skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM oni są jebnięci jeśli faktycznie mają wpuszczać piłkarza tylko po to żeby przeszkadzał Robertowi.
0
@Coutinho007 a kreatywność Iniesty to jeszcze półka wyżej :)
0
@Gomess Laporta ponoć ogarnął finansowanie na 500mln euro z Goldman Sachs, więc nie wiem czy znalezienie tych 50-60 mln na Kounde jest takie nierealne :)
1
@Coutinho007 dziewiątka to mus, na samym Aguero też nie możemy polegać bo chłop się sypie. Może Isak?
PS. Ja bym też pomyślał o skrzydlowym z top półki, bo nie wiadomo co z Ansu, Dembele jest cienki, Trincao jeszcze gorszy i to by było na tyle :)
0
@mkord z Mascherano też nas zabijali rzutami rożnymi czy o czymś nie pamiętam? Poza tym Garcia nie jest do pierwszego składu
0
@Gomess cóż za rzeczowa analiza - Gaya wątpię, o Kounde można zapomnieć i wisienka na torcie "ale się nie ogarnie". Teraz już nie muszę śledzić wydarzeń w najbliższym okienku, już wszystko wiem. Dziękuję
0
Emerson, Garcia, Kounde, Gaya - gdyby takie transfery do obrony udało się finalnie ogarnąć to byłby TOP.
11
Kiedyś było "studiuję prawo", później "morsowałem", jeszcze później "jestem na Zanzibarze", a teraz jest "ja już po Fajzerze".
3
@DonMatteo901 Myślę, że po takiej wypowiedzi jest niemal pewne, że jutro ostatni mecz Koemana na ławce...
0
@masq Wiesz co mignęło mi na fb na jednej grupie o Barcelonie, źródłem był chyba jakiś hiszpański dziennik, ale pewności nie mam.
4
Podobno Laporta chce sprowadzić środkowego obrońcę z absolutnego topu. Pod uwagę brani są de Ligt, Kounde, Laporte i Pau Torres. Z tej czwórki bez zastanowienia brałbym Żula Kunde.
1
@Yoshi94 Ja pamiętam nie tak dawno jak graliśmy finał z Bilbao. To był stary dobry Piquenbauer. Szkoda, że to był tylko pojedynczy występ.
0
@itmustbejoke klasowy stoper to jest absolutny must have na najbliższe okno
1
@Ansufati123 akurat z Szymańskim ma sporo racji
0
@Transu96 Tyle, że nic takiego nie miało miejsca :)
0
Dlaczego moja dyskusja została usunięta tylko i wyłącznie z powodu tego, że pewien skarżypyta się spłakał i zgłosił? Przecież ja tam nie złamałem żadnego punktu regulaminu...
3
@Rewolucja123 Valverde: Klepanie formułek, które każdy z nas słyszał już po tysiąckroć, tak samo jak "wyciągniemy wnioski"
Koeman: Również klepanie podobnej formułki, a następnie wskazanie na realne konkrety, które miały miejsce na boisku.
Wniosek: Koeman przynajmniej nie mydli oczu i mówi prosto z mostu jak jest.
0
@Bogan Faktem jest, że potrzebny nam ktoś kto umie regularnie strzelać z rzutów karnych, bo od paru lat jest z tym tragedia.
19
oho. To chyba mamy przyczynę słabszej dyspozycji w ostatnim czasie.
1
@tomek8756 ale przecież Maja Staśko nie pracuje, więc co ona może wiedzieć o niskich wynagrodzeniach, nadgodzinach i stażach?
2
Jeśli Koeman out, to za niego tylko Hansi Flick. Ponoć wcale nie jest przesądzone, że idzie do kadry Niemiec i ma przemyśleć inne oferty zanim się na nią zdecyduje. Nie jestem za zwolnieniem Koemana, bo nie widzę dla niego żadnej realnej lepszej alternatywy, no chyba że przyjdzie wspomniany Flick, wtedy moim zdaniem będzie to miało sens. I oczywiście głęboka rewolucja kadrowa.
1
Xavi... Tak, zastąpmy trenera który owszem przegrał mistrzostwo spektakularnie, ale mimo wszystko podniósł rozbitą mentalnie drużynę po najgorszym sezonie od kilkunastu lat, zdobył z nią Puchar i przede wszystkim przywrócił jakąkolwiek radość i emocje płynące z oglądania Barcelony (w pewnym momencie sezonu graliśmy naprawdę super, czego kwintesencją było 6-1 na Anoeta). Zastąpmy tego trenera nieopierzonym Xavim, kotem w worku, kolegą z boiska większości pierwszego składu (już widzę jak robi niezbędne czystki), a przede wszystkim kimś, kto na ten moment może pochwalić się jedynie prowadzeniem zespołu w lidze dla pasterzy, gdzie ma prawdopodobnie największy budżet, najlepszy skład i zdobywa sobie mistrzostwo Kataru, które zdobyłaby nawet moja teściowa. Laporta, nie idź tą drogą.
4
@Comentateiro Sołtys wróć
1
@msmsms A gdzie ja coś napisałem o Xavim, czy ten Hagu? Moim zdaniem Koeman mimo wszystko powinien pozostać jeszcze przez rok.
0
@msmsms Bo Allegri jest gwarantem, że będziemy wygrywać z Realem i PSG :D Bo Allegri będzie strzelał setki siłą woli za Griezmanna i siłą woli będzie dobrze krył zawodnika w polu karnym za Pique. Albo siłą woli przestanie puszczać szmaty za Matsa.
0
@itmustbejoke No jak dla mnie to sam jedynie potwierdzasz tą teorię przykładami które podajesz, chyba że to co zrobił Karius to też jest wina trenera, wtedy nie mam pytań xD
5
@msmsms Oesu, oby nie. Nie chcę znowu usypiać na meczach tak jak za Valverde.
0
@Janiama Zgadzam się w 100%. Zmiana trenera nic tutaj nie da, to piłkarze robili w tym sezonie całe mnóstwo indywidualnych błędów nie mających prawa się przydarzyć na tym poziomie i to przez piłkarzy straciliśmy świetną szansę na mistrzostwo (najtańszy tytuł od lat).
0
A ja się nie zdziwię, jak zniszczymy tą Celtę. Szkoda tylko, że to już praktycznie bez znaczenia.
3
@tomek8756 od 7.5 tysiąca przychodu netto (od czego i tak płacisz jeszcze podatek dochodowy) prowadzenie firmy w Polsce przestaje się opłacać. Przy 15 tysiącach jesteś kilkaset złotych miesiecznie w plecy. Jak to faktycznie wejdzie w życie to uciekam z firmą za granicę, i tak już mamy jeden z najbardziej i najmniej korzystnych systemów podatkowych dla przedsiębiorców.