika który nie pije od jakiegoś czasu i walczy z chorobą taka reklama może być tzw wyzwalaczem." - Byku, stosując Twój tok myślenia, to nikt na świecie nie mógłby wykonać żadnej czynności, żeby przypadkiem nie była ona wyzwalaczem czegoś u innej osoby.

0

@hayek ten Jan Śpiewak to jest gość, który nic w życiu nie robi tylko przypierdala się do ludzi którzy coś robią nie po jego myśli. I w ten sposób zarabia pieniądze. Stfu na typa, przecież ci nie wlewają na siłę do ryja tego piwa, tylko ty sam podejmujesz decyzję czy je kupisz czy nie. Nazywanie wyprodukowania piwa ze swoim brandem promowaniem alkoholizmu jest tutaj dużą zniewagą.

0

Pedri jedziesz z tym cymbalem Garnacho teraz.

0

@Emhyr gdzie LM a gdzie MŚ, litości...

7

ojej ojej biedni panowie sędziowie, nauczcie się najpierw sędziować chociażby w stopniu poprawnym, a potem się domagajcie szacunku.

15

Ale my jesteśmy tragiczni xD a potem wchodzę na fcbarca i widzę artykuły pt "Dlaczego nie chce Messiego w FC Barcelonie" i się zaczynam śmiać. Lepiej zróbcie artykuł "Dlaczego od 4 miesięcy piłka odbija się od Lewandowskiego jak od stodoły", albo "Dlaczego żaden skrzydłowy Barcelony nie umie wygrać pojedynku 1vs1".

3

@BorzyKrzys oni na bank są dogadani ze sobą żeby wzajemnie robić szum wokół siebie. Wszyscy na tym zyskują a gawiedź uwielbia takie beefy. Win win win.

0

@Beztroskii a szkoda bo dla mnie w pierwszej połowie Kessie najlepszy na boisku obok Araujo.

1

@Gaz no ja tak akurat nie pisałem po pierwszym meczu, a uważam że z tym składem granie otwartego meczu przeciwko Realowi w pełnym składzie to było samobójstwo, choć i tak dobrze graliśmy w pierwszej połowie a oni nic nie zrobili.

19

@tristan87 nie wierzę że to piszę, ale akurat tutaj fawelarz z rigczem.

11

Przegraliśmy bo chcieliśmy z Realem w full składzie grać w otwartą piłeczkę samemu nie mając pół składu. A ten Real do pierwszej bramki gówno grał. Jakbyśmy postawili autobus to by znowu strzału nie oddali celnego, no ale przecież nie wypadało. No to dostaliśmy czwórkę. Bo przecież jak się przegrywa 2:0 to już jest zabronione próbowanie odrabiania strat tylko trzeba podkulić ogon i wypiąć pieroga, co niejako w wywiadzie potwierdził Sergi Roberto. Szkoda, bo ten Real dzisiaj chuja zagrał, a nas sypnęli 4:0, mam wrażenie że jakbyśmy postawili wyłącznie na wynik bez dbania o styl to byśmy to dowieźli, Real do bramki nic nie zrobił.

1

@Nano22 Tak mi się skojarzyło:
Tu los ci robi psikus, W d*** cię r***a fiskus
Panna ci robi kumpli, Ty r****** swoją byłą
Każdy jest ponad każdym, Topi się w swoim gównie
Nie ma tego złego czego nie zrobią jej kumple

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?