skakun95
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Śmierdzi jakimś golem z dupy dla Realu, szkoda że Getafe nie wykorzystało chociaż jednej okazji
3
Co ten Alena jest beznadziejny to hit
0
Tutaj jest szansa na remis, martwi tylko łatwość dochodzenia do sytuacji przez Real.
3
@MrShakira Gazda jest mega stronniczy w stosunku do Realu od kiedy pamiętam
3
@VenoM najlepsza
0
@LuisSalvano w stosunku do Atletico na szczęście jesteśmy zależni wyłącznie od siebie
1
Dziś tylko zwycięstwo i nic innego nie wchodzi w grę. O ile wpadkę w superpucharze można było wybaczyć, o tyle dzisiaj nie ma żadnych wymówek. Gramy finał z ligowym średniakiem, a nie z Realem czy Atletico i dlatego wygrana to obowiązek. Wychodzimy i ich miażdżymy, nie widzę innej opcji.
0
@Gosciuu w Częstochowie mieszka, nawet wiem gdzie, czasem przejezdzam obok rowerem :)
0
@norbi77 Oczywiście że tak, nie wiadomo czy Jerzy przyjmie ofertę
16
Jerzy Brzęczek odrzuca propozycję od Wisły Płock i oznajmia, że nie interesuje go praca w polskiej lidze. Parę dni później Flick ogłasza, że odchodzi z Bayernu po sezonie. To nie jest przypadek. Rummenige podobno już w drodze do Częstochowy.
2
@BarcaInfo Niesamowite że odejdzie gość który zdobył dla tego klubu sekstet, kosztem jakiegoś śmiesznego dyrektora Hasana
23
Prawda jest taka, że ten człowiek nigdy nie powinien nawet dostać telefonu od Barcelony, a co dopiero tutaj grać.
14
@cosinus90 doktorat na prywatnej uczelni to wiesz, każdy sobie może zrobić, byle czesne miał opłacone w terminie :)
0
@AmigoBlancos Bez przesady, po prostu raziło mnie to w oczy a akurat takie zjadanie jest dość powszechne :)
0
@AmigoBlancos przejął*
11
@pax aha, okej, to bardzo fajnie :)
10
Komentarz usunięty
28
@pax No dobra ale co to ma do rzeczy bo nie rozumiem?
43
@Chakalaka Ja tam żadnych wulgaryzmów nie widzę. Już widzę że nie można nazywać rzeczy po imieniu. Swoją drogą szkoda, że na główne hasło Twoich idoli ze strajku kobiet, czyli "wypierdalać" już się tak nie oburzasz. Tamto już jest okej. Ale jak to nazwać kogoś kretynem?! Wulgaryzmy pełną parą xD
30
@Chakalaka No to chyba jednak ty nie przeczytałeś, bo nie jest w żaden sposób wulgarny. A jeżeli słowo "dupa" jest dla ciebie wulgarne, to widocznie zatrzymałeś się na poziomie 5-latka.
33
@pax A co ma do rzeczy za kim jestem?
56
@Chakalaka Z której strony wulgarny? Swoją drogą zabawne, że jak zwykle bardzo merytorycznie się odnosisz do kontrargumentów strony przeciwnej twojej nieustannej, tendencyjnej i naciąganej agitacji.
62
@Chakalaka Odniosę się do twojego tendencyjnego w wiadomą stronę wpisu, innym wpisem, autorstwa właściciela fanpage Lemingopedia na Facebooku, który ma nieco inne spojrzenie na ten temat i zgadzam się z nim w tej kwestii:
No proszę Państwa, jakie to jest złoto, to klękajcie narody ❤ Dyrektor łódzkiego liceum został zawieszony w pełnieniu obowiązków. Jest nawet wniosek o postępowanie dyscyplinarne. Pobił kogoś? Linijką dał po łapie, jak za starych, dobrych czasów? A skąd.
Nie zgadniecie.
Dyrektor stworzył "Regulamin umieszczania symboliki w awatarach na szkolnej platformie Teams w XXXIV Liceum Ogólnokształcącym im. Krzysztofa Kieślowskiego w Łodzi". Regulamin wszedł w życie 1 lutego. Zakazuje on m.in. umieszczania znaku graficznego bądź jego fragmentów, które nawiązują m.in. do partii i organizacji politycznych, wszelkiego rodzaju stowarzyszeń, a także "symboli i znaków graficznych o wydźwięku wulgarnym, obscenicznym, ośmieszającym innych".
Choć w regulaminie nie wymieniono wprost symbolu Strajku Kobiet, czyli czerwonego pioruna, to jedna z uczennic TWIERDZIŁA, że to własnie o ten znak chodziło.
– Sygnały, że dyrektorowi przeszkadza czerwona błyskawica, symbolizująca Strajk Kobiet, miałyśmy już dawno, kiedy tylko je ustawiłyśmy przy naszych awatarach na platformie Teams po wyroku Trybunału Konstytucyjnego – stwierdza cytowana przez łódzką "Gazetę Wyborczą" Sandra Osiowa, maturzystka.
Aaa no jak Sandra tak twierdzi, to Wyborcza już, cyyyk, aferkę.
Droga Sandro, dziecko drogie, w szkole jesteś od tego, żeby się uczyć, jak dupa od s***ania. Na lekcji nauczyciel ma widzieć Twoją twarz i słyszeć, co masz do powiedzenia, a nie być napastowany "twojom ideologiom". Ma to mieć absolutnie w dupie.
Tymczasem wytworzyła się narracja o poszkodowaniu, ze strony jedynej grupy, która jest w stanie szarpać się na wojnę, a potem krzyczeć, "ale nie w szczepionkę".
Że młoda idiotka, to jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Wiadomo. Ja przed maturą też robiłem wszystko, żeby się tylko nie uczyć, ale narrację tej kretynki podbiła Małgorzata Moskwa-Wodnicka, wiceprezydent Łodzi odpowiedzialna za edukację. Czym się zajęła. Tradycyjnie. Łódź. "Miasto zawsze było czerwone". Otóż skierowała do Komisji Dyscyplinarnej Nauczycieli przy Wojewodzie Łódzkim wniosek o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego w związku z uchybieniem godności zawodu nauczyciela.
Dla porządku zupełnie tylko przypomnę, jak to Iwona Ochocka, polonistka i dyrektorka szkoły podstawowej w Tczewie na grupie FB podała, gdzie i kiedy staruje Strajk Kobiet, dodając, że "towarzystwo mile widziane". Zgadnijcie, kogo broniły wówczas "wolne media".
No pewnie, że Iwonki.
Nie da się ukryć, że ta lewicowa ofensywa umiejętnie wdziera się do szkół już od wielu lat, ale jak to będzie wyglądać, kiedy już wejdą na amen - to widzimy. Rewolucja nie bierze jeńców. Jeszcze tylko Czarnek ma chyba chęć i siły, żeby prać się z tymi belzebubami po ryjach.
A szkoda.
Przegramy młodzież, to przegramy wszystko.
1
@BarcaInfo Fajny chłopak? Nie ma takiej pozycji na boisku jak "fajny chłopak". I tyle w tym temacie :)
0
@XaviHeart tylko że my nie mamy kasy na Kounde :)
0
@BarcaInfo skończy się tak że Garcia się wkurzy i nie przyjdzie, a my potem wydamy 30 mln na innego ŚO :)
0
@Criss18Barca Zależy jak sprzedający ma zrobione ustawienia wysyłki.
22
@dawo17 A ja wolę mieć jedno i drugie oraz nie mieć mentalności niewolnika.
1
No to chyba lepsza drużyna odpadnie.
1
@Bobo25 to jest jednak magik, wolę pijanego Neymara niż trzeźwych Dembele i Griezmanna.