0

@Denver Zdalne nauczanie masz od roku, więc to nie wina zdalnego nauczania, tylko Twoja :)

0

@Quavosk miałem identycznie. Całe życie z matmy leciałem na dwójach byle zdać, potem przed maturą pouczyłem się 3 dni i na luzie zdane.

0

@KORTIS moim zdaniem powinniśmy ich zmiażdzyć w obecnej dyspozycji

1

@Alanooo taktyczny

2

@Tomek54321 bo wydymał go najpierw jeden gość który miał być w zarządzie, a zaraz potem drugi, który miał go zastąpić.

1

Potężny Mingueza!!!

2

Przepraszam za wyrażenie, ale co ten sędzia odkurwia?!

1

@Jacu327 w Hiszpanii po 2 kolejkach nie byłoby komu sędziować

1

Hahahahah co już drukarnia pod Madryt bo naszym za dobrze idzie

0

Właśnie odpaliłem mecz i od razu gol. Nie ma za co :D

2

@DonMatteo901 Kukiz przeokrutnie się sprzedał. Jak największa kurtyzana. Najpierw zbratał się z PSL-em, o którym wypowiadał się, że to zorganizowana grupa przestępcza. Teraz jak Kamysz ich wywalił z koalicji, to chwyta się współpracy pisem i już zaczyna mówić ich językiem o absurdalnej "opłacie", którą doskonale wyjaśnił niedawno Stanowski w Dziennikarskim Zerze. Jak ktoś nie widział to polecam obejrzeć. A Hołownia to chyba będzie jeszcze gorszy patrząc na to jakich ludzi sobie dobiera do partii. PO wersja 2.0 pod przykrywką partii centrowej i nowości w polskiej polityce, ale niestety ogłupiony motłoch tego nie widzi i w najbliższych wyborach jak tak dalej pójdzie będzie to partia z top3 w sejmie.

3

Zawodnicy P$G ch... mogą, więc dla mnie to żadna informacja. Moim zdaniem Leo zostanie.

0

@Pietraszko jest "chrześcijaństwo" a nie "chrześcijanizm" więc akurat średnio Ci wyszło. Ale Mariana można łatwo zaorać używając słowa heteroseksualizm.

0

@Encore Gdyby w bramce był wczoraj jakiś Trapp lub Areola, to przy tylu sytuacjach mielibyśmy co najmniej 4 gole i być może byłby awans.

2

@IronSanHybrid Tak to jest Brajtłajt *

0

@Rust_Cohle aaaaaaa, to ten sam użytkownik który wczoraj pisał o tryplecie? :D

0

@Rust_Cohle Neymar puszcza oczko do Barcelony, podobno Laporta po cichu negocjuje warunki transferu Brazylijczyka w lecie i to jest prawdziwy powód jego obecności w Paryżu, a nie jakiś tam mecz. Mówi się też, że Hochland to tylko przykrywka żeby nie podbijać ceny za magika, geniusza, prawdziwego szczerego Cule, Neymara.

0

@Rust_Cohle Nie no, jeśli masz na myśli moment w którym dostali bramkę na 2-1 grając w 10, to i tak mieli nieporównywalnie lepszą sytuację od nas. Po pierwsze w dwumeczu był na ten moment remis, a my musimy strzelić dziś co najmniej 4 gole. Po drugie mieli naprzeciwko czerstwy jak bułka sprzed tygodnia Juventus, a nie PSG które jest o klasę lepsze. Po trzecie mieli już bramkę na wyjeździe, co oznaczało, że jeśli jakimś cudem (który się wydarzył) strzelą jeszcze jednego, to rywal musi pokonać ich co najmniej dwiema bramkami. Niemniej jednak uważam, że wszystko jest możliwe. Liverpool zrobił nam remontadę bez Salaha i Mane, a rewanż miał być tylko formalnością. PSG też ma ten gen frajerstwa co my, z tym że nasz gen dziś się nie aktywuje, ponieważ gramy z nimi, a to my pierwsi zrobiliśmy z nich frajerów :D

5

Ja wiem, że mamy max 1% szans na awans, ale nic na to nie poradzę, że po prostu wierzę :) Historia pokazuje, że można strzelić 3 gole w 7 minut, więc do ostatniego gwizdka będę trzymać kciuki. Fajnie gdyby Messi dziś włączył tryb kosmity, bo ostatni raz w ważnym meczu w LM takowy miał miejsce chyba z Liverpoolem na Camp Nou. I obyśmy mieli dziś farta!

0

@Kubix93 Sędzia robił co mógł

1

Haha Juventus sie jeszcze pruje o sędziowanie :D piękne Porto, brawo

6

@PatrychoO on zawsze gra z kontuzjom i zawsze szczela

4

Sędzia dziś robi wiele żeby przepchnąć Juve. Brak czerwieni to kryminał tutaj

0

Ale fajny ten Chiesa, najlepszy zawodnik Juve, innych kompletnie nie widać na boisku.

1

@VamosRakieta Można być kibicem dowolnej drużyny, ale jakieś przynajmniej minimum obiektywizmu należy zachować

1

@VamosRakieta nie trać energii na betona, jak gość chce się licytować ze Real miał gorzej pod względem sędziowania w swoich ostatnich dwóch mistrzowskich sezonach, to już naprawdę musi być ostro odklejony ;)

72

Jest 3 minuta meczu na Parc des Princes. Pedri posyła prostopadłą piłkę za linię obrony do Ousmane'a Dembele, który wychodzi sam na sam z Navasem. Tuż przez linią pola karnego zahacza go jednak rozpaczliwie interweniujący Marquinhos i sędzia dyktuje rzut wolny. Czerwona kartka dla kapitana PSG. Do wolnego podchodzi Messi i ładuje okno. 1-0 dla gości. Zawodnicy PSG zaczynają mieć flashbacki z 2017, cofają się głęboko do obrony i bronią zaliczki z pierwszego meczu nastawiając się na grę z kontry. Napór Barcelony jest nieustanny, do przerwy wpada jeszcze bramka na 2-0. Po zamieszaniu w polu karnym piłkę niefortunnie do własnej bramki kieruje Kurzawa... Brzmi znajomo? Paryż próbuje się odgryzać głównie grając lagę do przodu na Mbappe, jednakże Francuz w pojedynkę nie jest w stanie nic zrobić, poza tym jest okrutnie kasowany przez będącego w życiówce Minguezę. Około 65 minuty wpada bramka na 3-0. Tym razem Griezmann przedryblował 3 obrońców i precyzyjnym strzałem pokonał Keylora Navasa. Kamera pokazuje na zbliżeniu siedzącego na trybunach Neymara, który robi klasyczną minę zaskoczonego Pikachu, albo po prostu klasyczną minę Neymara po karnym z Manchesterem United. Nerwowość w sztabie PSG sięga zenitu. Na 10 minut przed końcem po jednej z 248 lag wysłanych na oślep w kierunku bramki ter Stegena, dzieje się coś, czego absolutnie nikt się nie spodziewał. Wylewu przy przyjęciu piłki dostaje Lenglet, przez co sam na sam z bramkarzem wychodzi Mbappe i wykorzystuje swoją szansę. 3-1. Pochettino rzuca się w objęcia asystenta. Piłkarze Barcelony wydają się być podłamani. Wszystko szło dobrze, aż tu nagle taki błąd, a zostało tylko 10 minut. Niestety, przez cały czas ataki Barcelony wydają się być biciem głową w mur, ale czego się spodziewać kiedy cała drużyna PSG stoi we własnym polu karnym. Doliczony czas gry. Na boisku melduje się Martin Braithwaite. To właśnie POTĘŻNY Duńczyk już po chwili daje wyrównanie w dwumeczu swojej drużynie strzałem przewrotką po rzucie rożnym. Dogrywka wydaje się być tylko formalnością. W praktyce wcale nie jest tak łatwo, jednak na 5 minut przed końcem sędzia Anthony Taylor dyktuję jedenastkę dla Barcelony po interwencji VAR-u. Messi zamienia to na gola. Barca wygrywa 5-1 i awansuje do ćwierćfinału dokonując kolejnej historycznej remontady. Tak to widzę, pozdrawiam.

5

@VamosRakieta Niech zrobią kompilację jak ich sędziowie ciągnęli za uszy w lidze 16/17 oraz 19/20, a także co najmniej kilkukrotnie w Champions League, chętnie zobaczę.

0

@FCBparasiempre Miałem wtedy 10 lat, ale pamiętam ten mecz doskonale, płakałem całą noc i jeszcze pół następnego dnia :D

21

Na szczęście ten człowiek od Bartomeu będzie w klubie tylko do niedzieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?