2

@Sulimo moje marzenie to spędzenie nocy na Acatenango, żeby móc oglądać jak co chwilę wybucha Fuego :)

2

@tomek8756 A teraz wyobraźcie sobie, że takiego tweeta wstawia Leo, lub Cristiano, a na zdjęciu znajduje się afroamerykanin. Przecież to byłaby dożywotnia dyskwalifikacja, ciąganie po sądach i publiczny lincz. A tutaj? Rozejdzie się w nie więcej niż 2-3 dni i nikt o tym nie będzie pamiętał.

9

@lucas1991 I to już nie jest zabijanie futbolu? A co mają powiedzieć inne kluby z ligi szkockiej, która teraz to już wgl wyląduje na peryferiach piłki nożnej?

0

@LS Dzięki, czyli po prostu nie ta opcja

1

@reloaded byłoby bardzo ciekawie zwłaszcza z tą strefą wolną od lockdownu, ale obawiam się że nie ma na to szans, podkarpacie to pisowski beton, chociaż z drugiej strony to jednak duże miasto, więc może też trochę inna mentalność

3

Jak to się dzieje, że mam zablokowanego pewnego gościa który musi wycierać monitor i biurko po każdym tweecie Tuska, a mimo to widzę dalej każdego jego posta, czy odpowiedź na posta innej osoby? Dodam tylko, że wpisy drugiej zablokowanej osoby mi się nie pokazują i opcja blokowania działa tu poprawnie. Czyżby jakieś układy miały tu miejsce czy o co chodzi?

1

@Pawel13sz Jeśli zarobimy, to jak najbardziej warto sprzedać

1

@GeneralXavi ja załapałem jak już Ci skomentowałem i zacząłem przeglądać co jest poniżej na LR :D A po prostu Twój post pokazał mi się na samej górze :)

1

@GeneralXavi śmiało zgłaszaj :D

4

2

@Grubson06 Ktoś mi wytłumaczy dlaczego teraz piłka należy do fanów, a gdyby była superliga to juz by nie należała?

0

@Mroziu to wpisz sobie w Google leniuszku

9

Komentarz usunięty

10

"Ludzie się boją czegoś jeśli tego nie rozumieją, nienawidzą rzeczy których nie mogą mieć" - Wojtek Sokół

33

Zabawne, że większość ludzi którzy teraz cieszą się z upadku superligi, nie ma nawet pojęcia o tym jak beznadziejną reformę LM zatwierdziła UEFA, za którą teraz tak stoją murem...

2

@msmsms regulamin jest może i jasny, ale egzekwowanie go jest bardzo tendencyjne w wiadomą stronę :)

1

@PanZagadka z twarzy mocne 3/10

0

Kłopoty, kłopoty Pereza...

1

@pele1282 no i prawdę powiedział

1

@Kgorecki2500 Śląsk ponoć spóźnił się z opublikowaniem swojego stanowiska i szansa przepadła...

3

Górnik Łęczna, Podbeskidzie Bielsko-Biała i Stal Mielec głównymi faworytami do zastąpienia Realu, Chelsea i Man City w półfinale LM. Komitet wykonawczy UEFA postanowił postawić na te kluby dzięki ich oświadczeniu w którym oświadczyły one iż są przeciwne superlidze. [Skakun News]

Edit. I wyobraźcie sobie ten finał Górnik - Podbeskidzie przy kaszance

1

@NaFazieHitman dorzuć jeszcze ban transferowy dla Barcy i jednoczesny brak bana dla Realu i Atletico za to samo

46

@Encore Joan, macie tą kolkę jeszcze?

1

Moim skromnym zdaniem UEFA niech się nie zesra z tym straszeniem, bo wyrzucając te kluby z lig krajowych oraz wszystkich piłkarzy z tychże lig oraz MŚ, czy EURO, sama strzeli sobie w kolano. Budżety, zainteresowanie, wpływy od sponsorów zmniejszą im się diametralnie, bo zwyczajnie nikogo nie będzie interesowała LM bez głównych faworytów, czy Premier League, gdzie o mistrza bije się Everton z West Hamem. Tak samo turnieje reprezentacyjne. Nie znam oczywiście treści kontraktów, ale nie sądzę żeby można było ot tak zbanować z MŚ takiego Messiego, czy Ronaldo, bo UEFA się obraża i mówi "bo tak". Wszyscy ci zawodnicy urządzą prawniczą wojnę, która będzie się ciągnęła latami. A UEFA z takim spadkiem przychodów, jaki ją czeka, będzie tylko słabnąć i prędzej czy później tą wojnę przegra.

0

@Rust_Cohle na Chess.com gram tylko blitze, aktualnie coś około 1500

4

@xBoMBoWiECx to sie nie ma prawa wydarzyć, bo nikt nie zapłaci za prawa telewizyjne takiej kasy jak obecnie przy braku topowych klubów, a samej lidze to się totalnie nie opłaca

6

Jakieś racjonalne argumenty poza "nie dla superligi bo mecze z gigantami nam spowszednieją"? Ja nie jestem póki co ani za ani przeciw, bo nie znam jeszcze dokladnych szczegółów jak to by miało wyglądać, czy dalej będziemy grać też w lidze i w pucharze czy tylko sama superliga, natomiast uważam że to bardzo dobrze, że kluby postawiły się mafijnej UEFA, czy FIFA, które z roku na rok wymyślają coraz gorsze rzeczy oczywiście robiąc skok na kasę. Nowy format LM to tragedia i nie dziwię się że wielkie kluby nie chcą grać więcej meczów przy już teraz morderczym terminarzu, a kasa w większości i tak trafia do struktur organizacji. Teraz meczów będzie porównywalna ilość jak teraz, kluby dostaną więcej kasy (nam to jest mega potrzebne), a same rozgrywki będą bardziej atrakcyjne. Dla mnie ma to potencjał i jeżeli będzie to zrobione z głową, to jest szansa że będzie nawet lepsze niż LM. Martwi mnie tylko ten Perez jako prezes...

1

@JANEK777 To jest na równi z tym jakby czcili Hitlera i na ulicach wymachiwali flagami ze swastyką. Te postaci są odpowiedzialne za śmierć milionów ludzi na całym świecie i jest to oburzające że dziś można sobie tak po prostu promować totalitaryzm publicznie. Powinni rozgonić to zgromadzenie w 5 minut i surowo tego zakazywać w przyszłości pod groźbą wysokich kar finansowych czy nawet pozbawienia wolności żeby im się odechciało.

5

Te 8 meczów teraz po prostu trzeba wygrać. Możemy to zrobić! Vamos!!!

0

Jeżeli nie skończy się tak jak zawsze, to za 15 minut będziemy zależni w lidze tylko od siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?