skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@zeko0 W tym Gaya spokojnie do wyciągnięcia za sensowne pieniądze. Mam nadzieję, że temat Alonso jest tylko po to żeby odwrócić uwagę.
0
@YouTuber PSG, Real, United, Juventus, Getafe
0
@Messibestplayerintheworld od 100 mln euro można rozpocząć jakąkolwiek rozmowę, wszystko poniżej nie ma najmniejszego sensu.
4
Jaki jest sens sprzedaży de Jonga skoro i tak bedziemy mogli wydać tylko 1/4 z tego co na nim zarobimy? Gdzie my kupimy piłkarza na tym poziomie za 20 mln? Bez sensu to całkowicie...
2
@AdamaTraore 3 milionowa armia ukraińska jest już w Polsce xDDDDD co Ty chłopie udostępniasz, przecież to jest jakiś typowy produkt ruskich trolli :D
8
Immunitet plastusia to jest jakiś hit.
0
@Tasde haha, pomysł mi się podoba, a tak na poważnie to też niezły absurd, że za krytykę sędziego masz karę. Możesz jechać z piłkarzami czy trenerami jak z furą gnoju jeśli uważasz że wykonują swoją pracę slabo i nie masz żadnych konsekwencji, ale jak już nieprzychylnie skomentujesz pracę świętej krowy sędziego to masz kary xD przecież to chore
2
Ciężko mi zrozumieć fakt, że sędziowie to jest jakaś nadzwyczajna kasta na którą nigdy nie można powiedzieć złego słowa. Każdy w futbolu jest oceniany i krytykowany bez ogródek - piłkarze, trenerzy, prezesi, dyrektorzy, nawet goście od przygotowania murawy, tylko nie sędziowie, o nich nigdy nie można rozmawiać i sami piłkarze i trenerzy też praktycznie zawsze są powsciagliwi w wypowiedziach na ich temat. A akurat w Hiszpanii to jest na tak beznadziejnym poziomie, najgorszym w Europie, że to jest wstyd i psuje to ligę, praktycznie w każdym meczu masa fatalnych błędów i wypaczanie wyników. Ale to się nigdy nie zmieni bo o biednych sedziach nie wolno rozmawiać a co dopiero powiedzieć coś nieprzychylnego.
4
Mieliśmy dzisiaj niesamowitą kupę szczęścia. Sociedad powinien strzelić kilka bramek, a my praktycznie co mieliśmy to strzelilismy. Jeszcze tylko 262543183 takich meczów i będziemy mieć podobną ilość farta co Real.
1
Całe szczęście że u nich gra ten skandynawski noname z przodu bo byłoby źle xd
2
@gumaz zwierzęta zwane rosjanami rozpoczęły 2 etap operacji mający na celu zdobycie Donbasu i prawdopodobnie całej wschodniej Ukrainy. To co między innymi się teraz dzieje mozesz zobaczyć między innymi pare wpisów niżej gdzie jest filmik z ostrzału Zaporoża. Polecam też konto na insta domino trip.
0
@Matan_Zajcev straszne to jest
19
Chuj z tym meczem, jesteśmy dziadami i przegraliśmy, oby udało się skończyć w top 4. Ważniejsze jest teraz to co się dzieje na Ukrainie, rozpoczęły się tam właśnie potężne starcia które być może zadecydują o tym jak będzie wyglądał nasz świat. To o wiele ważniejsze. Niech Ukraińcy się tam trzymają i pogonią tych dzikusów. Doceńmy ze możemy dziś iść w spokoju spać we własnym łóżku. Dobrej nocy wszystkim.
0
@truqsi ten mecz to była ostatnia nadzieja także brawo dla Gorzowa
1
Tak sobie patrzę na ostatnie dwa gole Benzemy z Chelsea i Sevillą i tak się zastanawiam czy jest jakiś zakaz krycia tego gościa w polu karnym? Przecież przy obu tych trafieniach to wygląda jak jakaś ustawka. Jak może nie być co najmniej jednego obrońcy przy takim napastniku który jak ma pół sytuacji to strzeli ci dwie bramki?? Przecież to jest oczywiste że będą szukać Benzemy a oni mu dają jeszcze sobie przyjąć 5 metrów od bramki xd
3
@TheNekro94 prison po 1-2 sezonach to już się robi taki tasiemiec ciągnięty na siłę. A The Office oczywiście TOP TOPÓW.
1
@Messibestplayerintheworld dokładnie tak jak napisał kolega @batoon . też lubię Ferrana, ale to nie zmienia faktu że trzeba go rozliczać za niewykorzystane sytuacje zwlaszcza jak wykorzystuje jedną na pięć patelni jakie ma.
0
@jutroIV ej ej tylko nie poronionego :D
1
@barcelonaLM dla mnie niestety nie zmazuje kompletnie, przez 180 minut byliśmy wyraźnie słabsi.
3
Sorry za chaotyczne pisanie ale porobiłem się drinami i całe szczęście bo na sucho to bym tego nie przeżył. No to mamy kolejną kompromitację w Europie, tym razem wpierdol od Frankfurtu xDDDD Eintracht wygrał totalnie zasłużenie i był lepszy przez 180 minut dwumeczu - cytując klasyka brawo dla Gorzowa. Nam zostaje liga i miejmy nadzieję, że się nie posypiemy psychicznie i dowieziemy te drugie miejsce do końca, po tym co zastał Xavi obejmując tą drużynę, to i tak będzie olbrzymi sukces. Nie zmienia to faktu, że przegrał taktycznie z Glasnerem i to po całości, zero wniosków z pierwszego meczu, skoro oba spotkania były bardzo podobne, tylko w drugim goście byli bardziej skuteczni, a i tak mogli strzelić więcej. Nie wiem do końca jak to wszystko oceniać, jeszcze z Sevillą wyglądaliśmy świetnie (tylko 1:0 ale powinno być znacznie wyżej), ale potem bardzo duży zjazd. Fakty są takie że Barcą się każdy zachwycał jak to pięknie nie gramy, a odpadamy w 1/4 LE z 8 drużyną Bundesligi, a Real gra brzydko, ma farta itp, a przechodzi PSG i Chelsea i gra w półfinale LM. Detale. Tylko że z nimi każdy się obsrywa i rozkłada nogi, a z nami każdy gra życie i wchodzą takie strzały jak dziś na 2-0... Cóż, życie. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze będzie pięknie. Oby Dembele został. Visca el Barca!
0
Nie ma jutra, jest tylko dzisiaj, kto wygra mecz?!?!?!?!
0
To co my gramy dzisiaj to jest wstyd. 2:8 w strzałach. Z 8 drużyna Bundesligi. 70% posiadania z którego nic nie wynika. Póki co po 3/4 dwumeczu Frankfurt jest wyraźnie lepszą drużyną i zasługuje na awans dużo bardziej niż my. Albo zmienimy naszą grę o 180 stopni albo będzie kolejna kompromitacja w Europie i to jeszcze w tych gorszych rozgrywkach... A za chwilę jakiś gol na 0-3 wcale nie jest niemożliwy...
2
Ballon de Oro dla Luuka to obowiązek. Geniusz!
0
Oho, widzę że sędzia z łapanki jakiś, Busi dwa razy sponiewierany i zero reakcji
1
@Barca1992 jak uważam Brauna za ruską onucę, to tu ma absolutną rację a na tą swołocz z opozycji i jej zachowanie to totalnie szkoda słów, żenada kto nami rządzi w tym kraju.
0
@barcelonaLM dlaczego u nas o kształcie armii nie decydują tacy ludzie jak Bartosiak... Ma swoją czasem irytującą manierę w wypowiedziach, ale merytorycznie to jest TOP. I dlatego się martwię, bo 300k armii to jest zabieg typowo polityczny, a jesli faktycznie do tego dojdzie to utrzymanie tego nas zeżre i nie będzie nas stać na sprzęt. Przypominam, że w 39 roku mieliśmy ponoć milionowa armię, trzeba komuś przypominać co nam zrobili z tej armii? Czemu w całej Europie tylko my Polacy nie uczymy się na błędach i to własnych (!)...
0
@tomek8756 wiem, z tymi 4 bramkami to się smieje ;) choć to są factos
5
Strasznie czerstwe to City, my temu Atleti ładujemy po 4 bramki na luzie, a ci męczą bułę i nawet nie są blisko. Te ich posiadanie piłki z którego nic nie wynika podoba mi się mniej niż mądry autobus i wypady z groźnymi kontrami. Oby Atletico wygralo bo te City Pepa jest strasznie nudne.
1
@VegetaPolska kto nie ryzykuje nie pije szampana
2
@GeneralXavi ja też zgruzowany od rana, pozdrawiam