7

3:3 z drużyną co zostawia tyle miejsca że powinniśmy im 10 bramek strzelić xD

0

Busquets i jego kreatywność pod polem karnym rywala urzeka

0

@P33ck dziwne, z pasterzami kóz działało

2

I Dembele się jeszcze połamał xDDDDDDD

0

@LewoSkrzydlowy11 Xavi out, Tuchel in

1

Niech te PKP nas wyeliminuje błagam, może ktoś się obudzi w tym burdlu w końcu.

0

Ansu Fati nie umie trafić w bramkę z pięciu metrów xD jedyny kto tu coś gra to Gavi

1

@Fetta bardziej Laporta obudź się, bierz Tuchela i może coś z tego jeszcze będzie.

0

Z takimi plackami się męczyć xDDDD Barcelona jest fatalna, Atletico w jakiej formie by nie było to nas zje, tutaj prawie nikt nic nie gra

0

@tristan87 hahahaha beka z 90% ludzi co najpierw gadają o tym jak to przegramy wszystko na tych MŚ i że nie mamy szans nawet z Arabią, po czym są wielce oburzeni tymi słowami Szczęsnego xD Ja tam nie mam mu za złe - zdejmują z siebie presję takimi wypowiedziami, może to też jakaś gra psychologiczna, bo przecież się nie położą na boisku przed Argentyną tylko będą walczyć.

0

@mrboom ale co on mówi? Ze jest ciepło i myślał że będzie gorzej. Gdzie tu jest zupełnie coś innego niż ja napisałem? Bo ja tu nie widzę żadnego odniesienia.

0

@mrboom różnica między treningiem a meczem jest ogromna. Dochodzi stres, napinają się mięśnie całego ciała, masz potężne obciążenie psychiczne przy takim meczu i o wiele szybciej się przez to męczysz

8

@don'T.R.I.P.e dlatego że to kupieni i podstawieni ludzie :D

9

Ronaldo się spłakał jak mała dziewczynka. Jeśli chodzi o kwestie organizacyjne, zarządzania klubem itp to zakładam że mówi prawdę i mogę się z nim zgodzić. Natomiast to, że on mówi iż nie ma szacunku do trenera nie podając żadnego argumentu na to (czyli zakładam, że ETH nie okazuje mu szacunku, bo go nie wystawia), albo robi wycieczki osobiste pod adresem wyglądu Rooneya, że ten pewnie mu zazdrości wyglądu - to już jest odklejka totalna i kolejne potwierdzenie buty, arogancji i ignorancji CR7. Dla niego świat i piłka nożna kręcą się tylko wokół jego osoby. Żeby jeszcze dawał argumenty na boisku, ale gość jest czerstwy, niewiele daje drużynie, a zachowuje się jakby bez niego świat miał się skończyć w tym klubie i nie tylko.

0

@michal26 kolega wyżej już napisał właściwie to co ja chciałem, natomiast dodam tylko że wystarczy wejść na Twittera Korwina i Twoja teoria leży w gruzach.

0

@draxidox problem w tym że nie ma na kogo... I coraz bardziej myślę o głosowaniu na PO tylko dlatego żeby PiS nie wygrał, a jest to jedyna opcja która może ich zdetronizować, pomimo iż się nimi brzydzę...

2

@draxidox jest mi wstyd że głosowałem kiedykolwiek na konfederosję, na szczęście już nigdy nie popełnię tego błędu i zachęcam do podobnej refleksji pozostałych ich wyborców

0

@tristan87 w sumie to zajebiście, im mniej piłkarzy Barcy powołanych na mundial tym lepiej

1

@Rewolucja123 jakby mnie powołali to też bym zagrał dopóki by mi nie urwali nogi. Tylko co z tego? Chyba umiejętności powinny być na 1 miejscu. A powołanie Jędrzejczyka kosztem Dawidowicza to żart. Tak samo jak Grosickiego.

1

@Criss18Barca bez jaj. Zdemolujemy ich 1:0

5

Jednak Nagelsmann miał rację, my bez Lewandowskiego też mamy więcej opcji na boisku xD

1

Panowie, brawo kurwa!!!!!!

0

Dusimy ich!!!!!

0

Busquets sabotażysta won, przez niego poszła bramka i wiele innych strat. A sędzia skoro Real wczoraj przejebal to pilnuje żeby szybko wrócili na fotel lidera. Skandaliczna decyzja przy golu i pierwsza kartka dla lewego z dupy, a osasuna za podobne faule nic. Dopiero za wjazd w nogi dał a i tak się zastanawiał godzinę .

1

@Pedri16Future społeczność kibiców Barcelony przeprasza za tego przygłupa

2

@Mario96w przedwieczna Edyta to już 3000 lat temu wiedziała że Barca w grupie śmierci w tym sezonie

2

@Kondziubarca mlodypyton na propsie

0

dawać United, chętnie zobaczę jak ich bijemy

29

panie Mateu nieeeeeee

0

@Chaoss Ty tak serio czy tylko udajesz kretyna?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?