skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sergio5 co do Reguillona to tylko tyle w temacie:
0
@pacior95 my mamy Viniciusa do nienawidzenia, a oni będą mieć Raphinhę. Normalna sprawa, nie ma sie czym podniecać, tak było jest i będzie zawsze
2
@masq trzymaj się stary, wiem ze Wam ciężko ale wygracie tą walkę. Trzymam za Was kciuki.
0
@A_Gomesinho_21 no rzeczywiście. "Na lotnisku w Barcelonie COŚ się dzieje" i tym podobnych milion newsów jest bardzo wiarygodne
0
@cracker nie porównuj R10 do jakiegoś Quaresmy czy Cassano xD
2
@Cwaniak4 bo nie mamy skrzydłowych. Ansu szklanka, Adamy już nie ma, Depay to nie skrzydłowy, jak któryś się polamie to nie będzie komu tam grać
1
@Pawel13sz 1. Messi
2 Iniesta
3. Suarez
4. Eto'o
5. Henry
0
@Fabik87 ale co żyto musiał odpalić akurat przeciwko nam to jego
0
@Comentateiro ale to się źle zestarzalo...
0
@Janas11224 matko jedyna, teraz widzę że będzie robienie super gościa z JADczaka co to chce mieć swoje 5 minut w mediach na garbie Michniewicza bez przedstawienia żadnych twardych dowodów. Gardzę mocno takimi hienami
0
@jedrek7000 mocne słowa jak na kogoś kto nie ma dowodów na to co mówi. No chyba że masz, to przedstaw.
0
@Pewex dopóki nie przyjdą Igrzyska :D
2
- opieraj się w dyskusji tylko i wyłącznie na twardych dowodach opartych na faktach
- opieraj się w dyskusji na domniemaniach z dupy
Jeśli należysz do pierwszej grupy to 90% ludzi będzie z Ciebie robić idiotę i miazdzyc cie argumentami nie do podważenia czyli "oj co ty tam wygadujesz za glupoty, ja wiem lepiej, 711, na pewno coś było, nie zmyślam". Bardzo to przykre że ludzie z tej drugiej grupy są przez zdecydowaną większość uznawani za mających rację w tej dyskusji. Nie wiem tylko czy to dotyczy tylko polskiego piekiełka, czy ludzi ogółem. W obu przypadkach dramat.
0
@Encore za Wasyla wieczne stfu na typa.
0
@Peciak w skrócie: atak - gadasz straszne śmieci, poza tym że wydawanie 50 mln na Lewego to głupota - z tym się zgadzam, ale naprawdę chcesz grać Braithwaitem? xD
Bernardo i środkowa linia - śmieci okrutne, porownywanie pozycji Bernardo do Kessiego xD albo super swietna pomoc jeszcze po odejściu de Jonga. Czyli dalej w srodku będą z nami robić co chcą druzyny typu Eintracht. Fajnie.
Środek obrony - śmieci, poza Araujo nie mamy pół stopera na poziom Ligi Mistrzów, a takich potrzebujemy jeśli chcemy wyjść z grupy a potem powalczyć o więcej. Lenglet wcale nie gra tak słabo? Litości... Ktokolwiek z dwójki Kounde/Koulibaly by przyszedł to z miejsca wskakuje do wyjsciowej XI i gra z Araujo. Ale fakt, za duzo się nam tam robi pilkarzy, trzeba sprzedać Umtitiego, Lengleta, a może nawet Erica.
Z bokami masz rację że trzeba wzmocnić, Alonso mi się totalnie nie podoba, tym bardziej że Alba ma swoje lata i jest piękny moment na kupno Gayi(rok kontraktu i sytuacja w jego klubie), Cesar mi się również nie podoba bo stary. Moze to kontrowersyjna opinia ale w obliczu braku dobrych i młodych PO na rynku, wolałbym nawet naszego Mateusza Gotówkę na prawa obronę.
0
@Gall nie wiem kto wiedział co się dzieje i co kto pisał, ja nie o tym i szczerze mówiąc mnie to nie interesuje :) każdy ma prawo do własnej opinii, natomiast ja się podpieram w tej sprawie prędzej faktami, czyli tym że nikt Michniewiczowi nie postawił żadnych zarzutów, nie został on skazany i nic mu nie udowodniono, zamiast podpierać się rewelacjami dziennikarzyny który próbuje się wybijać w mediach kosztem selekcjonera reprezentacji Polski, nie przedstawiając żadnych tak naprawdę dowodów na nic. Bo pokazał tylko, że panowie do siebie dzwonili. I nic więcej, ale cała otoczka i domniemania wokół tego wiadomo w którą stronę są. Swoją drogą, gdyby Czesiu nie był trenerem kadry, to Jadczak nigdy w życiu by się jego sprawą nie zainteresował. Tak jak nie zainteresował się jakoś, kiedy zostawał on trenerem kadry u-21. Także dla mnie to tylko dowód na to że chłop walczy o nieco rozgłosu szczując na "pierwszą osobę po prezydencie" w Polsce.
3
Skoro dowody na winę Michniewicza są niby tak ewidentne, skoro za te same mecze wokół których były miedzy nim a Fryzjerem liczne kontakty, zostali skazani inni ludzie, to dlaczego Czesław nie usłyszał nawet zarzutów? Trochę to dziwne. Z jednej strony po przeczytaniu artykułu Jadczaka nie da się nie myśleć że te telefony to był przypadek, z drugiej strony w tej sprawie zeznawalo przecież setki ludzi, w tym takich co poszli na współpracę i się przyznawali do winy i sypali innych ludzi zeby miec lagodniejszy wyrok, i jakoś nikt nie wskazał na Michniewicza na tyle żeby ten usłyszał choćby zarzuty... Więc sam nie wiem co o tym myśleć. A na marginesie to bardzo nie lubię takiego szukania na siłę brudow z przeszłości na kogoś, zamiast się skupić na przyszłości, budować coś nowego, to taki Jadczak chce zaszczuć selekcjonera żeby na chwilę zaistnieć w mediach. Bo niby po co innego. To było prawie 20 lat temu, nikt mu nic nie udowodnił, po co w tym wgl drążyć.
0
@LambiPL to nie sprzedawajmy i dajmy szansę w kolejnym sezonie, chłopak cały czas mlody
0
@LambiPL nie no nie identyczna, Frenkie przed transferem do nas był po fenomenalnym sezonie w Ajaxie, w LM był prawdopodobnie najlepszym pomocnikiem tamtej edycji, robił wiatrak z Modricia i ośmieszal pomoc Realu, więc dla mnie nie ma wgl porównania z chlopaczkiem co chwilę pogral w lidze francuskiej i nic więcej xd
1
@Medium @Solmyr @Firestone @agaFCB nie zgadzam się z żadnym z Was, zrobiła się jakaś moda na krytykowanie de Jonga co by nie zrobił, owszem miał trochę słabych meczów jak i cała drużyna, ale dobrych występów również pamiętam sporo, ciekawe że jak Busi zagra mecz w którym go nie widać to jest chwalony za solidność, a Frenkie jak zagra taki sam mecz to jest na niego nagonka ze nic wielkiego nie pokazał. Z całym szacunkiem do Tchouameniego ale to Frenkie ma większe osiągnięcia sportowe póki co i to znacznie, jest na najwyższym poziomie od kilku lat, gra bardzo dobrze w reprezentacji, coś tam wygrał, a Francuz to póki co tylko potencjał. I znajdźcie mi lepszego pomocnika od de Jonga maksymalnie w jego wieku za mniej niż 100 mln euro na rynku którego można kupić. Także podtrzymuje swoją opinię - minimum 100 mln euro i można to podpisywać.
2
Jeśli jakiś Tchouameni kosztuje 80 mln to sprzedaż de Jonga za mniej niż 100 mln to będzie kryminał.
2
@Jakchcesz dokładnie, tyle wart ten cały Romero.
0
@Albatros bo jest cienki jak sik pająka
0
@grejtxkrzychu no jeśli "ojo" lub "dziś coś się dzieje" to są dla Ciebie sprawdzone informacje to pozdrawiam
0
@Pilka_jest_okragla Gerard Romero to błazen którego nie warto wgl sluchać, pieprzy same głupoty i nic się nie sprawdza.
1
@Solmyr Takiego łańcucha piorunów jak Dembejle to nikt u nas w drużynie nie puści
3
@barcelonaLM Lublin przeprasza za tą obłąkaną panią...
0
@Emhyr serio ktoś myśli że po pozyskaniu jakiegoś noname'a pozwolą odejść Lewemu co dwa lata z rzędu strzela najwięcej w Europie? :D Przecież ten gość nie strzeli nawet połowy tego co Robercik.
0
@avanes Najpierw za Valverde, teraz za Koemanem. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
4
@hayek A nie lepiej już teraz wziąć klasowego obrońcę na lata, czyli Gayę? Kiedy jak nie teraz, kiedy w 2023 kończy mu się kontrakt i jest do wzięcia za sensowne pieniądze? Czy czekamy aż jakiś klub go teraz kupi, żeby za rok-dwa się o niego starać za 60 mln?