skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcBarcelonaFanMSN no ale stracił na koniec xd
1
@Kidd niby wiele człowiek widział, np. niemożliwe 6-1 z PSG, ale tutaj jednak nie zależymy od siebie, tylko od Viktorii Pilzno xD I szczerze mówiąc Inter ich raczej zwalcuje. Ale w nasze zwycięstwo nad Bayernem jak najbardziej wierzę.
0
@StrangeFruit wpisz sobie na yt Krzysztof Wojczal i odpal jego programy z krytyką anw, a następnie polecam jego debatę z Bartosiakiem sprzed kilku dni
0
@Kamilos84 A niby Bartosiak którego Wojczal zmasakrował w temacie anw?
2
@patataj Spokojnie.
0
@Kamilos84 czołowym geopolitykiem RP jest Krzysztof Wojczal i nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym. Choć Bartosiaka również zawsze posłucham, bo warto znać każdy punkt widzenia.
0
@Janiama prawych chyba nawet jeszcze bardziej :)
0
@AmigoBlancos Ansu vs Vinicius - zły moment na takie dywagacje, daj Ansu zagrać 1-2 pełne sezony bez kontuzji i wtedy zobaczymy. Na ten moment wiadomo kto lepszy, mimo że gardzę nurkiem.
Courtois vs Mats - no w tym sezonie chyba nie.
Araujo vs Militao - jak ten pierwszy jest w formie to zjada Brazylijczyka, ale biorąc pod uwagę ciągłe kontuzje, to jednak chyba wolałbym trochę słabszego Militao, ale mógłbym na niego liczyć częściej niż raz na dwa miesiące przez parę meczów.
0
Módlmy się o jaja Gaviego.
4
@Pilka_jest_okragla Ferran w zeszłym sezonie grał bardzo dobrze, brał grę na siebie, ale to co wkurzało niesamowicie to jego impotencja strzelecka i seryjne marnowanie setek. Wydawało mi się wtedy, że to tylko kwestia czasu jak dołoży skuteczność i będzie crackiem. Dziś nie ma ani gry, ani sytuacji u niego, wczoraj pierwszy przebłysk, mam nadzieję, że wróci jeszcze do poziomu z poprzedniego sezonu, gdzie mam wrażenie był 10x szybszy, bardziej dynamiczny, pewny siebie, zdecydowany niż teraz.
0
@Cygan BRC ja u niego widzę umiejętności, zresztą przez kilka pierwszych meczów je pokazywał, ale chłop jest obecnie obsrany, widzę ten sam casus co u Coutinho, ewidentnie jest jakiś problem mentalny. Ciekawe co ten problem wywołało, skoro początek miał przecież naprawdę dobry.
4
@GadulkiGembulki_FCB Alba dziś dobre zawody, nie wiem po co Alonso za niego.
1
@kuz milion razy zamawiane na nike.com i zawsze bez problemu.
2
@kuz Inter wychodzi 6 obrońcami, dostają karnego i czerwoną w pierwszych 10 minutach, Robercik strzela na 1-0, a oni zostają w 10 z czego połowa to obrońcy xd Tego sobie i Wam życzę!
0
@Hubsao na wschodzie sobie nie poradzili
1
@Janiama 2:0 dla Barcy
1
@Gall mieli już czas na walkę o wolność, nie zrobili nic. Teraz tylko uciekają przed wojskiem, bo im się pali pod dupą, a pośrednio sami do tego doprowadzili. Dlatego zero litości dla nich.
0
@PawkoFCB masz rację i ja również zdaję sobie z tego sprawę :)
2
Zdelegalizować bzdurne i bezsensowne mecze kadry. Niech będzie tak jak np w siatkówce, jest sezon klubowy i jest sezon reprezentacyjny. Jest jakiś turniej repry, proszę bardzo, po sezonie zgrupowanie i jazda, a takie mecze w środku sezonu bez przygotowania i tak nie mają żadnego sensu, przy czym nasi jak zwykle łapią tam kontuzje.
0
Patrząc po przebiegu meczu to Bayern remis powinien przyjąć z pocalowaniem ręki i jeszcze podziekowac, ale niestety jak się nie kończy 4 setek to się przegrywa
0
Możesz nie poinformować sędziego głównego siedząc na varze że jest karny, żeby Robercik strzelil, ale proszę, nie nazywaj się więcej Polakiem...
0
@taris musimy dusić stroną Pavarda i coś strzelimy na pewno
1
@Kidd my na każde IO jedziemy jako kandydaci do medalu, ale w ćwierćfinale zawsze siada nam psycha i odpadamy.
2
@Sensible Kurek to GigaChad i proszę mi się od niego odpimpać!
1
@Janiama 4-0 Barca
0
@Messibestplayerintheworld racja, mój błąd
4
A my przypadkiem nie graliśmy już z Realem Sociedad?
0
@Emhyr tylko różnica jest taka że ona próbuje być poważna dziennikarką, a Stanowski chyba wręcz przeciwnie xd
0
Kwartalnik sportowy - ktoś kupił może pierwsze wydanie i jest w stanie powiedzieć czy był zadowolony, czy jego zdaniem warto? W tym numerze będzie dużo o Barcelonie, w tym duży wywiad z Lewym, więc nie powiem - kusi :)
1
@Culer_1906 to po co się go pozbywać skoro i tak mu zapłacimy całość hajsu do końca umowy? Chłop wygrał życie - dostanie hajs za umowę z nami i podpisze sobie jeszcze inną