skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Objectivo tak, cytuję fragment: "Fajny meczyk wczoraj w wykonaniu Realu / Taktycznie PSG rozpracowane jak dzieci w przedszkolu. Pomijam już względy sportowe, ale to co działo się na murawie to prawdziwe widowisko."
1
@Bykunn bardzo proszę (fragment): "Fajny meczyk wczoraj w wykonaniu Realu / Taktycznie PSG rozpracowane jak dzieci w przedszkolu. Pomijam już względy sportowe, ale to co działo się na murawie to prawdziwe widowisko."
1
@Survier chyba raczej chęci
26
Wszystkim spuszczającym się nad wielkim Realem pragnę przypomnieć, że do ćwierćfinału wprowadził ich Donnarumma i Marquinhos, przy asyście całego obsranego zespołu PSG. Bez tych dwóch prezentów rodem z rozgrywek młodzika starszego nie byłoby o czym mówić. Zostaną wyjaśnieni w kolejnej rundzie przez dowolną drużynę która się przed nimi nie położy. Chłopaki szybko i dynamicznie biegają, niewiele poza tym, a robicie z nich nie wiadomo kogo. Zresztą po tym co wczoraj zobaczyłem, jeśli utrzymamy formę to i my ich wyjaśnimy na Bernabeu.
0
@MeMyselfAndI nie zgadzam się, chłop miał 3 dni żeby albo wybić piłkę gdziekolwiek, albo podać krótko do Marquinhosa. Zaczął sobie poprawiać i niemal sie kiwac i stąd cała sytuacja
1
@Pawelsky ja chyba Liverpool, choć każda z tych porażek boli do dziś. Poza meczem z Romą jestem pewien że gdybyśmy przeszli w każdym z trzech pozostałych dwumeczow, mielibyśmy tytuł.
0
Real wygrywa LM, Barca wygrywa LE, w sierpniu dojeżdżamy ich w Superpucharze i zostajemy najlepszą drużyną w Europie :D
0
@Batys ja myślę że Messi po pierwsze ma (na pewno nie całkowicie) wywalone po tym jak w końcu zdobył trofeum z Argentyną, bo zeszło ciśnienie i już nic nie musi, a po drugie stracił mega dużo ze swojej fizycznosci i dynamiki i nie jest w stanie robić na boisku już tyle co kiedyś.
1
Jako zatwardziały i betonowy elektorat Messiego muszę przyznać że "nieco młodszy" Modrić dziś go pożarł i że to chyba koniec jego ery, braki fizyczne są aż nadto widoczne. I zaczynam myśleć że może faktycznie to był najlepszy moment na odejście Leo żeby zacząć od zera nowy projekt.
5
Real jest rzadki. Ładnie dziś biegali i walka i press robily wrazenie, ale to tyle. Dwie bramki których być nie powinno, 100% prezenty i jedna akcja z fenomenalnym rajdem Modricia. I to wszystko, zero klarownych sytuacji poza tym. A grali przeciwko obsranemu po pachy PSG, które co chwilę niecelnie podawalo i tracilo pilke. Co by nie mówić to jest hit, że te prezenty Real dostaje na taką gigantyczną skalę w LM. Ulreich, Karius, Donnarumma. Who's next? Oby nie ter Stegen w najbliższym el classico xd
1
@Batys mają zwłaszcza prezenty od rywali :D
0
@Gaz masz ból dupy, ale nie martw się ja też i co więcej jestem tego samego zdania :D
0
I znowu Hakimi błąd. Gość jest najgorszy na boisku
0
Ale jaja, to jest niemożliwe co PSG się zawsze obsrywa przed Realem...
2
Nieco młodszy Modrić od Messiego, PSG mistrz Francji, hattrick Lewandowskiego... Pan Darek dziś jak zwykle w formie
0
Hakimi jest tragiczny, chłop co się nie dotknie piłki to strata
0
Ten sędzia jest beznadziejny.
5
Marzy mi się żeby Alemany podpieprzył Perezowi Kyliana. Wiem że niemożliwe, ale cóż to by był za skowyt w Madrycie przez kolejne 1000 lat :D
0
Borek w przedmeczowym studio niczym Szpaku z murawy o Lewym :D nie mogę się doczekać tego co będzie mówił jak już dostaną łomot.
4
@tomek8756 jak ja nie lubię tych cwaniaków sałaciarzy...
0
@Momals11 ja myślę, że Leo ma podobne podejście jak Pique , dla którego gwizdy na Bernabeu "są jak symfonia" :)
4
@barcelonaLM opcje są dwie. Albo wojsko go oszukiwało (całkiem możliwe, wojsko samo siebie oszukuje na każdym szczeblu), albo próbuje się wybielić przed społeczeństwem, że on niby wcale nie chciał wysyłać młodych chłopaczków na rzeź i szuka teraz kozłów ofiarnych.
0
@Foton na Tajwanie nie chodzi o surowce xD Poczytaj trochę o tym, serio polecam
10
Jeśli miałbym wybierać pomiędzy wyższym kontraktem dla Araujo, a sprowadzeniem Haalanda, to zdecydowanie wybieram Urugwajczyka. To jest gość na którym możemy oprzeć obronę na dekadę. Ale Haaland to nie Mbappe, za mniejsze pieniądze można sprowadzić kogoś na zbliżonym poziomie, a jednocześnie mieć gościa który za chwilę będzie top3 obrońców na świecie.
0
@Bykunn Na Tajwan. A rywalem dla Chin jest tylko USA, ponieważ oni chcą dla siebie pozycji nowego światowego lidera. Chiny Rosję albo sobie podporządkują, na co wskazuje mocno obecna sytuacja, albo w ewentualnym konflikcie ich zdmuchną z powierzchni ziemii.
10
@pyra92 jak ktoś robi coś dobrze to nie można go pochwalić tylko dlatego że jest z pisu? Ręce opadają...
1
ja się Araujo nie dziwię. Obecnie jest jednym z najgorzej opłacanych piłkarzy w kadrze, a zaraz przyjdzie Christensen, który z całym szacunkiem dla niego, do Ronalda nie ma podjazdu i z miejsca ma dostać 6 mln. Osobiście uważam, że Araujo trzeba zatrzymać za wszelką cenę, bo takich obrońców praktycznie nie ma na rynku, a jak są to kosztują po 80-100 mln. To jest gość który trzyma nam całą obronę. Laporta przestań się wygłupiać tylko się dogaduj, bo będziemy ostro żałować jak go oddamy.
0
Lahoz to przypadkiem z końcem tamtego sezonu nie miał zakończyć kariery?
0
@Worny ależ tam piłeczka pięknie chodziła...
3
@John_Doe że co? Przecież to bardzo dobra decyzja, nie pchamy się w gips jawnie wspierając Ukraincow samolotami. Amerykanie chcieli być cwani i zrzucić na nas odpowiedzialność to teraz skoro nam dali wolną rękę do przekazania migów, sami nie powinni mieć z tym tak samo problemu, tylko że tu już decyzję i jej ewentualne skutki biorą na siebie, a nie że Polska w razie czego dostanie po dupie a my mamy czyste rączki