skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Anonymousy jakby chcieli zrobić coś pożytecznego to by mogli w rosyjskich mediach wszędzie gdzie się da puszczać filmiki z bombardowań miast i obiektów cywilnych bombami kasetowymi, filmiki z pojmanymi ruskimi żołnierzami, itp, a tak to zmarnowali czas antenowy na puszczanie jakichś bezsensownych patriotycznych pieśni ukraińskich, które to działanie w mojej ocenie raczej przyniosło skutek odwrotny do zamierzonego, bo niby czemu rosjanin nagle miałby stanąć po stronie Ukrainy? Tym bardziej takie działanie pokazujące co tam się naprawdę dzieje mogłoby przynieść skutek, skoro ruskie kurwy bezczelnie kłamią o atakach tylko na cele wojskowe i precyzyjnej broni. Pokazać im wczorajsze nagrania z Charkowa z trupami w kałużach krwi w środku miasta to może coś w tych kacapskich zakutych łbach przeskoczy i wyjdą porządnie na ulice.
1
Komentarz usunięty
0
@barcelonaLM przed chwilą obejrzałem całość tego materiału, niestety w ogólnym rozrachunku najbliższa perspektywa nie wygląda najlepiej dla Ukraińców...
7
@vota Twój dopisek prawda w 100%
4
@GeneralXavi te ONZ to śmiech na sali. Rosja jest aktualnym przewodniczącym Rady Bezpieczeństwa. Nikt ich stamtąd nie usunął. Rosja najeżdża na Ukrainę i jest przewodniczącym RADY BEZPIECZEŃSTWA xD już dawno powinni ich wyrzucić ze wszystkich struktur, a oni się w żółwim tempie zbierają w sprawie rezolucji o potępieniu ataku. Żarty.
0
@IronSanHybrid dupsko się pali, ale nie mogą tego odkładać w nieskończoność, odwlekają tylko to co nieuniknione.
1
@Hubsao won do piekła
0
@Kurkmen taktyk
2
Patrzę na Pedriego i mam flashbacki z Iniesty. Andres czy to Ty?!
0
@Axoon i dobrze, to nawet nie pół tego poziomu.
0
@SinMistico Leszek zawsze pieprzy głupoty, nie lubię strasznie gościa
2
Jak mozna tak beznadziejnie strzelac jak ten Ferran... Przypomina mi się od razu anegdota o Smudzie który w pamiętnym 0:6 z Hiszpanią spojrzał na ławkę i rzekł "dawaj tego naszego Tohhesa". To był Artur Sobiech.
0
@JohnA dolaczam sie do pytania
0
@Dawid_J co oznacza uderzenie "taktycznymi ładunkami" w praktyce na takie miasta?
0
@BorzyKrzys jestem zalogowany
5
@Zazinho brawa dla Pani, wielkie cojones, obawiam się że niestety już niedługo będzie można zapalić świeczkę za nią, oczywiście obym się mylił.
0
@michal26 tylko ja mam zablokowany dostęp do tej sekcji?
2
@tbas właśnie przeczytałem, bardzo trafna analiza, niesamowite jak przewidziany został rozwój wypadków. To moim zdaniem obala mity o tym że Putin oszalał, on wcale nie oszalał jak się okazuje.
4
https://www.pah.org.pl/wplac/
Ja właśnie wpłaciłem na pomoc Ukraińcom. Gorąco zachęcam każdego obecnego i przejmującego się losem tych ludzi i tego kraju. Poświęć te 2 minuty i wpłać kwotę nawet symboliczną, na jaką Cię stać, a dobro pójdzie dalej w świat. Pamiętajmy, że przy takich zbiórkach liczy się głównie skala, bądźmy jej częścią. Pozdrawiam serdecznie.
0
@masq właśnie oglądam, polecam
0
Ma ktoś link do wystąpienia Vateusza?
3
@tomek8756 niech wyjebia dziada z partii
0
@Wilczeq jesli to prawda to nie jest dobra informacja. Przyjdzie gorszy na jego miejsce.
1
@FCBKUBANO do niedzieli nie będzie ciebie na tej stronie mam nadzieję
2
@FCBKUBANO skończ to ty lepiej swoją probestialską aktywność
0
@michal26
W Twoim filmiku mówią o dominacji w powietrzu Rosjan, a na tym do którego podrzuciłem link zupełnie odwrotnie xD i kogo tu słuchać...
13
@BorzyKrzys Strajk Kobiet - inicjatywa która miała szansę zrobić coś dobrego i na dużą skalę, lecz niestety po chwili przejęta przez bandę turboidiotek.
7
Obejrzałem ten ponad godzinny materiał, ale bardzo polecam, choć nie jest zbyt optymistyczny z naszego punktu widzenia (ale są też pozytywy), jednak na maksa merytoryczny. Ogólnie jak zaczynam myśleć o tym co się tam teraz dzieje, o tych ludziach... Ściśnięte gardło i łzy w oczach... Pora iść spać. Oby rano był lepszy świat z samymi sukcesami po stronie Ukraińców. Dobrej nocy wszystkim, jebać putina i jego wojska, niech zdychają w męczarniach, a Ukraińcom dużo siły i niech obronią wszystko co tylko możliwe.
3
@NaFazieHitman jeśli to prawda, to kolejne świetne posunięcie dziadygi, klasa sama w sobie xd
0
@NaFazieHitman o jak mi przykro, niemieckie firmy stracą. A nie pomyśleli, że za parę lat będą musieli wydać 100x więcej na obronność jeśli putin zajmie Ukrainę i będzie jechał dalej na zachód?