skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@RoberDzik nie byłoby wojny bo ruscy by dostali od Trumpa wszystko co by chcieli bez potrzeby inwazji. I dzisiaj mielibyśmy całą wschodnia granicę z wojskiem rosyjskim po drugiej stronie.
0
@Pedri16Future aaa dobra to mecze mi się pomyliły :D
0
@Emhyr wydaje mi się, że tamto 1-0 to było w meczu rewanżowym, a w pierwszym meczu na Camp Nou był remis 1-1 :)
W lidze ich sypnęliśmy wtedy 3-0, tak mi się wydaje.
0
@hoeniker dla mnie to i Roberto by zagrał lepiej. Dobrze że Raphinha robi chociaz jakieś liczby to może się go uda opchnąć do Anglii bez straty hajsu, choć o to będzie ciężko.
0
@jeyx77x i jeszcze jak nam bramkę pięknie wybronił
0
Pewny typ na dziś: Real z handi -1,5. Kurs 3.30.
1
Ale by się teraz przydał taki Messi co sam wygrywał takie mecze...
3
Jak nie wygramy ligi to niestety ale Xavi obowiązkowo musi odejść. Ten dwumecz był spokojnie do wygrania, niestety trener nie pomógł w pierwszym meczu, drugi wybaczam bo nie miał za bardzo kim grać i nawet z Roberto na boisku w pierwszej połowie to jakoś funkcjonowało. Ale remis na Camp Nou był kluczowy, można to było na luzie wygrać nie sabotując drużyny wystawionym składem.
0
Czyli Czawi obsrał zbroję... Zamiast dominacji będzie reaktywne granie i czekanie na bramkę dla rywali, po której bohatersko rzucimy się do odrabiania. Bo przy tym zestawieniu to my nie mamy kim atakować.
1
@Conradxc zabson został zezłomowany przez typiare znaną jedynie z tego że rozkładała nogi przed kamerą, trudno o większe upokorzenie xd
0
@cules100pro oby nie, nie możemy się chować przed rywalem, my musimy dążyć do tego żeby go zdominować
0
No to ciekawe czy dzisiaj pokażemy że my też potrafimy zagrać na wyjeździe dobrze z mocnym rywalem, czy jak zwykle będzie kompromitacja :) dużo zależy od składu, jak zobaczę Roberto na skrzydełku jak w przedmeczowych zapowiedziach, to chyba już wiem jak to się skończy xd
0
@Malibu przecież ci napisałem że jak będziesz miał dobre argumenty to się z tobą zgodzę,więc czemu piszesz że i tak mnie nie przekonasz xD
0
@michal26 Roberto rzeczywiście nie liczyłem jako ŚP, ale to chyba jednak za słaby poziom na taki mecz. A co do Balde to moim zdaniem słaby mecz, strasznie dużo strat z przodu, poza tym jednym podaniem do Ansu nic nie wniósł, a i w obronie zdarzały się pomyłki.
0
@michal26 na 4-4-2 to my nie mamy dostępnych pomocników xd chyba że chcesz wyjść Pablo "Golden Boy La Rambli" Torre, to wtedy mamy.
1
@wasacz Balde dzisiaj na tle Cadizu też zagrał kiepsko. Ogólnie oczywiście że wolę młodego, bo to przyszłość tego klubu, ale nie przesadzajmy z tym deprecjonowaniem Alby, bo obiektywnie na ogół w tym sezonie jak gra, to bardzo solidnie, zalicza gole i asysty, mimo braku rytmu meczowego.
0
@Malibu dlaczego, jak masz na to argumenty to się z Tobą zgodzę, jak nie masz, albo masz słabe to się nie zgodzę :)
0
@FCB24 wolałbym Balde, ale tak obstawiam sądząc po tym, że Alba dziś nie zagrał.
0
Mats, Kounde, Araujo, Christensen, Alba, Sergio, Kessie, de Jong, Ferran, Lewy, Raphinha. Tak to widzę na czwartek.
0
@Malibu oglądałem chyba wszystkie w jakich Torre grał i w żadnym się niczym wielkim w grze nie wyróżnił. Strzelił ze dwie bramki, ale z samej gry masa prostych błędów i strat. Jeśli uważasz że zagrał dobrze to powiedz w którym meczu.
0
@Survier zgadzam się, powinien tam grać skoro nie dostaje minut w pierwszej drużynie.
0
@wasacz kilka razy dostał i zagrał słabo. A z Alonso pełna zgoda.
2
@kuz wina Xaviego?
2
Ale płaczecie o tego Torre, chłop jest kiepski to nie gra. Jakby był chociaż w połowie tak dobry jak w waszej wyobraźni to by grał. Prosta sprawa.
1
Ferran Złota Piłka Torres
3
@Szpenser na 11 miejscu chyba żona Macrona xD a tak ogólnie to dramat, większość bardzo przeciętna, brak Catherine Zeta-Jones, czy Jennifer Aniston, Salmy Hayek w top 10-15 to żarty, także w dupe se można wsadzić ten ranking xd
6
Ale my mamy pieprzonego pecha zawsze. Dembele w życiowej? Cyk kontuzja. Pedri w życiowej? Cyk kontuzja. Tylko czekać aż Araujo i ter Stegen się połamią. W grupie w LM to samo, na najważniejsze mecze gramy bez kluczowych zawodników, do tego sędziowie którzy nie dyktują nam oczywistych karnych... W rewanżu gramy bez Dembele, Pedriego, Gaviego. Będą ciężary. Środek Frenkie, Kessie i kto, Roberto? Bo chyba nie starczy nam zawodników na czwórkę w środku i będzie trzeba zagrać Ansu/Ferranem na LS, gdzie też od dawna tak nie graliśmy. Przeczuwam że niestety odpadniemy. Byle tylko w lidze się nie sfrajerzyć przez te kontuzje bo szkoda by było.
2
Ale ze mnie przegryw. Myślałem że mecz jest o 21, wracam sobie na chatę, piwko kupione, odpalam tv a tu 93 minuta xD jak można taki mecz dać o 19? I co ten Xavi odjebal ze składem, na cholerę ten Alonso???
1
Ciekawe kiedy wypłynie ile Real płacił za immunitet dla Casemiro.
0
Jaki remis jak oni poza przypadkową sytuacją Moralesa nic nie mieli przez cały mecz xD
Edit. Nie wiem czemu to jest tutaj, dodałem to pod artykułem ze słowami Setiena xd