skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Araujo - bestia, Frenkie - bestia, Pedri - bestia. Zajebiście się ogląda tą drużynę ostatnimi czasy.
0
@626 przepraszam.
0
@_Niko_ a ktoś tu mówi o spisku?
0
@Allbi najpierw to my wygrajmy tą ligę, a potem będziemy mogli już spokojnie mieć w dupie takie gadki :)
13
@_Niko_ jakby był bezstronny to by wydarł ryja na cały głos, bo jednak obroniony karny przez bramkarza Mallorci przy prowadzeniu 1-0 to jest jak bramka. Ale widać że kibic Realu, bo prawie się tam rozpłakał.
0
@Esteban_ Orki z Poznaaaania...
17
@Bulbulator panie Areczku, komisja jest dla Barcelony. Dla pana Viniciusa jest nagroda Fair Play.
0
@Emhyr no właśnie nie xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@abram3k chyba nie xd
1
Panie Laporta sprzedaj pan tego Ansu i robimy last dance Lijoła
1
Ansu Fati Fatalny
2
Ile razy ja to już widziałem xd
0
@tbas Atletico w tym sezonie to dla nas nie przeciwnik. A Memphis to nie Suarez żeby się go bać.
2
@AllBundy nic tak ze mnie nie wyciska łez jak stare mecze naszych ręcznych
0
@TheNekro94 Komentarz przy złocie olimpijskim Zbigniewa Bródki. Oglądane 100 razy i zawsze ciary.
0
@Commandement da się to jakoś za free pobrać na PS4 czy trzeba osobno nową wersję gry kupować?
13
Dzięki za walkę, PKP dzięki za walkę
1
@Kamilos84 jakim cudem te drewno tutaj trafiło xd
0
Alba z piłką przy nodze TOP.
0
@Borry oby dwa treningi im zrobił za karę
1
Jakie to by było piękne gdyby była opcja sprzedać Raphinie i Ferrana za jakieś sensowne pieniądze. Dwa totalne niewypały, Malcom był już lepszy
0
Ansu goat, dajcie mu golden boja
0
@czółkovsky Lewy też co łyknął xd
12
Trener PKP Intercity: drze ryja i jest wkurwiony na swoich zawodników pomimo wyniku życia
Trener Barcelony: klaszcze, mówi 300 razy "vamos" i zwraca uwagę sędziemu że przeciwnik gra na czas
11
4 stycznia a już mamy partidazo roku
2
Tuchel jak zobaczy tych parodystów to w życiu nie będzie chciał tu przyjść.
2
@PatrychoO nie no bez przesady