skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@MaxiLopez_84 Ale że Niemcy są przeciwni to jestem w szoku. Pozytywnym. Wprowadzenie czegoś takiego byłoby nie tylko poważnym zagrożeniem wolności, ale i dyskryminacją ludzi którzy nie są zaszczepieni, bo nie mogą/nie chcą.
4
@FC1899Barca To niech nie przychodzi, proste. Mamy Ilaixa i innych chłopaków z rezerw, którzy dadzą podobny poziom za ułamek tej kwoty.
3
@Pablit Może się czepiam, ale przytaczanie definicji z Wikipedii to nie jest żaden argument. Nawet na studiach nikt z wykładowców nie respektuje posługiwania się Wikipedią, a co dopiero branie stamtąd czegoś jako argument w tak poważnej sprawie jak ludzkie życie.
10
@semafor Przestałem czytać po "zadne fortuny nie wziely sie z ciezkiej pracy". Ty i twojego pokroju ludzie są największymi szkodnikami w społeczeństwie i powinno się was marginalizować jak tylko się da. Najlepiej odebrać bogatym ich własność żeby się nażreć bo samemu jest się nieudacznikiem co nic w życiu nie umie zrobić, lub zwyczajnie mu się nie chce ruszyć tyłka do roboty. Gardzę mocno.
2
@Ojciec5tkidzieci Jak ktoś lubi, to nic nadzwyczajnego. Jak mam dobry humor to też lubię dać głośniki na full i jeszcze do tego drę mordę, a że ktoś patrzy z zaciekawieniem to mnie nie interesuje, i tak zapewne nigdy więcej się nie zobaczymy :)
0
@clyde grasz na ps4 czy 5?
0
@tomek8756 No i proszę, nawet w pisie są porządni ludzie, tylko zapewne pełnią tam marginalne role i nie mają na nic wpływu :)
27
Nikt:
Absolutnie nikt:
Vateusz Morawiecki do wirusa: "Szkoda, że już cię pokonałem. Jesteś taki kozak, że chciałbym cię pokonać jeszcze raz."
I tak w kółko :)
0
@Pilka_jest_okragla no i niech tam siedzi, a Złotej Piłki nie ma i mieć już nigdy nie będzie, trzeba było nie odchodzić z klubu w którym miał szansę to osiągnąć
1
@Pilka_jest_okragla jeszcze nie tak dawno masa ludzi chciała odejścia Leo żeby nie blokował rozwoju Trincao xD
1
@capm marne prowo
0
@BarcaInfo i dobrze, z tego co pokazał niedawno to gość się nie nadaje do współpracy
1
@CatalanDream Ta pani i tak nie ma co liczyć na żaden order, dopóki zatykanie ust swojemu niepełnosprawnemu dziecku nie stanie się dyscypliną olimpijską.
0
Komentarz usunięty
3
@Rewolucja123 Valverde może Koemanowi co najwyżej buty czyścić pod względem tego jak wyglądała jego Barcelona po 2,5 roku panowania, a jak wygląda gra Barcelony obecnie, pomimo znacznie gorszych warunków do pracy i gorszej kadry. Z drugiej strony zwolnienie Ernesto w 2018 nic by nie dało, bo klubem i tak rządził idiota Bartomeu, który by zatrudnił na jego miejsce Setiena, czy inny wynalazek, więc i tak nic by z tego nie było.
1
Komentarz usunięty
0
@KapiFCB Zgoda, natomiast ja wyraziłem tylko swoją opinię, że nie chcę tego zawodnika w pierwszym składzie. Jeśli miałby przyjść Wijnaldum i grać w pierwszej 11, to nie zrobimy żadnego postępu, tylko będziemy grać zawodnikiem który da poprawny poziom na 1-2 sezony. W takim wypadku lepiej go nie sprowadzać, tylko dawać kolejne szanse młodym piłkarzom których mamy. A swoją drogą nie wiem czy Wijnaldum nie pogodziłby się z rolą rezerwowego, skoro w Liverpoolu też raczej nie jest pierwszym wyborem. U nas tym bardziej nie powinien nim być.
1
Jeśli ma przyjść Wijnaldum, to tylko jako uzupełnienie skłądu i tylko w przypadku sprzedaży Pjanicia. Mamy kim grać w środku, jest Ilaix, są chłopaki z rezerw i trzeba na nich stawiać. Nie idźmy znowu drogą brania tartaku do pomocy bez perspektyw jak np. Arturo Vidal. Wijnalduma widziałbym tu jedynie w roli Seidou Keity i nic ponad to.
1
@kamilop I jeszcze Pjanicia
0
@Khardan jesteś przedsiębiorcą, chcesz obniżenia podatków i chcesz głosować na KO. Nieprawdopodobne, może od razu na Lewicę? I jak w tym kraju ma się cokolwiek zmienić skoro wydawałoby się ogarnięci ludzie nadal dają się nabrać na PO/PIS...
6
@pax "Czasem nie rozumiem ludzi. Jakie człowiek musi mieć kompleksy w życiu aby oznaczać innych i szukac w tym prowokacji, dowartosciowac się czy starać się kogos przedstawić w jego zdaniem negatywnym świetle, czy dla zielonych . Dla mnie to gówniarskie, ale nie każdy ma inne pułap gówniarstwa." - przecież Ty zrobiłeś dokładnie to samo z postem o Mentzenie. Hipokryzja lvl hard.
4
@zuzankamua wyjątkowo paskudny typ.
18
Wyczuwam znaczne ocieplenie stosunków kibiców Barcy na tej stronie do drużyny Liverpoolu. Wspólny wróg potrafi zjednoczyć jak nic innego w świecie :)
1
@Bykunn Być może, ale PSG to nadal obok Bayernu i City główny faworyt do LM. Rok temu finał był mega wyrównany. No i pewnie wróci Neymar, więc szanse bym oceniał na 55-45% na korzyść Bayernu.
3
Ciekawe losowanie. Bayern żeby powtórzyć zwycięstwo w LM tym razem już nie dostanie autostrady do finału, zamiast tego musi wygrać z najważniejszymi rywalami, czyli PSG i zapewne City w półfinale. Z kolei Real może nie dostał najłatwiejszego przeciwnika, ale za to najłatwiejszą z możliwych drabinkę do finału. Mam dziwne przeczucie, że Liverpool się obsra, tak jak wiele drużyn przed nimi zapominało nagle jak się gra w piłkę i Real ich przejdzie, a w półfinale zapewne z Chelsea mają jeszcze większe szanse. A potem finał to finał, w jednym meczu wszystko się może zdarzyć :)
11
@Chakalaka Pierwszy i bardzo możliwe że ostatni raz się z Tobą zgadzam. Pozwolenie ludziom, głównie starszym, na chodzenie do kościoła przy jednoczesnym zakazaniu młodym np. pogrania w piłkę na orliku jest idiotyczne. A powód pozostawienia otwartych kościołów jest oczywisty i dlatego tym bardziej należy gardzić pisowskim rządem.
3
@BarcaInfo Fajnie jakby na tej inauguracji zapuścili jakieś bombazo, że oficjalnie Messi zostaje :)
0
@marcin000019 raz do roku to i mucha pierdnie
1
@Pilka_jest_okragla wygląda przetragicznie, nie założyłbym tego nawet jako piżamę
1
@Barca1992 lubię Borka, ale tutaj 100% racji