2

@RoberDzik nie byłoby wojny bo ruscy by dostali od Trumpa wszystko co by chcieli bez potrzeby inwazji. I dzisiaj mielibyśmy całą wschodnia granicę z wojskiem rosyjskim po drugiej stronie.

0

@Pedri16Future aaa dobra to mecze mi się pomyliły :D

0

@Emhyr wydaje mi się, że tamto 1-0 to było w meczu rewanżowym, a w pierwszym meczu na Camp Nou był remis 1-1 :)

W lidze ich sypnęliśmy wtedy 3-0, tak mi się wydaje.

0

@hoeniker dla mnie to i Roberto by zagrał lepiej. Dobrze że Raphinha robi chociaz jakieś liczby to może się go uda opchnąć do Anglii bez straty hajsu, choć o to będzie ciężko.

0

@jeyx77x i jeszcze jak nam bramkę pięknie wybronił

0

Pewny typ na dziś: Real z handi -1,5. Kurs 3.30.

1

Ale by się teraz przydał taki Messi co sam wygrywał takie mecze...

3

Jak nie wygramy ligi to niestety ale Xavi obowiązkowo musi odejść. Ten dwumecz był spokojnie do wygrania, niestety trener nie pomógł w pierwszym meczu, drugi wybaczam bo nie miał za bardzo kim grać i nawet z Roberto na boisku w pierwszej połowie to jakoś funkcjonowało. Ale remis na Camp Nou był kluczowy, można to było na luzie wygrać nie sabotując drużyny wystawionym składem.

0

Czyli Czawi obsrał zbroję... Zamiast dominacji będzie reaktywne granie i czekanie na bramkę dla rywali, po której bohatersko rzucimy się do odrabiania. Bo przy tym zestawieniu to my nie mamy kim atakować.

1

@Conradxc zabson został zezłomowany przez typiare znaną jedynie z tego że rozkładała nogi przed kamerą, trudno o większe upokorzenie xd

0

@cules100pro oby nie, nie możemy się chować przed rywalem, my musimy dążyć do tego żeby go zdominować

0

No to ciekawe czy dzisiaj pokażemy że my też potrafimy zagrać na wyjeździe dobrze z mocnym rywalem, czy jak zwykle będzie kompromitacja :) dużo zależy od składu, jak zobaczę Roberto na skrzydełku jak w przedmeczowych zapowiedziach, to chyba już wiem jak to się skończy xd

0

@Malibu przecież ci napisałem że jak będziesz miał dobre argumenty to się z tobą zgodzę,więc czemu piszesz że i tak mnie nie przekonasz xD

0

@michal26 Roberto rzeczywiście nie liczyłem jako ŚP, ale to chyba jednak za słaby poziom na taki mecz. A co do Balde to moim zdaniem słaby mecz, strasznie dużo strat z przodu, poza tym jednym podaniem do Ansu nic nie wniósł, a i w obronie zdarzały się pomyłki.

0

@michal26 na 4-4-2 to my nie mamy dostępnych pomocników xd chyba że chcesz wyjść Pablo "Golden Boy La Rambli" Torre, to wtedy mamy.

1

@wasacz Balde dzisiaj na tle Cadizu też zagrał kiepsko. Ogólnie oczywiście że wolę młodego, bo to przyszłość tego klubu, ale nie przesadzajmy z tym deprecjonowaniem Alby, bo obiektywnie na ogół w tym sezonie jak gra, to bardzo solidnie, zalicza gole i asysty, mimo braku rytmu meczowego.

0

@Malibu dlaczego, jak masz na to argumenty to się z Tobą zgodzę, jak nie masz, albo masz słabe to się nie zgodzę :)

0

@FCB24 wolałbym Balde, ale tak obstawiam sądząc po tym, że Alba dziś nie zagrał.

0

Mats, Kounde, Araujo, Christensen, Alba, Sergio, Kessie, de Jong, Ferran, Lewy, Raphinha. Tak to widzę na czwartek.

0

@Malibu oglądałem chyba wszystkie w jakich Torre grał i w żadnym się niczym wielkim w grze nie wyróżnił. Strzelił ze dwie bramki, ale z samej gry masa prostych błędów i strat. Jeśli uważasz że zagrał dobrze to powiedz w którym meczu.

0

@Survier zgadzam się, powinien tam grać skoro nie dostaje minut w pierwszej drużynie.

0

@wasacz kilka razy dostał i zagrał słabo. A z Alonso pełna zgoda.

2

@kuz wina Xaviego?

2

Ale płaczecie o tego Torre, chłop jest kiepski to nie gra. Jakby był chociaż w połowie tak dobry jak w waszej wyobraźni to by grał. Prosta sprawa.

1

Ferran Złota Piłka Torres

3

@Szpenser na 11 miejscu chyba żona Macrona xD a tak ogólnie to dramat, większość bardzo przeciętna, brak Catherine Zeta-Jones, czy Jennifer Aniston, Salmy Hayek w top 10-15 to żarty, także w dupe se można wsadzić ten ranking xd

6

Ale my mamy pieprzonego pecha zawsze. Dembele w życiowej? Cyk kontuzja. Pedri w życiowej? Cyk kontuzja. Tylko czekać aż Araujo i ter Stegen się połamią. W grupie w LM to samo, na najważniejsze mecze gramy bez kluczowych zawodników, do tego sędziowie którzy nie dyktują nam oczywistych karnych... W rewanżu gramy bez Dembele, Pedriego, Gaviego. Będą ciężary. Środek Frenkie, Kessie i kto, Roberto? Bo chyba nie starczy nam zawodników na czwórkę w środku i będzie trzeba zagrać Ansu/Ferranem na LS, gdzie też od dawna tak nie graliśmy. Przeczuwam że niestety odpadniemy. Byle tylko w lidze się nie sfrajerzyć przez te kontuzje bo szkoda by było.

2

Ale ze mnie przegryw. Myślałem że mecz jest o 21, wracam sobie na chatę, piwko kupione, odpalam tv a tu 93 minuta xD jak można taki mecz dać o 19? I co ten Xavi odjebal ze składem, na cholerę ten Alonso???

1

Ciekawe kiedy wypłynie ile Real płacił za immunitet dla Casemiro.

0

Jaki remis jak oni poza przypadkową sytuacją Moralesa nic nie mieli przez cały mecz xD

Edit. Nie wiem czemu to jest tutaj, dodałem to pod artykułem ze słowami Setiena xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?