skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kgorecki2500 ten generał Skrzypczak gada straszne śmieci od początku wojny
0
@VamoSBarca88 bardzo proszę :)
0
Przypominam, że Mbappe chciał zabijać Albe na ulicy xD
12
Zdradzę Wam sekret: z czwórki Haaland, Lewy, Salah, Mbappe nie trafi do nas tego lata nikt. Jeśli wydarzy się inaczej, ustawiam ławrowa (stfu) na awatar.
0
Dla mnie sam fakt rozgrywania meczu ze Szkocją na wyjeździe 5 dni przed finałem to totalny debilizm. Teraz dzięki temu mamy 2 kontuzje (a mecz się jeszcze nie skończył) i fatalne nastroje po beznadziejnej grze. Nie wiem naprawdę co my chcieliśmy osiągnąć tym meczem, już lepiej było wziąć jakiś zespół pieśni i tańca u siebie na oklep i podbicie morale.
17
@Hubsao pięknie, teraz wyrżnąć ich tam, zero litości
0
@NaFazieHitman ale jakie siły pokojowe NATO? Przecież takie siły pokojowe można kupić w każdym sklepie z siłami pokojowymi
4
@Azacca od razu by się im odechciało przebieraństwa
0
@Janiama na szczęście jest debilem i w erze VARu rzuca się jak kłoda po kontakcie z piłką :)
0
2:1 dla nas, strzeli Ferran i Auba, dla Realu Valverde.
0
Polecam w ramach przedmeczowej nakrętki. 4 asysty Xaviego, co to był za mecz!!!
0
Wasz ulubiony klasyk na Bernabeu? Ja nie potrafię wybrać jednego, za dużo łomotów im tam spuściliśmy. Moja topka to na pewno słynne 6:2, 4:0 bez Messiego i z Iniestazo, 3:2 z wywieszonym praniem przez Leo. Mam też sentyment do 2:0 w półfinale LM z absolutnie fenomenalną asystą Busquetsa, czy do 3:0 z koncertem Ronaldinho (choć nie ogladalem na żywo tego meczu). Ale gdybym miał wybrać jeden mecz, to chyba jednak dewastacja 4:0. A Wy?
0
@Criss18Barca a dlaczego życzysz żeby kanał sportowy dostał po czterech literach? Przecież robią świetna robotę, nie wszystko musi się podobać ale tylu wartościowych wywiadów i programów co na tym jednym kanale nie widziałem na wszystkich innych razem wziętych.
1
@tomek8756 powinni gównem wysmarować, byłoby bardziej adekwatnie
0
@masq był złomowany bo grał beznadziejnie, zaliczył może 2 udane kontakty z piłką, a tak to same niecelne podania i przyjęcia prostych piłek na 8 metrów i straty. W drugiej zagrał już dużo lepiej, co nie zmienia obrazu pierwszej, gdzie zasłużył na ocenę 2 i to tylko za chęci.
0
@Janiama trochę bym się bał pojedynków Alvesa z Viniciusem, młody go zje szybkościowo, ale w sumie następny przystanek to będzie Araujo, więc na tym rajdy Viniego będą się kończyć :)
4
Oby ten deal z Kessiem był tylko po to żeby go od razu sprzedać jak Emersona. Mamy silny środek, nie potrzebujemy Alexa Songa vol.2.
Ps. Jeśli Kessie dostał 6.5 mln netto to Araujo powinni dać 13.
0
@Gavinho może się nie dogadają, a my mamy potężnego Alemanego :)
0
@Gavinho nie wiem, pożyjemy zobaczymy, ale w sumie skoro to średniak to może bez sensu żeby go brać. Ja wolałbym Gayę, który też ma umowę do 2023.
0
Orientuje się ktoś czy jest możliwość obejrzeć gdzieś mecz od początku, ale nie w czasie rzeczywistym? Będę w domu dopiero pod koniec pierwszej połowy, a chciałbym obejrzeć od deski do deski nie znając wyniku. Wiem że jest taka możliwość na Viaplay, ale może jeszcze gdzieś indziej?
1
@Cule1234 Pamiętam, że jak rok temu czy dwa były jakieś plotki z nim, to Benfica ponoć chciała 40 mln. Już widzę jak go puszczają za 5, czy nawet 10 mln :D
4
@FCBparasiempre Jak dla mnie - Legenda.
0
@Alvarinho Pierwszy akapit mogę skwitować tylko na jeden sposób - xD. Poza tym nie masz racji co do pisowni zaimków, zależy to wyłącznie od woli piszącego. Przeczytałem do końca twój wywód i jak zwykle brak jakichkolwiek argumentów i wycieczki osobiste, żenujące... Dla mnie to koniec dyskusji, bo to strata czasu jak rzucanie grochem o ścianę.
0
@Alvarinho haha, nie mam żadnej potrzeby "wychodzenia z twarzą", bo mam rację i wiem to, żadne argumenty do ciebie nie trafiają, nie potrafisz podać nawet jednej stuprocentowej sytuacji stworzonej samodzielnie przez Real, tylko odbijasz argumenty jakimiś ogólnikami typu "tak myślałem że dostanę złotą myśl". No a ja byłem przekonany że nie dostanę żadnej złotej myśli, bo jesteś zaślepiony wynikiem i nie potrafisz przyznać, że pomimo iż twój Real ładnie biegał i naciskał, to przeszedł wyłącznie dzięki prezentom od rywala. Nie ujmuję nic ich walce, mentalności zwycięzców, tym że Modrić i Benz rozegrali kapitalne zawody, generalnie Real zagrał dobrze, ale bez mitycznego obsrania się PSG to by było za mało. Szkoda, że nie chcesz tego widzieć.
1
@GeneralXavi no i prawidłowo, ja trochę pluję sobie w brodę że dopiero teraz zacząłem wgl o tym myśleć, a kasa parę lat leży bez sensu na kontach.
1
@GeneralXavi ha, coś w tym jest, natomiast jak ten kurs dolara czy euro wróci do normy, to chyba sam wtedy trochę porozdzielam oszczędności na inne waluty, bo ostatnie 2 tygodnie pokazały, że jedno zdarzenie na świecie i Twój odkładany ciężko hajs dramatycznie w moment traci na wartości
0
@Alvarinho statystyki są jak spódniczka mini. Pokazują wiele, ale tego najważniejszego jednak nie. Podaj proszę w takim razie jedną setkę Realu w tym meczu poza tymi wymienionymi przeze mnie.
1
@Bykunn zgadzam się, może nie jest tego nie wiadomo jak dużo (czego zresztą nie pisałem), natomiast kilka takich wpisów zauwazyłem, a wisienką na torcie skłaniającą mnie do napisania swoich wypocin był napis w miniaturce filmiku Ćwiąkały "Real znowu wielki", po którego przeczytaniu stwierdziłem, że to już dla mnie niesamowite jak wynik może przysłonić obraz meczu.
0
@Alvarinho ale jakie statystyki, ja oglądałem ten mecz, Real stworzył sam z siebie JEDNĄ 100% sytuację i mówię tu o fenomenalnym rajdzie Modricia zakończonym drugą bramką Karima. I to wszystko, jak można tego nie widzieć. Dwie bramki za darmo i powinna być też trzecia gdyby Vinicius nie spudłował z 5 metra.
0
@Irmscher10 wysoki pressing - był, mental - był (tylko że mentalem nie strzela się goli, co było widać po ilości klarownych sytuacji Realu bez wliczania dwóch goli-prezentów, zresztą był jeszcze jeden prezent po którym Vinicius powinien strzelić bramkę z najbliższej odległości), geniusz Benzemy i Modricia - również nie mogę zaprzeczyć. Tylko że to wszystko wystarczyło na zdobycie jednej normalnej bramki po rajdzie właśnie Modricia. Bez czerwonego dywanu rozłożonego przez PSG, nie byłoby tej dyskusji.